Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22057

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Żart to jest? Jeśli tak to mi akurat nie wydaje się śmieszny...
W 5 osób wysłaliśmy wczoraj ponad 100 składów ognia na 1 miasto. Z tego ponad 70 weszło na minusie, do tego niemal KAŻDY atak z korzystnym wiatrem wpadał na DUŻYM minusie, czyli od -15 do -28...
Jeśli były plusy, to takie od +1 do +10, plusy większe zdarzyły się tylko kilkakrotnie. Natomiast minusy -20 i większe zdarzały się kilkakrotnie częściej.
Więc nie piszcie ludziom bajek na temat zrównoważenia rozgrywki, wyrównania szans itp, bo ci co trochę już grają nie dadzą się nabrać.
Gra coraz bardziej premiuje lamy i bunkrowników, i nie widać aby coś się miało zmienić w najbliższym czasie.

Dobrze piszesz . Najlepiej to jak by tego szczęścia nie było , wtedy by było zrównoważenie rozgrywki
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ano fakt - ja tam nie wyłączałam, bo mi potrzebne.
Ale rzeczywiście można wyłączyć :)

Pasek.png
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

W wersji mobilnej powinno się usprawnić obsługę forum sojuszu. Obecnie by przeczytać interesujący temat na forum należy przesuwać palcem cały temat od początku jego istnienia. Nie ma bardzo ważnej opcji przeskoczenia od razu do ostatniego wpisu na danym forum..
 

DeletedUser19691

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

W ogłoszeniu o nowej aktualizacji jest napisane o Kuźni Hefajstosa.Kiedy będzie ten event i czy będzie na starszych światach?Co do herosów jeszcze proponowali Achillesa,ale dobrze,że dodaje INNO nowych.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Powiem tak: SUPER AKTUALIZACJA! :) Na pewno zdobędę Jazona. A co do eventu, skoro do wygrania jest heros, to wątpię, abo był do wygrania na światach be z nich.
 

DeletedUser20167

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Koledze chodziło chyba o to, czy event będzie na światach starszych, a nie czy bohater będzie na nich :)
 

DeletedUser22057

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Bardzo fajnie -18 szczęścia potem -14 szczęscia bardzo wyrównane te szczęście ....
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Bardzo fajnie -18 szczęścia potem -14 szczęscia bardzo wyrównane te szczęście ....
Według mnie teraz jest lepiej niż było poprzednio, wcześniej znacznie częściej pojawiały się liczby -30 i +30 co wpływało decydująco na wynik walki.
Obecnie są losowane 2 liczby od 0 do 30, a następnie od ich wyniku jest odejmowane 30, myślę że to lepsze rozwiązanie w którym o wiele mniej prawdopodobne są liczby na plus i minus 30.
Na podstawie kilku raportów nie da się stwierdzić czy szczęście częściej jest na minusie czy plusie, aby to sprawdzić musiałbyś posiadać setki raportów jeśli nie tysiące.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Pięknie zrobione te szczęście...

Zauważyłem, że jak ktoś gra z premium i broni się to 8 z 10 ataków wchodzi na dużym minusie, a jak atakuje to 7 z 10 ataków jest na dużym plusie przekraczający +10%.
I proszę mi tutaj nie wyjeżdżać z jakimiś durnymi tekstami.
Ciekawe.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

co myślicie o pozbawieniu nas zawartości skrzynek odbiorczych w ramach aktualizacji?
przyznam, ze nic mnie tak od dawna nie wkurzyło w tej grze jak ingerencja przez inno w moje privy. Pewnie szefowie sojuszy i dyplomaci też są zachwyceni.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Chodzi Ci o ten zapis?
Wiadomości w skrzynce odbiorczej nie były automatycznie usuwane po pewnym czasie.
No gorzej niż lipa. Wkurzyłam się strasznie, jak zobaczyłam, że tyle wiadomości, które były dla mnie ważne, po prostu zniknęły :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Z tym szczęściem znów jest tak samo - ataki ogniowe są na -15, -20% - nic się nie zmieniło i po tej aktualizacji problem minusowego szczęścia przy atakach ogniowych jest jeszcze bardziej widoczny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

I znowu popis intelektu jakiegoś "geniusza"...

Dostosowano badanie "Kamienny grad": katapulty nie mogą już niszczyć budynków specjalnych.

Przecież po to się śle katasy, żeby uwalić mur i WIEŻĘ, czyli osłabić obronę... rozwalanie innych budynków jest dużo mniej istotne...
Kolejny numer żeby pomóc lamom i dekownikom, masakra...
To ma być to obiecywane zrównoważenie rozgrywki? Jaja sobie robicie z graczy???
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dostosowano badanie "Kamienny grad": katapulty nie mogą już niszczyć budynków specjalnych.

Przecież po to się śle katasy, żeby uwalić mur i WIEŻĘ, czyli osłabić obronę... rozwalanie innych budynków jest dużo mniej istotne...
Kolejny numer żeby pomóc lamom i dekownikom, masakra...
Rzeczywiście, ze strategicznego punktu widzenia lepiej by było zostawić tak, jak było. Ja bym też nie ruszała tego. Zapewne twórcy gry chcieli ujednolicić możliwości niszczenia budynków i teraz można zburzyć wszystkie budynki do poziomu 1 (wyjątkiem jest mur) podobnie jak w przypadku zaklęć. Budynki specjalne właśnie mają 1 poziom tylko.

A co sądzicie o tej zmianie?
Posiadając odznaczenie "Przywódca świata" za wygranie któregokolwiek ze światów, maksymalny zasób boskich łask na każdym świecie będzie większy o 50.
Czy dodatkowe 50 łask na każdym świecie to nie za duży bonus? Zastanawiam się jaki to będzie miało wpływ na rozgrywkę w poszczególnych etapach gry?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

W sumie to jedyna pożyteczna nagroda za wygranie świata... Bo tak naprawdę dodatkowe bonusy tylko na świecie który się już wygrało są bez sensu... Po co komu bonusy na świecie na którym nic się już nie dzieje? Do walki z opuszczonymi miastami?
Według mnie przeniesienie bonusów na inne światy jest dobrym pomysłem.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

pomyślcie tylko o nowych słabych graczach - mieszanie światów spowoduje że Ci nowy co dochodza nie bedą mieli szans na walkę z tymi doświadczonymi nie dośc że brakuje im umiejętności to jeszcze wy będziecie mieli dodatkowe bonusy z poprzednich światów.

Uważam że kategorycznie nie powinno byc łączenia światów i nie powinno się przenosić bonusów na inne świat - inny świat to nowe możliwości i tyle.

Co do samego bonusu czy on będzie dużo zmieniał no coś jak ktoś to zrobi umiejętnie to tak.
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Popieram. Nie powinno być tak, że bonusy przechodzą, ale z drugiej strony "magazyn", który może pomieścić 50 łask więcej to nie jest wielka przewaga
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Popieram. Nie powinno być tak, że bonusy przechodzą, ale z drugiej strony "magazyn", który może pomieścić 50 łask więcej to nie jest wielka przewaga

te 50 łask czasami to może byc drugie rozbicie murku czy załączenie dodatkowego ważnego czaru który może spowodować że szala odwróci się na Twoją stronę
 
Status
Zamknięty.
Do góry