Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16109

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ta nowa jednostka mityczna to fajna sprawa , na pewno choć troszeczkę urozmaici grę.Aktualizacja już jutro :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No to ja Wam coś powiem. Od wczoraj na globalnym serwerze weszła ta aktualizacja i co? Ano dziś zrobiliśmy akcję, mnóstwo buntów u wroga, no popisówka wręcz.....tylko ze jak przeszedł czas wysyłania ataków to grepo padło. Muli, niedogrywa i jest totalny szajs.

Teraz, w tej chwili...i jak zwykle.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Niezła ta aktualiazcja tylko szkoda że niema nowych jednostek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No to ja Wam coś powiem. Od wczoraj na globalnym serwerze weszła ta aktualizacja i co? Ano dziś zrobiliśmy akcję, mnóstwo buntów u wroga, no popisówka wręcz.....tylko ze jak przeszedł czas wysyłania ataków to grepo padło. Muli, niedogrywa i jest totalny szajs.

Teraz, w tej chwili...i jak zwykle.
Może tak będzie przez chwile po aktualizacji ;/
 

DeletedUser16238

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Wiadomo dokładnie o której godz dziś wejdzie ta aktualizacja? ..bo jak na razie zmian nie widać :p
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Może tak będzie przez chwile po aktualizacji ;/

Jasne ze tak. Przy następnych aktualizacjach popoprawiają błędy i będzie śmigać poprawnie.
Tylko pokażcie mi firmę która wprowadza na rynek produkt lub ulepszona wersję produktu, czy też np. nowy model auta i testuje go na użytkownikach. Od tego mamy testerów, manekiny czy zwierzęta:rolleyes:

Ja bym chciał kiedyś przeczytać ogłoszenie, że w związku z aktualizacją która spieprzy Wam drodzy gracze zabawę, przez kolejne 2 tygodnie jako testerzy naszego produktu nie płacicie za usługi premium.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jasne ze tak. Przy następnych aktualizacjach popoprawiają błędy i będzie śmigać poprawnie.
Tylko pokażcie mi firmę która wprowadza na rynek produkt lub ulepszona wersję produktu, czy też np. nowy model auta i testuje go na użytkownikach. Od tego mamy testerów, manekiny czy zwierzęta:rolleyes:

Ja bym chciał kiedyś przeczytać ogłoszenie, że w związku z aktualizacją która spieprzy Wam drodzy gracze zabawę, przez kolejne 2 tygodnie jako testerzy naszego produktu nie płacicie za usługi premium.

Wszystkie aktualizacje są testowane przed wprowadzeniem, na betagrepo wszystko smiga w miare ok
 

DeletedUser16238

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dziś jest Czwartek i z tego co wiem to aktualizacja 2.33 już powinna być dostępna a ja mam ciągle starą v2.32.23524 ..Czy tylko ja mam taki problem czy inni gracze także ? proszę o odpowiedź
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

u mnie się już zaktualizowało
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Właśnie teraz trwa aktualizacja, jednak nie odbywa się ona na wszystkich światach w tym samym czasie. Zapewne wkrótce będzie również i na Twoim.
 

DeletedUser15031

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

cześć ...nie mogę się zalogować ...znaczy aktualizują ...wiadomo ile bedzie to trwało ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Chyba oszaleliście z tym paskiem na dole! 90% graczy używa monitorów/laptopów z ekranem panoramicznym a co za tym idzie rozciągniętym na boki a z góry na dół ledwo się miesci wyspa na ekranie. Teraz zeby zobaczyc calą wyspe a co za tym idzie obleciec wszystkie wioski trzeba przesuwac ekran - utrudnienie i to powazne. Poza tym, na co komu taka wielka ikonka Premium? Zbędne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Aktualizacja według mnie tragiczna. Nic nie wnosi do rozgrywki ( nowa jednostka do bani ) a zmiany w wyglądzie były niepotrzebne i są przekombinowane. Na laptopie rzeczywiście widać zdecydowanie mniej, panel jest mniej intuicyjny i brakuje możliwości ustawienia ikonek według własnego upodobania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A jak teraz mam się dowiedzieć,czy ktoś napisał coś na forum sojuszu?Poprzednia wersja była lepsza.Wysłannicy boscy są fajni,ale jak ma się za dużo łask.
 

DeletedUser12035

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

syfna aktualizacja z tym pasiek przesadziliście :((((
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Pasek na dole to porażka, przenieście go na lewo tak jak był!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Proponuję zrobić jeszcze większy ten panel - a przycisk Premium ustawić centralnie na ekranie - tak trzymać - :D
 

DeletedUser12035

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Pasek na dole to porażka, przenieście go na lewo tak jak był!!!


masakra tyle napisze. jestem za przeniesieniem. nie da sie grac normalnie nawet zakladki na miasto nie ma wezcie zmiencie to ...
 

DeletedUser16238

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

U mnie już też aktualizacja weszła w życie. Piękna sprawa ..ci co narzekają z czasem przywykną .pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry