Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
producentowi chodzi o to żeby gracze używający kiedyś tam innych kont zalogowali się z nich i np sprawdzili czy czasami nie zostało na nich jakieś złoto, bo w razie likwidacji konta ono przepadnie,
w ten sposób liczba graczy może sztucznie wzrosnąć nawet o kilkaset sztuk i o to chodzi
sam będę musiał zalogować się i to sprawdzić z około 5-6 różnych nicków
 

DeletedUser5

Guest
Jak używam trzech kont w grze, a tylko jedno na forum (taki regulamin), to mam się z tym zgłosić do supportu? Co mi to da?

Jeśli na tych kilku nickach grasz aktywnie, to nie musisz się niczym przejmować, konta nie zostaną usunięte, musiałbyś przestać się logować przez 3 lata. W związku z tą zmianą dajemy jednak graczom możliwość zmiany swojego nicka na forum, jeśli przykładowo porzucili całkowicie konto z tą nazwą w grze.
 
Powinna być możliwość publikacji raportu z własnej okupacji u kogoś w aplikacji. Wprowadzono podgląd raportu, publikację okupacji u nas w mieście, ale własnych już nie, a uciążliwe jest bieganie po przeglądarce w telefonie i kopiowanie raportów.
 
witam

czy można by rozważyć posortowanie miast alfabetycznie na karcie podglądu poleceń
Miałem wczoraj średnio po 200 ataków przez cały dzień i białej gorączki dostawałem przechodząc z miasta do miasta

https://www.fotosik.pl/zdjecie/7033e0ea4e919b03
7033e0ea4e919b03
 

DeletedUser23929

Guest
Hue, hue. Chyba aktualizacja coś nie pykła bo wybuchło wszystko w kosmos.
 

DeletedUser23012

Guest
U kogoś też przy próbie logowania występuje komunikat że "Gracz korzystający z tej nazwy nie istnieje. Spróbuj ponownie." ? Bo boję się że mi się samo konto usunęło :D
 

DeletedUser30521

Guest
Ja mam coś takiego jak chce sie zalogować :p
Gracz korzystający z tej nazwy nie istnieje. Spróbuj ponownie.
 

DeletedUser15806

Guest
No. ja nie moge sie zalogowac na zaden swiat. Pokazuje mi ze nie istnieje : ))))
 

DeletedUser31663

Guest
Czy tylko mi zabrało 50k golda z konta ? Cza napisać pozew grupowy o kradzież złota z kont
 

DeletedUser31697

Guest
tez sie nie moge zalogowac jeszcze bloka jakiegos dostalem ze za duzo prob zrobilem a widzialem jeszcze ze atak juz lecial na mobilce no i co ja mam zrobic jak mi klockow nawsadzaja ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry