Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ale nadal możesz przemieszczać się pomiędzy miastami za pomocą strzałek. Dla mnie strzałki i tak zawsze były łatwiejsze w obsłudze - polecam spróbować :)

Nie mam innego wyjścia jak grę ze strzałkami. Mam taką cudowną myszkę która była zbawieniem przez jakiś czas bo nie trzeba było wcale jej przemieszczać aby zmienić miasto ponieważ mam dodatkowych kilka przycisków na niej i spokojnie naciskając jeden można było iśść o miasto do przodu a naciskając drugi o miasto do tyłu, teraz takie coś zajmuje o wiele więcej czasu(może i są to sekundy ale w perspektywie kilkudziesięciu miast traci się minuty). Niestety ale to wyszło na niekorzyść i zdania w tym temacie nie zmienię.

Pozdrawiam
 

DeletedUser19691

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Pytanie,które wynika z czystej ciekawości.W której aktualizacji chcecie wprowadzić Herosów?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Myślałem że jak będzie teraz aktualizacja to będzie coś ciekawego
Coś nowego ;(
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Herosi, jak możemy przeczytać na DevBlogu, będą wprowadzeni w grudniowej aktualizacji.
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

zróbcie wreszcie jakąś konkretną aktualizacje , wywalcie np teatr z którego nikt nie korzysta a nie ciągle jakimiś duperelami się zajmujecie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

I co byś proponował wstawiać na, miejsce teatru
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Myślałem że jak będzie teraz aktualizacja to będzie coś ciekawego
Coś nowego ;(

W 2.50 pracowano nad eventem świątecznym, możesz potestować go na becie :) Z tego powodu lista zmian jest tak krótka.
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

I co byś proponował wstawiać na, miejsce teatru

hmmm np ARENA , miejsce walk gladiatorów , wysyłasz wszystkie jednostki lądowe zrekrutowane w mieście na "rzeź" i otrzymujesz 1 pkt kultury
a żeby nie było zbyt prosto to miasto musi mieć 3000 wolnych mieszkańców
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

hmmm np ARENA , miejsce walk gladiatorów , wysyłasz wszystkie jednostki lądowe zrekrutowane w mieście na "rzeź" i otrzymujesz 1 pkt kultury
a żeby nie było zbyt prosto to miasto musi mieć 3000 wolnych mieszkańców


Mega durne...
Posiadając pakę ogni można ubić ponad paczkę birem co daje około 3k punktów walki w przeliczeniu na punkty kultury byłoby ich około 10.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

hmmm np ARENA , miejsce walk gladiatorów , wysyłasz wszystkie jednostki lądowe zrekrutowane w mieście na "rzeź" i otrzymujesz 1 pkt kultury
a żeby nie było zbyt prosto to miasto musi mieć 3000 wolnych mieszkańców

Poprostu rewelacja
Brak słów
Pomysł do niczego
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

hmmm np ARENA , miejsce walk gladiatorów , wysyłasz wszystkie jednostki lądowe zrekrutowane w mieście na "rzeź" i otrzymujesz 1 pkt kultury
a żeby nie było zbyt prosto to miasto musi mieć 3000 wolnych mieszkańców

Kiedy to przeczytałem dusiłem się ze śmiechu przez 3 minuty :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale jak już musisz to do propozycji to wstaw
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mega durne...
Posiadając pakę ogni można ubić ponad paczkę birem co daje około 3k punktów walki w przeliczeniu na punkty kultury byłoby ich około 10.

mega durny to jest teatr

a posiadając te twoją paczkę ogni ile pkt kultuty dostaniesz jak klient unik zrobi "panie mądraliński" ????
wymyśl coś lepszego znawco

 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

mega durny to jest teatr

a posiadając te twoją paczkę ogni ile pkt kultuty dostaniesz jak klient unik zrobi "panie mądraliński" ????
wymyśl coś lepszego znawco


Czy ty ruszysz tym tic takiem?
Jak zrobi unik to mu ognie wrócą
I może wysłać na np. na bunkier

Teatr jest lepszy od twojego pomysłu
Bo u ciebie 1 pkt (pochód ) to około 10 w teatrze
 

DeletedUser14243

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A może w ramach aktualizacji trochę odciążyć grę, żeby tak nie wieszała się :confused: Wywalić np. część "atrakcji"
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

mega durny to jest teatr

a posiadając te twoją paczkę ogni ile pkt kultuty dostaniesz jak klient unik zrobi "panie mądraliński" ????
wymyśl coś lepszego znawco




Jako znawca napiszę tylko tyle ,że by zrobić paczkę offa z procków składającą się z 3000 jednostek potrzeba samego kamienia około 300000 + kilkadziesiąt godzin na ich budowę ,a 300/400 procków wystarczy by zdobyć punkt kultury natomiast cena występu w teatrze jest jeszcze mniejsza tylko czas dłuższy.Nie piszę , ze teatr jest dobry odkąd gram nigdy go nie wybudowałem ,ale chcesz zastąpić głupi budynek jeszcze bardziej bezsensownym.Gdy kolejnym razem spróbujesz mnie "zgasić" poprzyj to mocniejszym argumentem niż pogrubienie tekstu. Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Co jak co ale ten pomysł był idiotyczny ;)
Z areną;)
Ps. Gladiatorzy byli w rzymie a nie w grecji
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A wtedy będą kolosea
Akwedukty
Legioniści centurioni
A zamiast złota bursztyny; pp
 
Status
Zamknięty.
Do góry