Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16367

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

dla graczy z mobilnym netem jest aplikacja :)

mi sie bardzo podoba ten nowy wyglad az sie chce grac ;-) moglby byc jeszcze wyglad masta na pelnym ekrane tak jak w aplikacji a nie w okienku :)
Chyba pomyliłeś internet mobilny, z internetem mobile czyli w telefonie, bo aplikacje owszem są ale na IOS i na Androida, a nie Win7 w PC.:p
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No to poopisujcie swoje wrażenia, błędy jak macie i tak dalej :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie wiem czy to tylko u mnie tak jest czy u kazdego, ale jak przewijam miasta strzałkami to zamiast nastepnego miasta wskakuje mi to pierwsze alfabetycznie i dopiero potem mozna kolejne przewijac.
 

DeletedUser20200

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dla mnie i pewnie dla wielu graczy, te zmiany są niepotrzebne, zamiast ułatwiać utrudniają tylko grę. Czy na prawdę nie można by zrobić choć jednego świata na starej wersji 1.0? Wtedy wszystko było na swoim miejscu, było w jednym okienku, ale przede wszystkim wszystko było bardziej przejrzyste i proste! Jak zaczynałem grać, nie miałem problemów z zapoznaniem się z grą bez samouczka. Gra się też nie zacinała... a teraz ? co mamy? malusieńkie ikony, jedno schowane pod drugim, jest to dal mnie jednym słowem nieprzejrzyste. Poruszyłem sprawę aktualizacji na forum mojego sojuszu i wypowiedzi tam są podobne do mojej, że tylko komplikuje tą grę, wiem że tego i tak nie wprowadzicie z powrotem, bo gra musi iść w przód a nie cofać się do tego co było najlepsze, ale cóż, tyle z mojej strony. Pozdrawiam

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A no tak i jeszcze jedna sprawa, bo pewnie spytacie dlaczego jeszcze wersja 1.0 była lepsza, więc tak, jak już wcześniej pisałem, była bardziej przejrzysta, prosta, nie była tak obciążona wszystkim tak jak jest teraz, te wszystkie misje wyspowe, cudy świata, nowi bogowie, jakieś odznaczenie za byle co, bonusy i nie wiem co tam jeszcze wymyślicie, czy kiedyś to było ? Otóż NIE! kiedyś nie było misji wyspowych, jakichś bonusów za byle co, miksturki czy różne inne rzeczy... Kiedyś były tylko surowce, łaski 4 głównych bogów i zapał do gry wielu graczy, a sama gra nie była obciążona. Wcześniej któryś mój poprzednik napisał, że gra jest teraz za bardzo obciążona i się zawiesza mimo najlepszego sprzętu, bo skrypty strony są przeciążone. Podzielam te zdanie, bo za czasów gdy zaczynałem, w wersji 1.0 nie pamiętam by kiedykolwiek gra mi się zacięła, by kiedykolwiek jakaś klepsydra mi się kręciła na środku ekranu przez 5 minut żeby puścić atak... Gra mogła też być otwarta w kilku oknach, tego też mi teraz brakuję. Odpowiedzcie proszę, czy jest jakiś cień szansy na cofnięcie wersji do 1.0? Czy dalej będziecie komplikować grę?
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dla mnie i pewnie dla wielu graczy, te zmiany są niepotrzebne, zamiast ułatwiać utrudniają tylko grę. Czy na prawdę nie można by zrobić choć jednego świata na starej wersji 1.0? Wtedy wszystko było na swoim miejscu, było w jednym okienku, ale przede wszystkim wszystko było bardziej przejrzyste i proste! Jak zaczynałem grać, nie miałem problemów z zapoznaniem się z grą bez samouczka. Gra się też nie zacinała... a teraz ? co mamy? malusieńkie ikony, jedno schowane pod drugim, jest to dal mnie jednym słowem nieprzejrzyste. Poruszyłem sprawę aktualizacji na forum mojego sojuszu i wypowiedzi tam są podobne do mojej, że tylko komplikuje tą grę, wiem że tego i tak nie wprowadzicie z powrotem, bo gra musi iść w przód a nie cofać się do tego co było najlepsze, ale cóż, tyle z mojej strony. Pozdrawiam

