Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

W tej wersji zaimplementowaliśmy do gry nowe wydarzenie, które za jakiś czas pojawi się w Grepolis. Ten event nieco różni się od pozostałych, które organizowaliśmy do tej pory - nie będzie w nim żadnych opcji premium. Prosiliście nas o takie wydarzenie, więc mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu! Zachęcamy do śledzenia Bety Grepolis, gdzie wkrótce będziecie mogli je przetestować.

Rozumiem, że to ten event co się teraz na Becie pojawił, klasyczne koło, które można kręcić za złoto jak na Boże Narodzenie 14&15? I chyba jest w dodatku droższe, niż to na Boże Narodzenie 2015...brawo
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Rozumiem, że to ten event co się teraz na Becie pojawił, klasyczne koło, które można kręcić za złoto jak na Boże Narodzenie 14&15? I chyba jest w dodatku droższe, niż to na Boże Narodzenie 2015...brawo
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

To nie to wydarzenie ;) Na razie testowany jest normalny event z premką. Wydarzenie bez premium opiera się na innym schemacie, więc wprowadzenie go jest bardziej skomplikowane i jeszcze trochę musimy poczekać.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

To nie to wydarzenie ;) Na razie testowany jest normalny event z premką. Wydarzenie bez premium opiera się na innym schemacie, więc wprowadzenie go jest bardziej skomplikowane i jeszcze trochę musimy poczekać.

Ja widzę prosty schemat - kręcimy kołem, zbieramy składniki itd. jak w normalnych eventach, tylko bez możliwości używania złota...a jak mają coś grzebać w samej grze robiąc inny event, to lepiej niech za to się w ogóle nie zabierają, błąd rekrutacji naprawiają już ponad 2 miesiące, to może niech się tym zajmą wpierw, bo jak znów coś...to ja dziękuje za taki event, wolę pograć bez błędów.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Kot Felix, błąd z rekrutacjami pozostającymi w kolejce z 0 sekund powinien być już naprawiony, poprawkę wgrano już po aktualizacji do wersji 2.112, ale dopisałam informację na ten temat do ogłoszenia o nowej wersji. W razie gdyby problem nadal u kogoś występował, będę wdzięczna za informację.
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

To nie to wydarzenie ;) Na razie testowany jest normalny event z premką. Wydarzenie bez premium opiera się na innym schemacie, więc wprowadzenie go jest bardziej skomplikowane i jeszcze trochę musimy poczekać.

To dlaczego w takim razie zostało ono wszem i wobec nagłośnione!? Potrafisz mi to jakoś rzeczowo wyjaśnić..? Nie ja go przecież ogłaszałem, a przedstawiciele Inno w Waszych osobach, poprzez massa.
Ile jeszcze razy spotkam się tutaj z tym, że najpierw jedno jest ogłaszane... A potem się okazuje, iż "nastąpiły problemy techniczne", etc.?

Pracowałem w korporacji dużo większej niż InnoGames - również w saskiej kulturze... Tam, gdyby klientom zostało coś ogłoszone - a jesteśmy klientami - co potem przez indolencję i brak wyobraźni ze strony helpdesk oraz działu IT, nie zostałoby w pierwszej kolejności wdrożone... No cóż - posypałyby się głowy. A Wy beztrosko sobie lecicie w kulki... Hmmm... Potrafisz mi to szanowna członkini Team Grepo wyjaśnić w racjonalny sposób?
Będę zobowiazany,
pozostając w pozycji pełnego czołobicia
Wasz Klient.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dariosh, w ogłoszeniu podzieliliśmy się naszymi planami, aby gracze wiedzieli, że ich prośby są w trakcie realizacji. Dokładna data wprowadzenia wydarzenia nie jest jeszcze znana i nigdzie do tej pory jej nie publikowaliśmy. Sprostuję - w mojej wcześniejszej wypowiedzi nie wspomniałam o tym, że wystąpiły problemy techniczne. Wyjaśniłam jedynie, że wydarzenie bez złota jest skonstruowane zupełnie inaczej niż eventy, który dostępne były w grze w ostatnich latach. Z tego powodu stworzenie go wymaga dużego nakładu pracy. Gdy tylko dowiemy się dowiemy się o szczegółach tego wydarzenia, damy wam znać :)
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie zachowuj się jak Beata Szydło. Napisaliście wprost - wkrótce
Wkrótce oznacza - idąc za definicją słownika wyrazów bliskoznacznych w pierwszej kolejności

Tutaj też niezwłocznie / wkrótce oznacza kiedyś tam, może, ale w zasadzie to nie?
To może ja poproszę o pakiet golda - zapłacę za niego wkrótce.

Co do Twojego sprostowania - szczerze powiedziawszy jak dla mnie to nie jest istotne czy nastręcza to dla Was trudności. Jeśli piszecie wkrótce - oznacza to dla mnie, że najbliższy event właśnie będzie bez golda. I może to dla Was oznaczać nawet przebudowę 3/4 skryptów i kodu gry. To nie robi różnicy. To akurat Wasz problem nie mój.
Czy interesuje Cię, gdy idziesz do piekarni po chleb to, że chleb razowy nastręcza większych problemów przy procesie produkcji niż chleb biały!? NIE.
Tu jest to samo. Gramy, kupujemy złoto - mamy prawo wymagać. Wymagamy więc poważnego traktowania i myślenia co się pisze.
Słabo to wszystko wygląda. PR leży - a raz Was pochwaliłem...
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Cóż za dyskusja!
smiley_emoticons_lol.gif


Z jednej strony "bystrzaki" i "pracusie" z iNNO co to 3 rok opracowują nowe zakończenie gry a z drugiej kolo nie potrafiący czytać ze zrozumieniem wiadomości.

Ty to chłopie musisz przeżywać co chwile wielkie rozczarowania.
Widzisz, że WKRÓTCE na ekranach kin twój ulubiony film i biegasz codziennie a tu grają co innego!
Szef obiecał ci WKRÓTCE podwyżkę ale na konto wpłynęła znowu najniższa krajowa!
Śliczna pani pogodynka mówi, że WKRÓTCE wiosna a rano znowu piździ!

I moja rada - Jak będziesz miał przerwę na śniadanie w tej "saskiej korporacji" a szef ci powie, żebyś opróżnił jeszcze te kosze na śmieci w stołówce to nie odpowiadaj, że zrobisz to WKRÓTCE. Może cię źle zrozumieć i podziekować za współpracę
W ogóle staraj się nie używać słów których znaczenia nie rozumiesz
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


Idę sobie stąd, bo od czytania tego forum umierają szare komórki
smiley_emoticons_grab-schaufler2.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Cóż za dyskusja!
smiley_emoticons_lol.gif


Z jednej strony "bystrzaki" i "pracusie" z iNNO co to 3 rok opracowują nowe zakończenie gry a z drugiej kolo nie potrafiący czytać ze zrozumieniem wiadomości.

Ty to chłopie musisz przeżywać co chwile wielkie rozczarowania.
Widzisz, że WKRÓTCE na ekranach kin twój ulubiony film i biegasz codziennie a tu grają co innego!
Szef obiecał ci WKRÓTCE podwyżkę ale na konto wpłynęła znowu najniższa krajowa!
Śliczna pani pogodynka mówi, że WKRÓTCE wiosna a rano znowu piździ!

I moja rada - Jak będziesz miał przerwę na śniadanie w tej "saskiej korporacji" a szef ci powie, żebyś opróżnił jeszcze te kosze na śmieci w stołówce to nie odpowiadaj, że zrobisz to WKRÓTCE. Może cię źle zrozumieć i podziekować za współpracę
W ogóle staraj się nie używać słów których znaczenia nie rozumiesz
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


Idę sobie stąd, bo od czytania tego forum umierają szare komórki
smiley_emoticons_grab-schaufler2.gif

Hmm... Ja nie potrafię czytać ze zrozumieniem. No nieźle.
Wkrótce na ekranach kin = jako pierwsza premiera danego studia :)
Nie mam już szefa poza sobą samym. Polecam czytanie ze zrozumieniem :) - użyłem czasu przeszłego pracowałem.
Nie będę tego komentował dalej :) wypowiedź gieroja roku ;) Nice... Spodziewałem się czegoś ponad poziom wmawiania innym swoich przywar 8)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Hmm... Ja nie potrafię czytać ze zrozumieniem. No nieźle.
Wkrótce na ekranach kin = jako pierwsza premiera danego studia :)
Nie mam już szefa poza sobą samym. Polecam czytanie ze zrozumieniem :) - użyłem czasu przeszłego pracowałem.
Nie będę tego komentował dalej :) wypowiedź gieroja roku ;) Nice... Spodziewałem się czegoś ponad poziom wmawiania innym swoich przywar 8)

MG34 prosił o przekazanie, że WKRÓTCE Ci odpowie. Nie odchodź od monitora :D
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

MG34 prosił o przekazanie, że WKRÓTCE Ci odpowie. Nie odchodź od monitora :D

Czyli jak widzę support ma swoich grouppies :D
A Ci grouppies mają swoich grouppies :D

To Grepo to jednak zabawne miejsce :D
:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czyli jak widzę support ma swoich grouppies :D
A Ci grouppies mają swoich grouppies :D

To Grepo to jednak zabawne miejsce :D
:cool:

MG to raczej nie przepada za administracją i chyba z wzajemnością. Bierzesz pod uwagę, że możesz akurat nie mieć racji? Bo chyba się trochę ośmieszyłeś z tym "wkrótce"...
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

MG to raczej nie przepada za administracją i chyba z wzajemnością. Bierzesz pod uwagę, że możesz akurat nie mieć racji? Bo chyba się trochę ośmieszyłeś z tym "wkrótce"...

Ośmieszyłem się? Stary... Po prostu zwracam uwagę na słowa. Pamiętaj, że administracja to nie są przypadkowi koledzy nasi - tylko są to przedstawiciele dużej firmy, którzy powinni działać zgodnie z wytyczoną im polityką PR. A niestety dobór odpowiednich słów w komunikatach, które do nas docierają jest niezwykle istotny.
Używa się słowa wkrótce, którego znaczenie rodem ze słownika wyrazów bliskoznacznych przytoczyłem, więc wybacz - niekonsekwencją ze strony Inno jest stosowanie słów o nieodpowiednim dla ich sytuacji znaczeniu. Amatorstwo i tyle.

EOT
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dariosh, co do samego słowa "wkrótce" oczywiście masz rację, ogłoszenie powinno być trochę bardziej sprecyzowane, jeśli jeszcze nie znamy daty. Dziękuję za zwrócenie uwagi, będziemy o tym pamiętać :)
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dariosh, co do samego słowa "wkrótce" oczywiście masz rację, ogłoszenie powinno być trochę bardziej sprecyzowane, jeśli jeszcze nie znamy daty. Dziękuję za zwrócenie uwagi, będziemy o tym pamiętać :)
A nie mówiłem :)?

I o to w tym całym sporze chodzi - o dobór słów :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czepiacie się supportu i tyle. Każdy dobiera słowa jak potrafi, bądźmy dorośli. Mnie bardziej interesuje w której kolejnej aktualizacji będzie zmiana zasad Ery Cudów, miała byc w drugim kwartale wg. planu INNO. Shannqa możemy prosić o uchylenie rąbka tajemnicy?:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czyli jak widzę support ma swoich grouppies :D
A Ci grouppies mają swoich grouppies :D

To Grepo to jednak zabawne miejsce :D
:cool:

Dariush :mad:

Sio od MG34 - już Ci wyjaśniłam sprawę.

I nie czepiaj się tak tych słów, bo bez przesady.
Korona Ci z głowy nie spadnie czy wkrótce będzie wkrótce, czy w późniejszym wkrótce :p

Czepiacie się supportu i tyle. Każdy dobiera słowa jak potrafi, bądźmy dorośli. Mnie bardziej interesuje w której kolejnej aktualizacji będzie zmiana zasad Ery Cudów, miała byc w drugim kwartale wg. planu INNO. Shannqa możemy prosić o uchylenie rąbka tajemnicy?:)

Przychylam się do prośby, nie mam ochoty budować po raz XX cudaków ;/
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czepiacie się supportu i tyle. Każdy dobiera słowa jak potrafi, bądźmy dorośli. Mnie bardziej interesuje w której kolejnej aktualizacji będzie zmiana zasad Ery Cudów, miała byc w drugim kwartale wg. planu INNO. Shannqa możemy prosić o uchylenie rąbka tajemnicy?:)

Momencik :) posłuchajcie mnie to nie jest czepianie się słów supportu.
To jest nic innego jak prośba o poważne traktowanbie.

Poświęcamy tutaj swój czas :), swoje pieniądze. Mamy prawo wymagać poważnego traktowania.

Gdyby to była mała klikareczka prowadzona przez 2 chłopców z pryszczami w garażu rodziców - i nie byłoby opcji premium, zrozumiałbym takie niekonsekwentne i bardzo luźne podejście.
Ale InnoGames to duża firma. Zatrudnia przeszło 400 osób... I to nie za golda jak support tylko za pensje stojące na niezłym poziomie. Jest to firma na tyle innowacyjna, że niemiecki Newsweek poświęcił Jej artykuł... Tożsamo są artykuły w Forbsie :)
Mam więc prawo wymagać by traktowano mnie z należytym szacunkiem.

Ja myślę co piszę. Używam słów, których znaczenie ogarniam. To nie jest wiele.
To właśnie szacunek do moich odbiorców - ot i co. Mogę oczekiwać tego samego. Zwłaszcza od kogoś kto jest tu po to by mnie obsługiwać/wspierać jako klienta Inno. Ot i wszystko.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dariush :mad:

Sio od MG34 - już Ci wyjaśniłam sprawę.

I nie czepiaj się tak tych słów, bo bez przesady.
Korona Ci z głowy nie spadnie czy wkrótce będzie wkrótce, czy w późniejszym wkrótce :p



Przychylam się do prośby, nie mam ochoty budować po raz XX cudaków ;/

Sisi :) Aniele z czarną duszą :p słuchaj :) ja do MG nic nie mam i Go nie zaczepiam :)
Ale czyżby kolejna grouppie [cholera :D zaraz będę miał przerąbane pójdzie IGM :D albo jakiś buncik - pamiętaj! masz mnie na zielono :D :D :D :D]
A ja tam mogę nawet cudaki stawiać :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Heh widać, że świeżaczek jesteś (no może nie do końća w grze, ale w pewnych relacjach).
Całkowicie się z Tobą zgadzam - my jesteśmy klientami i mamy prawo wymagać :D

Zielony? A co ja Ci zrobię, ja deffowiec :p

Wracając do tematu...
Christopholus czyli nowy bohater ekskluzywny. Brak go w Wiki naszej jeszcze ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Heh widać, że świerzaczek jesteś (no może nie do końća w grze, ale w pewnych relacjach).
Całkowicie się z Tobą zgadzam - my jesteśmy klientami i mamy prawo wymagać :D

Zielony? A co ja Ci zrobię, ja deffowiec :p

Wracając do tematu...
Christopholus czyli nowy bohater ekskluzywny. Brak go w Wiki naszej jeszcze ;)
Sisi :D wojna na agresywne biremy :D? Spójrz w deff koalicyjny - są ludziki, którzy w atak wysyłają... birki :p
Ale dość tego radosnego pieprzenia kotka za pomocą młotka ;)

Wiesz oficjalnie to go jeszcze w grze nie ma. Myślę, że wkrótce się pojawi w wikipedii :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry