Dyskusja na temat aktualizacji

Wycofali event, wycofali skrypty, nie rozliczyli się z INNO za możliwość korzystania z ich produktu. Później zniknie GRCRT, a następnie gracze bez wpłat na rzecz INNO, aż wreszcie wycofają Grepolis ze względu na wadliwość :D

po dzisiejszej aktualizacji w okienku ruchy wojsk strzalka pokazuje powracajace ataki czy wsparcia odwrotnie jakby dopiero wyszly. strasznie to mylace

hej czy wam też nie przeskakuje widok wyspy przy zmianie miasta na inny, cały czas mam na jednej wyspie

dodam że problem pojawił się tylko na nowym świecie :p

hihi na Sestosie normalnie mi przeskakuje, na Apolloni nie pamiętam ale zdawało mi się że tez było ok, przynajmniej na początku po świętach sprawdzę jak na Cyterze a wgl to strasznie wkurzające jest

dorocia

Zespół Grepolis
Po zalogowaniu się do gry na danym świecie proszę wejść w Ustawienia (ikonka zębatki w prawym górnym rogu ekranu gry) -> Mapa -> zaznaczyć kwadracik przy opcji "Wyśrodkuj miasto na mapie po jego zmianie" i potwierdzić zmianę klikając w "Zapisz".

Im więcej zmian, tym więcej sposobów na szukanie "obejść". Graczy są tysiące, pomysłów miliony. Dlatego podobał mi się pomysł powrotu do wersji 1.0.