1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat aktualizacji

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 11. Paź 2012.

1. TiGeRoS97

TiGeRoS97

Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

U mnie już też aktualizacja weszła w życie. Piękna sprawa ..ci co narzekają z czasem przywykną .pzdr

2. sebutza

sebutza

Jak masz min 21 calowy monitor to spoko, ale ci co mają laptopy i mniejsze monitory to pasek zasłania wszystko, chyba wrócę do pasjansa.

3. kaziorroo

kaziorroo

ten pasek na dole ekranu to mi się nie podoba,i nie ma w nim opcji podgląd miasta.stary pasek był dużo wygodniejszy i zasłaniał o wiele mniej ekranu

4. mrg13

mrg13 Guest

Skasujcie to g...wno, nie da się normalnie grać zajmuje pół mapy!

5. fliperobandito

fliperobandito

Oj chyba i ja juz dam sobie spokoj z tą grą a z monetami na pewno jak na złość zrobię za te monety na samym środku .
    za dużo miejsca to zajęło z lewej strony nie przeszkadzało a tutaj przeszkadza jak najbardziej !
    Nie podoba mi się mało widoczne jest chociaż by to że mam nowy raport lub wiadomość .

6. siatkarz07

siatkarz07

kurde pasek fajnie wyglada, moze i da sie przywyknąc. ale dużo zajmuje miejsca. widac ze konkretnie postawił support na premium. w kij wielka ikona na środku nikomu nie potrzebna, (bo mogła byc gdzies z boku) no i brak ikony podglądu wioski. bez premium zajmuje to oczywiscie wiecej czasu :/ no i nie wiem jak jest z inforamcja o nowej wiadomosci na forum.czy cos gdzies miga lub cos w tym stylu??

7. -Achilles--

-Achilles--

Zajmuje trochę dużo miejsca ale jest fajny, wyspa nie mieści się cała, ale wystarczy wziąć przeglądarkę na pełny ekran i wszystko się mieści, jednostka mityczna może być.

8. TiGeRoS97

TiGeRoS97

Ja jeszcze chciałem zapytać o narzędzie do rezerwacji miast. Jak z tego korzystać ? i gdzie to można znaleźć ? ..czy tylko rada sojuszu ma do tego dostęp i oni zaklepują miasta ..

9. kozek98

kozek98

pasek to jakiś niewypał ale trzeba się przyzwyczaić

Ostatnio edytowane: 20. Gru 2012
  10. Rychu212

Rychu212

Rezerwacji jeszcze chyba nie wprowadzili... Wbrew temu co pisali
    Gdy bierzesz info o mieście (wrogim) to tam powinieneś mieć przycisk "rezerwuj" albo coś podobnego :)

11. Samaelson84

Samaelson84 Guest

ale ten pasek na dole zasłania pół ekranu zwłaszcza na 10 cal ekranie

12. romanek

romanek

ujdzie ten pasek .... ale nie ma podgladu miasta :///
    ale o wiele lepiej jak byl po lewej.... przyzwyczajenie 2 letnie prawie kurdas

13. kozek98

kozek98

no i ten podgląd miasta wkurza bo trzeba naciskać ten przycisk ta aktualizacja to nie wypał

14. LODYGO97PL

LODYGO97PL Guest

Rzadko coś pisze na tym forum wiedziałem ze bedzie aktualizacja gram juz dosyc długo w grepo zawsze szanowałem tą gre ale to co teraz zrobiliscie woła o pomste do nieba ....wiem wiem trzeba sie przyzwyczaić ale gdzie jest do jasnej cholery opcja podgląd miasta ?!?! Lepsi gracze z wieksza iloscią miast ogarniają miasta 1-2 godziny każdy z nas wie że najszybciej da sie to robić klikając nastepne miasto i potem klikając podgląd miasta teraz to co zrobiliscie totalna masakra prosze o odpowiedz na mój post ....i składam pytanie czy to poprawicie???
    Bo jeśli nie to sie zastanowie czy grać w tą gre bo jest naprawde wiele lepszych ciekawszych gier w tej chwili ....i jeszcze jedno moze nie powinienem tego pisać ale czesto mnir nie ma w domu i ogarniam grepo z komórki nie korzystam z GREPOLIS MOBILE tylko ze standardowej wersji ekrany w telefonie są małe i niechce mi sie klikać i szukac miast po mapie by kliknąć podgląd miasta.

15. TiGeRoS97

TiGeRoS97

Nie wiem o co chodzi wam z tym ze nie macie podglądu miasta i przełącznik na następne miasto ? Gdyby to usunęli w tej aktualizacji to i ja bym tego nie miał a to akurat zostało nie naruszone i jest jak było ..Niech ktoś zrobi Screen bo coś nie mogę uwierzyć ze tego nie macie ;>

16. pogromca5315

pogromca5315 Guest

Mi się tak średnio podoba, bo są braki nie ma:
    -podgąd miasta

17. Yoch

Yoch Guest

Podgląd miasta jest w lewym górnym rogu - ikonka miasta z lupą, obok strzałek.

Nie wiem po cholerę ten pasek taki wielki i jeszcze do jasnej ciasnej premium największe na środku.
    Na tym środku powinien byc podgląd miasta, a premium schowane.

Gdzie jest opcja - wróc do poprzedniej wersji ?

18. Slietie

Slietie

Podgląd miasta nadal jest dostępny pod tą ikonką:

Ostatnio edytowane przez moderatora: 10. Kwi 2015
  19. Yoch

Yoch Guest

Podgląd miasta to najważniejsza opcja w tej grze i zrobiliście ją najmniejszą.

20. endrioo

endrioo Guest

kurde tez mialem problemy ze zlokalizowaniem podgladu :)
    szcezgolnie ze uzywalem tego po lewej stronie
    prosze mi wyjasnic
    jak dobrze zrozumialem to mialy byc jakies rezerwacje
    wiec gdzie to?
    ja nie do konca rozumiem zamiane w senacie budynkow
    teraz mi sie swieci ze targ mam budowac a ja sie wystraszylem ze to jaskinia :p

z rezerwacjami moj blad :)
    nie doczytalem

Do góry