1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat aktualizacji

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 11. Paź 2012.

1. mheven

mheven

podbijam a jak już wywalili to na prawo to po co ta dziura po lewej stronie[​IMG]

2. DonBeker

DonBeker

Ta dziura powstaje przy używaniu DIO-Tools bodajże...bez skryptów aktywnych jej nie ma.

mheven lubi to.
  3. mheven

mheven

a, to ok ale to i tak debilny pomysł z tym złotem po prawej[​IMG]

4. X-Tr3mE

X-Tr3mE

ja to czekam na normalny event skoro płacę tu abonament za doradców to chociaż jeden evencik poproszę dla graczy z mózgiem a nie tylko ze złotem :) da się to zrobić czy dalej będziecie sprawdzać co "event" zasobność naszych portfeli ?

5. gretsky

gretsky

one nie na każdym świecie są po prawej stronie, u mnie na tej samej przeglądarce chrom na świecie Cytera są po stronie prawej a na nowym Dyme są po staremu czyli po lewej

Ostatnio edytowane: 25. Sty 2018
  6. misiek200200

misiek200200 Grepolis Team

Na Dyme również są po prawej. Sprawdziłem. Zalecam czyszczenie zapisu tymczasowego w ustawieniach.

7. gretsky

gretsky

to jeżeli chcę mieć je nadal po lewej nie powinienem czyścić tego zalecanego zapisu tymczasowego ?

8. misiek200200

misiek200200 Grepolis Team

Może przez jakiś czas się uda, ale wcześniej czy później będą po prawej.

9. DonBeker

DonBeker

No to niech się ktoś zabierze za pracę i w następnej aktualizacji niech to wróci na swoje miejsce...

10. gretsky

gretsky

wyczyściłem wszystko a i tak mam po staremu, nie przeszkadza mi to, data i godzina zrzutu jest widoczna na zegarze serwerowym

11. UNKG00D

UNKG00D

Orientujecie się czy będzie event Demeter 2018? ;))

12. Shannqa

Shannqa

Na ten moment nie mamy informacji jakie będzie kolejne wydarzenie i czy w tym roku odbędzie się Demeter.

Aktualnie rozpatrywane są różne modyfikacje w interfejsie, dlatego mogą się zdarzyć drobne zmiany w grafice lub umiejscowieniu przycisków. Przekażemy wasze opinie na ten temat do projektantów gry.

13. DonBeker

DonBeker

A ja z doświadczenia wiem, że jak już coś zmieniło swoje miejsce, czy mamy do czynienia z jakąś zmianą wprowadzoną już przez Inno, to tak zostanie i trzeba się przyzwyczaić.

A to przeniesienie "złota" na prawą stronę ewidentnie się komuś nie udało...takie oderwane od rzeczywistości jest na tej samej górze po prawej stronie. Graficznie też nie powala...a prze ten duży wizerunek boga, bohaterów i monety + punkty walki + podgląd koszar i portu, o ustawieniach/wiki/głośności/wylogowywaniu nie zapominając. Przerost formy nad treścią...za dużo naładowane w jednym miejscu. Skrypty mające tam swoje "odnośniki" jeszcze bardziej rozmywają obraz.

Złoto powinno być obok wizerunków doradców jak dla mnie...w końcu to jest podstawowa forma jego wydawania.

Big Kamil lubi to.
  14. Zielona nimfa

Zielona nimfa

Tak sobie patrzę i chyba wolałam stare forum...było bardziej dla mnie czytelne ;/

NUDZIELEC lubi to.
  15. S.G-1

S.G-1

na samym dole forum - lewy róg , masz odnośnik Grepolis 1.9 , kliknij i wybierz Grepolis 1.9 , a wygląd poprzedniego forum zostanie przywrócony [​IMG]

mheven i Zielona nimfa lubią to.
  16. Zielona nimfa

Zielona nimfa

o widzisz...i teraz mi się podobuje znów [​IMG]

17. weteran2

weteran2

No i wpadka z eventem, ogłoszenie jest, ikona eventu była i tak szybko jak się pojawiła, tak szybko serwer opuściła xd

mheven lubi to.
  18. Robson1989

Robson1989

i przy okazji zmajstrowali coś przy skryptach. działa mi tylko potusek, a dio i quack już nie[​IMG]

19. dominikb86

dominikb86

dodatkowo nie wiem,czy u wszystkich,ale u mnie nie działa juz DIO...[​IMG]ale event czy z wlaczonymi skryptami,czy z wylaczonymi tez nie widoczny...

Brawo WY[​IMG]

20. yavus

yavus

start eventu się nie udał[​IMG] w inno pewnie już liczą straty wynikłe z tego tytułu..miała być kasa,kasa,kasa!!! a tu na razie lipa[​IMG]

X-Tr3mE lubi to.

Do góry