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A no tak i jeszcze jedna sprawa, bo pewnie spytacie dlaczego jeszcze wersja 1.0 była lepsza, więc tak, jak już wcześniej pisałem, była bardziej przejrzysta, prosta, nie była tak obciążona wszystkim tak jak jest teraz, te wszystkie misje wyspowe, cudy świata, nowi bogowie, jakieś odznaczenie za byle co, bonusy i nie wiem co tam jeszcze wymyślicie, czy kiedyś to było ? Otóż NIE! kiedyś nie było misji wyspowych, jakichś bonusów za byle co, miksturki czy różne inne rzeczy... Kiedyś były tylko surowce, łaski 4 głównych bogów i zapał do gry wielu graczy, a sama gra nie była obciążona. Wcześniej któryś mój poprzednik napisał, że gra jest teraz za bardzo obciążona i się zawiesza mimo najlepszego sprzętu, bo skrypty strony są przeciążone. Podzielam te zdanie, bo za czasów gdy zaczynałem, w wersji 1.0 nie pamiętam by kiedykolwiek gra mi się zacięła, by kiedykolwiek jakaś klepsydra mi się kręciła na środku ekranu przez 5 minut żeby puścić atak... Gra mogła też być otwarta w kilku oknach, tego też mi teraz brakuję. Odpowiedzcie proszę, czy jest jakiś cień szansy na cofnięcie wersji do 1.0? Czy dalej będziecie komplikować grę?
Witam.
Dokładnie analizując Twoją wypowiedź muszę Cię zasmucić-gra na 100% nie wróci do 1.0. Gra musi dążyć do przodu, do lepszych rzeczy, udoskonaleń, do przyciągania graczy z czym wiąże się też zarabianie. Każdy może mieć wpływ na rozwój gry, przez dodanie propozycji na forum, niektóre sam bym zobaczył ''w akcji'' a inne są dodane na szybko bez żadnego przemyślenia i sensu. InnoGames również ze swojej strony organizuje liczne eventy, aby zachęcić graczy do kupienia złota i szybkiego wydawania go. Wracając do 1.0 stracili by 2/3 graczy, a może i więcej. Dlatego nie rozpaczaj, stare czasy minęły i nigdy nie wrócą, jak mówi pewien fragment wiersza: ''nic dwa razy się nie zdarza, i nie zdarzy'' i tego się trzymajmy. Polecam spróbować przyzwyczaić się do zmian, których z roku na rok będzie przybywać. Ostatnio na forum przeczytałem dużo lamentów bo wycofują 7 dni logowania. A teraz odpowiedz sobie na pytanie, co by było, gdyby wycofali większość tych zmian?
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie wiem czy to tylko u mnie tak jest czy u kazdego, ale jak przewijam miasta strzałkami to zamiast nastepnego miasta wskakuje mi to pierwsze alfabetycznie i dopiero potem mozna kolejne przewijac.
Też u mnie się tak zdarza. A czasami w ogóle nie mogę zmienić miast przy pomocy strzałek, tylko muszę wybierać z listy.
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie wiem czy to tylko u mnie tak jest czy u kazdego, ale jak przewijam miasta strzałkami to zamiast nastepnego miasta wskakuje mi to pierwsze alfabetycznie i dopiero potem mozna kolejne przewijac.
Tak się dzieje, jeśli do obecnego miasta przechodzisz poprzez mapę i potem przełączasz za pomocą strzałek na następne miasta. Już zostało to zgłoszone do techników jakiś czas temu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

chcieliście ,,wodotrysków'' aby ściągnąć nowych graczy to trzeba było dodać nowe animacje z walk które można wyłączyć w ustawieniach a nie od razu zmieniać cały interfejs które nawet przy prostym przeskakiwaniu z miasta do miasta łapie lagi, kiedyś mogłem całe noce siedzieć na grze, teraz po godzinie męczą mi się oczy od tych drobnych ikonek i mikroskopijnych tekstów (notebook 10cali).Wątpię by te zwiechy w tak prostej grze strategicznej mogły kogokolwiek zachęcić a i część starszych graczy też zostało skutecznie zniechęconych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14243

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Za kolorowo, za małe ikonki, a co najważniejsze gra teraz masakrycznie wolno chodzi. Wysłanie szybkiego ataku czy wsparcia - prawie niemozliwe. O klinowaniu kolona można praktycznie zapomnieć. Ludzie grający mobilnie, na słabszym sprzęcie i wolniejszym necie odejdą
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

I przez takie innowacje trzeba kończyć dzisiaj się przekonałem że nie warto grać więcej bajerów dajcie dla dzieciuchów ale pamiętajcie oni wam kasą nie sypną :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

a po dzisiejszej drobnej poprawce jeszcze wieksza masakra az sie odechciewa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czy naprawdę w podglądzie grup musi pojawiać się grupa o nazwie "Brak grupy"? Nie mam miast nieprzypisanych do niczego, więc pojawia mi się dodatkowa kolumna "Brak grupy" z jedną pozycją "Brak miast". Nie mogłaby być opcjonalna?
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja też za tym jestem. Nie używam tego, ale i tak się pojawia ''Brak grupy''.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

- W przeglądzie rekrutacji sortowanie według wolnych mieszkańców nie działało poprawnie.

Nadal nie działa!
Jedynie sortowanie po nazwie działa... Lipa... :(
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Usunięto opcję nawigacji za pomocą funkcji wstecz/dalej w przeglądarce.
Jak dla mnie koszmarne okazuje się usunięcie tego rozwiązania, ponieważ dla mnie o wiele prostsza była gra z tą opcją.
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jak dla mnie koszmarne okazuje się usunięcie tego rozwiązania, ponieważ dla mnie o wiele prostsza była gra z tą opcją.
Ale nadal możesz przemieszczać się pomiędzy miastami za pomocą strzałek. Dla mnie strzałki i tak zawsze były łatwiejsze w obsłudze - polecam spróbować :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Tylko za pomocą strzałek można zmieniać miasta. Grupy miast nie działają. Wszystkie miasta widać w nich tylko przy zmniejszeniu czcionki do rozmiaru, w którym nazwy są tak małe, ze nieczytelne.
No i nadal nie działa sortowanie pod względem wolnych mieszkańców. Przy moich 90 miastach te poprawki sprawiły, ze rekrutowanie wojska zajmuje baaaardzo dużo czasu.
 

DeletedUser20291

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

u mnie sortowanie miast działa tak samo jak przed aktualizacją,czyli dalej lipa,dobrze że niedługo zamkną Alfe na której gram bo już mam dość waszych aktualizacji,i tej gry,gram 3 lata i jak zamkną alfe końce przygode z grepolis,te wasze aktualizację tylko psują całą gre i zabawe ,a temu ma służyć ta gra,szkoda bedzię mi zakończyć gre ale mam dość tych waszych nowinek,
 

DeletedUser17086

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja mam pare uwag :)

jak się wpisuje nazwe miasta np: aby chemy dopisać numerek na początku, to po wpisaniu pierwszej litery wskażnik | cofa do konca i to jest wkurzające.

2.Przycisk (Przejdz do współrzednych ) nie przenosi nas do polis a bynajmniej mnie ;/
to tyle na razie dziekuje :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

u mnie sortowanie miast działa tak samo jak przed aktualizacją,czyli dalej lipa,dobrze że niedługo zamkną Alfe na której gram bo już mam dość waszych aktualizacji,i tej gry,gram 3 lata i jak zamkną alfe końce przygode z grepolis,te wasze aktualizację tylko psują całą gre i zabawe ,a temu ma służyć ta gra,szkoda bedzię mi zakończyć gre ale mam dość tych waszych nowinek,

I tu ja też sie zgodze z kolega.:cool:
CORAZ GORZEJ I GORZEJ DAJCIE SE SPOKOJ Z TYMI AKTUALIZACJAMI BO JUZ SIE GRAC ODECHCIEWA :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czy tylko ja mam tak, że jak jest te kółeczko, którym sobie "chodzimy" po mapie, to ja nie mam kółka, a mam za to zdjęcie jakieś wyspy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry