Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

BŁĄD - jak zawsze po aktualizacji.

Właśnie weszła nowa aktualizacja i te nowe okienko "Symulator czasu podróży"
nie przetwarza poprawnie znaków specjalnych (czyli np. polskich znaków z ogonkami).

Błąd polega na tym że jeżeli klikamy na miasto w nazwie którego są znaki "z ogonkami"
to okienko "Symulator czasu podróży" się nie pojawia
a jak mamy ustawione Game.dev na true to w konsoli wyskakuje:
InvalidCharacterError: String contains an invalid character
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

u mnie wszystko ok
smiley_emoticons_confusednew.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

u mnie wszystko ok
smiley_emoticons_confusednew.gif

a nie , faktycznie nie działa ... G się kręci ... ale na nazwe z literką "ó" można słać , a to polski znak
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

BŁĄD - jak zawsze po aktualizacji.

Właśnie weszła nowa aktualizacja i te nowe okienko "Symulator czasu podróży"
nie przetwarza poprawnie znaków specjalnych (czyli np. polskich znaków z ogonkami).

Błąd polega na tym że jeżeli klikamy na miasto w nazwie którego są znaki "z ogonkami"
to okienko "Symulator czasu podróży" się nie pojawia
a jak mamy ustawione Game.dev na true to w konsoli wyskakuje:
InvalidCharacterError: String contains an invalid character

Bardzo dziękuję, zgłosiliśmy ten błąd do techników.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Może wkońcu poprawicie błąd na aplikacji mobilnej związany z handlem w wioskach?
Jest uszkodzone wyświetlanie ilości jakie się dostaje od wioski surowców
 

DeletedUser17789

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Witam a ja mam pytanie to ten event od jutra będzie czy jak ?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Event w czwartek jak można przeczytać w innym miejscu, bo na forum nikt nie raczył o tym w ogóle wspomnieć.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zmieniliśmy wymagania do otrzymania odznaczeń obrońca dnia oraz agresor dnia. Od tej aktualizacji brana pod uwagę będzie liczba zdobytych punktów walki, a nie liczba zabitych jednostek.

Mam rozumieć, że "wyostrzone zmysły" także będą brane pod uwagę. Czyli jak zdobędę 99 punktów walki bez zmysłów, a druga osoba 50, to ona dostanie odznaczenie, bo miała włączony bonus, który podwoił jej punkty do 100?

Tak chcę się upewnić, bo to nigdy nie wiadomo z Inno...
 

DeletedUser26617

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

mam takie pytanie. Po najnowszej aktualizacji aplikacji mobilnej zawiesza sie dosc czesto. Czy wszyscy tak mja czy to jest cos z moim telefonem. Posiadam htc desire 620 wiec powinien spelniac wymagania
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mam rozumieć, że "wyostrzone zmysły" także będą brane pod uwagę. Czyli jak zdobędę 99 punktów walki bez zmysłów, a druga osoba 50, to ona dostanie odznaczenie, bo miała włączony bonus, który podwoił jej punkty do 100?

Tak chcę się upewnić, bo to nigdy nie wiadomo z Inno...

Dobre pytanie, nie jestem pewna, ale dopytam techników jak to powinno działać i dam ci znać oraz dopiszę do wiki.

mam takie pytanie. Po najnowszej aktualizacji aplikacji mobilnej zawiesza sie dosc czesto. Czy wszyscy tak mja czy to jest cos z moim telefonem. Posiadam htc desire 620 wiec powinien spelniac wymagania

Ostatnio występowały pewne problemy z aplikacją mobilną. Ciężko powiedzieć która sytuacja cię dotyczy, ale przede wszystkim zajrzyj proszę do tego ogłoszenia, możliwe, że któraś z tych metod ci pomoże. Jeśli natomiast chodzi o zawieszanie się aplikacji podczas próby otworzenia raportu z zaklęć, to jest to już zgłoszone.
 

DeletedUser26617

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

chodzi mi o to ze przy zwyklym korzystaniu z niej w pewnym momencie sie zawiesza i jedyna rzecza ktora moge zrobic to tylko ja zrestartowac i przez chwile jest ok. Bardzo czesto sie to zdarza
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mam rozumieć, że "wyostrzone zmysły" także będą brane pod uwagę. Czyli jak zdobędę 99 punktów walki bez zmysłów, a druga osoba 50, to ona dostanie odznaczenie, bo miała włączony bonus, który podwoił jej punkty do 100?

Tak chcę się upewnić, bo to nigdy nie wiadomo z Inno...

A jakbyś wolał, by było?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Szczerze, to mi to już trochę rybka...tak tylko chciałem doprecyzować tę kwestię, żeby później niedomówień nie było.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Wyostrzone zmysły nie będą mieć wpływu na odznaki agresora/obrońcy dnia, dotyczy to również pomocnika.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Może nie jestem zbyt odkrywczy, ale logika twórców gry, technikow czy kogo tam jest porażająca. Po pierwsze zajmowanie się cały czas bzdurnymi detalami graficznymi zamiast poprawą funkcjonalności gry, zakończeniem EC, itd. Przykłady tematów do poprawy można sypać z rękawa, a zawsze mają coś do roboty akurat przy grafice. Po drugie, jeśli już macie potrzebę pokombinowania z grafiką, to błagam, nie wprowadzajcie tego do gry. Na przykład ten nowy wygląd jednostek, na szczęście poszli po rozum do głowy i się chyba wycofali. Ale te przyciski na stronie głownej teraz? jak dla mnie straszne...
 

DeletedUser25006

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Pytanie troche z innej beczki.
Wiecie kiedy startuje nowy świat?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dokładna data jeszcze nie została ustalona, ale podejrzewam koniec marca/początek kwietnia, ponieważ w ostatnim czasie światy startują co około 2 miesiące, chyba że wcześniej zostanie zapełniony limit serwera. Ale na razie to tylko moja prywatna opinia, oficjalna informacja pojawi się w dziale Ogłoszenia na forum, gdy data zostanie uzgodniona :)
 

DeletedUser25006

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dokładna data jeszcze nie została ustalona, ale podejrzewam koniec marca/początek kwietnia, ponieważ w ostatnim czasie światy startują co około 2 miesiące, chyba że wcześniej zostanie zapełniony limit serwera. Ale na razie to tylko moja prywatna opinia, oficjalna informacja pojawi się w dziale Ogłoszenia na forum, gdy data zostanie uzgodniona :)

Dziekuje
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

standardowo, 3 błędy naprawione za to 30 innych się pojawiło po aktualizacji :) także po co robicie aktualizacje jak tylko więcej chrzanicie w grze niż naprawiacie?
a żeby zabawniej było to nie wiedziałem że o 18 obowiązuje bonus nocny na serwerze
aktu.jpg
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jak wyłączysz skrypty to też masz taką sytuację? Sprawdziłem na Kalidonie i nie znalazłem potwierdzenia tego co piszesz.
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Po ostatniej aktualizacji - na Google Chrome dzieją się cyrki - jednostki, które zostaną zrekrutowane zawieszają się na pasku i w koszarach i aby zobaczyć status bieżącej rekrutacji trzeba odświeżać stronę. Tak samo jest przy rekrutacji w porcie.
Mimo aktualizacji nadal nie zniknął błąd z apki na Androida... Nadal pojawiają się cuda z ujemnymi PW - a odpowiedź supportu!? WIEMY... Coś takiego zniechęca człowieka do zgłaszania czegokolwiek. Po to chyba istnieje zgłoszenie, że jak wiecie o problemie [zgłaszała go więcej niż jedna osoba] to należy sprawę rozwiązać przy najbliższym update... Ale może się mylę :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry