Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

zaskoczyli z tym zrównoważeniem bo trochę im zeszło od pierwotnych planów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

czyli mam rozumiec ze duzy trans bedzie mial 26 miejsc ale jak zbadamy koje bedzie mial 32 ??
 

DeletedUser11978

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

bo bez sensu ładuja to na światach juz działających - takie zmiany powinny być dawane systematycznie po jednej , albo walić cały świat z takimi zagraniami , a reszte zostawić sobie , choć już dawno zgłupiałem gdy chodzi o zachowanie autorów gry hehe
np. wielkie halo było z Artemizją linki do pomocy z wiki i tam rozpisane nagrody hehe - czytaliśmy , oczywiście , ale przeciez nie codziennie , a oni po miesiącu zabawy robia zmiany w nagrodach np i tyle "nie ponoszą winy za pomyłki w wiki " "mogłeś przeczytać" tak mi admini napisali

bez komentarza - a tu jak te zmiany wejda to bedzie ładny meksyk - bałagan wiekszy jak był i wszystko bedzie do chrzanu - nic nie zadziała


tyle zaufania mam do autorów Gry gdy nie z gruszki nie z pietruszki robią zmiany na biegu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15925

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Kolejna aktualizacja którą i tak będzie musiała być poprawiona i tak w kółko, a przecież w prostocie tkwi sukces na dobrą grę. Trzeba się pogodzić z tym że na początku takie gry są proste i grywalne. Z czasem bajer goni bajer i za ogon go łapie.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Pierwsze co widzę to poprawione mantykory trochę, podobnie jak harpie. Zepsute pegazy niestety i pewnie mało kto będize w nie inwestował po tej zmianie..
Poza tym jak już tu napisano - za dużo wszystkiego ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Kurcze , bez obrazy ale czepiacie się zmian , że za dużo a moim zdaniem to dobrze że zmieniają , inne gry tego typu umierają bo nie mają zmian , nic z nimi nie robią , tylko usuwanie błędów i dodawanie po 1 bohaterze na 3 mies to za mało by trzymać graczy , patch jest naprawde fajny , transporty przesadzone może troche bo z kojami to sporo jednostek ale z 2 strony szybkie transporty z kojami tez mają sporo miejsca, a co do jednostek to skopanie pegazów ;C nie będzie sensu ich tworzyć , mam nadzieję że to jeszcze się zmieni :D
 

DeletedUser15925

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Gdyby się nie czepiali to zmian by nie było. Z resztą i tak wiadomo po co te wszelkie zmiany, nowości i bajery. Ściągnąć jak najwięcej graczy, którzy będą inwestować w grę ale niestety przyciąga to również osoby, które monitor komputera powinny omijać szerokim łukiem. Gra w sama w sobie nie jest zła ale ja jestem z tych co lubi jak jest zrobione raz i dobrze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Więcej graczy = ciekawsza gra , a nawet jak coś jest zrobione dobrze to zmiany są dobre , gra by była nudna bez zmian. Jeden utarty ślad rozwoju , zawsze robi się to samo , to nie ma sensu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Co za beznadziejna aktualizacja się szykuje. :( Zastanawiam się jaki geniusz to "zrównoważenie", które nic nie zrównoważy wymyślił. Żałosne są te wasze zamiany, bohaterzy etc., tylko bezsensowne udziwnianie. To wszystko umacnia tylko pozycję w grze złotników i tych co siedzą pół dnia na grze. Ja pisałem, żeby tego nie wprowadzać, i nie tylko ja, no ale w tej grze liczy się tylko kasa dla Inno, więc se robią co chcą. Nie dla prób zrobienia gry bardziej skomplikowaną.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Co ma np. dodanie defa dla łuczników do złota w grepo ? nie żartuj błagam xd Poza tym to nie jest gra dla osób które zerkają na nią raz na tydzień i są oburzeni że ktoś ich niszczy, i wszystkiego jak zwykle winne złoto :D
 

DeletedUser11978

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Kurcze , bez obrazy ale czepiacie się zmian , że za dużo a moim zdaniem to dobrze że zmieniają , inne gry tego typu umierają bo nie mają zmian , nic z nimi nie robią , tylko usuwanie błędów i dodawanie po 1 bohaterze na 3 mies to za mało by trzymać graczy , patch jest naprawde fajny , transporty przesadzone może troche bo z kojami to sporo jednostek ale z 2 strony szybkie transporty z kojami tez mają sporo miejsca, a co do jednostek to skopanie pegazów ;C nie będzie sensu ich tworzyć , mam nadzieję że to jeszcze się zmieni :D

