Dyskusja na temat aktualizacji

Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ta nowa jednostka mityczna to fajna sprawa , na pewno choć troszeczkę urozmaici grę.Aktualizacja już jutro :)

No to ja Wam coś powiem. Od wczoraj na globalnym serwerze weszła ta aktualizacja i co? Ano dziś zrobiliśmy akcję, mnóstwo buntów u wroga, no popisówka wręcz.....tylko ze jak przeszedł czas wysyłania ataków to grepo padło. Muli, niedogrywa i jest totalny szajs.

Teraz, w tej chwili...i jak zwykle.

kamuta

Guest

Niezła ta aktualiazcja tylko szkoda że niema nowych jednostek

FireOfNeptun

Guest

No to ja Wam coś powiem. Od wczoraj na globalnym serwerze weszła ta aktualizacja i co? Ano dziś zrobiliśmy akcję, mnóstwo buntów u wroga, no popisówka wręcz.....tylko ze jak przeszedł czas wysyłania ataków to grepo padło. Muli, niedogrywa i jest totalny szajs.

Teraz, w tej chwili...i jak zwykle.
Może tak będzie przez chwile po aktualizacji ;/

Wiadomo dokładnie o której godz dziś wejdzie ta aktualizacja? ..bo jak na razie zmian nie widać :p

Może tak będzie przez chwile po aktualizacji ;/
Jasne ze tak. Przy następnych aktualizacjach popoprawiają błędy i będzie śmigać poprawnie.
Tylko pokażcie mi firmę która wprowadza na rynek produkt lub ulepszona wersję produktu, czy też np. nowy model auta i testuje go na użytkownikach. Od tego mamy testerów, manekiny czy zwierzęta:rolleyes:

Ja bym chciał kiedyś przeczytać ogłoszenie, że w związku z aktualizacją która spieprzy Wam drodzy gracze zabawę, przez kolejne 2 tygodnie jako testerzy naszego produktu nie płacicie za usługi premium.

rutraj

Guest

Jasne ze tak. Przy następnych aktualizacjach popoprawiają błędy i będzie śmigać poprawnie.
Tylko pokażcie mi firmę która wprowadza na rynek produkt lub ulepszona wersję produktu, czy też np. nowy model auta i testuje go na użytkownikach. Od tego mamy testerów, manekiny czy zwierzęta:rolleyes:

Ja bym chciał kiedyś przeczytać ogłoszenie, że w związku z aktualizacją która spieprzy Wam drodzy gracze zabawę, przez kolejne 2 tygodnie jako testerzy naszego produktu nie płacicie za usługi premium.
Wszystkie aktualizacje są testowane przed wprowadzeniem, na betagrepo wszystko smiga w miare ok

Dziś jest Czwartek i z tego co wiem to aktualizacja 2.33 już powinna być dostępna a ja mam ciągle starą v2.32.23524 ..Czy tylko ja mam taki problem czy inni gracze także ? proszę o odpowiedź

Właśnie teraz trwa aktualizacja, jednak nie odbywa się ona na wszystkich światach w tym samym czasie. Zapewne wkrótce będzie również i na Twoim.

cześć ...nie mogę się zalogować ...znaczy aktualizują ...wiadomo ile bedzie to trwało ?

u mnie aktualizacja już była
Bardzo fajna, tylko trzeba sie przyzwyczić który obrazek co oznacza
Ale ogólnie git

sebutza

Guest

Chyba oszaleliście z tym paskiem na dole! 90% graczy używa monitorów/laptopów z ekranem panoramicznym a co za tym idzie rozciągniętym na boki a z góry na dół ledwo się miesci wyspa na ekranie. Teraz zeby zobaczyc calą wyspe a co za tym idzie obleciec wszystkie wioski trzeba przesuwac ekran - utrudnienie i to powazne. Poza tym, na co komu taka wielka ikonka Premium? Zbędne.

losiakus

Guest

Aktualizacja według mnie tragiczna. Nic nie wnosi do rozgrywki ( nowa jednostka do bani ) a zmiany w wyglądzie były niepotrzebne i są przekombinowane. Na laptopie rzeczywiście widać zdecydowanie mniej, panel jest mniej intuicyjny i brakuje możliwości ustawienia ikonek według własnego upodobania.

klubowicz1

Guest

A jak teraz mam się dowiedzieć,czy ktoś napisał coś na forum sojuszu?Poprzednia wersja była lepsza.Wysłannicy boscy są fajni,ale jak ma się za dużo łask.

mrg13

Guest

Pasek na dole to porażka, przenieście go na lewo tak jak był!!!

egrabow

Guest

Proponuję zrobić jeszcze większy ten panel - a przycisk Premium ustawić centralnie na ekranie - tak trzymać - :D