masz racje co do śmierci gry gdy brak zmian , ale trzeba je z głową wprowadzać - czyli np , nie na wszystkich światach naraz , a tylko na nowych - np jestem deffowym graczem i mam ląd na starych transach - teraz te transy bede musiał (część) wybić tak ?? bo nagle cos takiego wprowadzono ( choć np do tej pory nikt nie wypowiedział sie z adminów czy badanie koi , bedzie zwiekszało ładownośc starych transów do 32 ????).
teraz dalej mam wioche pegazów i co po tych zmianach zostaje mi je rozwalić - bo nie nadają sie do niczego , za to gracz z mantami , cedrami wyjdzie na tym bardzo korzystnie .
Moim zdaniem wprowadzanie takich zmian w trakcie gry jest pomyłką i tyle , ale juz wprowadzenie tych zmian na nowym świecie wzbudziło by tym światem duze zainteresowanie - pewnie kazdy tylko dla sprawdzenia jak to działa i jak sie sprawdza by ta wystartował
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Masz racje , ale patch to patch ... Troche nie ma sensu by każdy kto chce grać na najnowszym patchu zmieniał serwa co 2 mies, ze zmianami trzeba się pogodzić i tyle ... Na dłuższą metę są dobre. A co do pegazów to też ubolewam :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Co ma np. dodanie defa dla łuczników do złota w grepo ? nie żartuj błagam xd Poza tym to nie jest gra dla osób które zerkają na nią raz na tydzień i są oburzeni że ktoś ich niszczy, i wszystkiego jak zwykle winne złoto :D
Kochany złoto ma do tego to, że grając z nim jesteśmy w stanie mieć Arcykapłankę, a koszty mityków spadają w tej aktualizacji, więc możemy o wiele szybciej robić mityki, które są mocniejsze od innych jednostek i wszystkich będą kasowały. :) Poza tym nie pisz, że się rzadko loguję, bo na grze jestem po kilka godzin dziennie o różnych porach i wiem co daje złoto i dużo czasu na Grepo.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Kochany złoto ma do tego to, że grając z nim jesteśmy w stanie mieć Arcykapłankę, a koszty mityków spadają w tej aktualizacji, więc możemy o wiele szybciej robić mityki, które są mocniejsze od innych jednostek i wszystkich będą kasowały. :) Poza tym nie pisz, że się rzadko loguję, bo na grze jestem po kilka godzin dziennie o różnych porach i wiem co daje złoto i dużo czasu na Grepo.

hmm,mityki nigdy nie zastąpią innych jednostek :) powiedz mi czy minotaur zastąpi zagrodę kawalerzystów :confused: nie, więc :) a wy co o tym zrównoważeniu temat o tym jest już od dużego czasu :p trzeba tylko umieć zaglądać, szkoda mi usunięcia wyroczni :( była przydatna a w tamtym temacie jest napisany link ( po angielsku) do miejsca z listą zmian usuwają wyrocznię no i szkoda tego to już nie fajne posunięcie :( ale długo będę się przyzwyczajał :( i większość ludzi też, a nie doczytałem jednak nie usuwają :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Tylko nooby budują wyroczię a nie pisze w tej aktualizacji że będzie zmiana budynków specjalnych
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

hmm,mityki nigdy nie zastąpią innych jednostek :) powiedz mi czy minotaur zastąpi zagrodę kawalerzystów :confused: nie, więc :) a wy co o tym zrównoważeniu temat o tym jest już od dużego czasu :p trzeba tylko umieć zaglądać
Hehe ale nikt wcześniej nie pisał, że wejdzie to na sam koniec roku kiedy temat wisi od bardzo dawna. Dodatkowo masa zmian w jednej aktualizacji to za wiele. Jak już ktoś wspominał nie powinno być to na każdym świecie, tylko na nowych bo tak to zmieni zupełnie wszystko, transy, mistyki itd.
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

wg. mnie to akurat dobra aktualizacja , lubię jak coś sie zmienia , a nic w złego w tej aktualizacji nie widzę , fakt osłabili pegazy , ale są też troszkę tańsze i krócej będzie trwała ich odbudowa , lecz czy godnie zastąpią zwykłego deffa jeśli chodzi o siłę ? raczej nie , lecz ich atutem jest prędkość , nie potrzebują łódek :) wszystko ma swoje plusy i minusy :) ale ciekawa zmiana z triremami , ich prędkośc będzie równa z biremami , ciekawe ile osób zacznie w nie inwestować :)

a jeśli chodzi o usunięcie wyroczni to bardzo dobre posunięcie , jest niepotrzebna :) ale w tej aktualizacji nic o tym nie napisali
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Hehe ale nikt wcześniej nie pisał, że wejdzie to na sam koniec roku kiedy temat wisi od bardzo dawna. Dodatkowo masa zmian w jednej aktualizacji to za wiele. Jak już ktoś wspominał nie powinno być to na każdym świecie, tylko na nowych bo tak to zmieni zupełnie wszystko, transy, mistyki itd.

hmm a no nie było zapisane
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

czyli mam rozumiec ze duzy trans bedzie mial 26 miejsc ale jak zbadamy koje bedzie mial 32 ??

Dokładnie tak.

masz racje co do śmierci gry gdy brak zmian , ale trzeba je z głową wprowadzać - czyli np , nie na wszystkich światach naraz , a tylko na nowych - np jestem deffowym graczem i mam ląd na starych transach - teraz te transy bede musiał (część) wybić tak ?? bo nagle cos takiego wprowadzono ( choć np do tej pory nikt nie wypowiedział sie z adminów czy badanie koi , bedzie zwiekszało ładownośc starych transów do 32 ????).
teraz dalej mam wioche pegazów i co po tych zmianach zostaje mi je rozwalić - bo nie nadają sie do niczego , za to gracz z mantami , cedrami wyjdzie na tym bardzo korzystnie .
Moim zdaniem wprowadzanie takich zmian w trakcie gry jest pomyłką i tyle , ale juz wprowadzenie tych zmian na nowym świecie wzbudziło by tym światem duze zainteresowanie - pewnie kazdy tylko dla sprawdzenia jak to działa i jak sie sprawdza by ta wystartował

Częściowo się z tobą zgadzam, na pewno modyfikowanie swoich miast, aby odpowiadały zmianom w zrównoważeniu, będzie uciążliwe. Niestety, z powodów technicznych wprowadzenie zmian tylko na najnowszych światach nie jest możliwe. Zostało to ogłoszone we wrześniu.

Kochany złoto ma do tego to, że grając z nim jesteśmy w stanie mieć Arcykapłankę, a koszty mityków spadają w tej aktualizacji, więc możemy o wiele szybciej robić mityki, które są mocniejsze od innych jednostek i wszystkich będą kasowały. :) Poza tym nie pisz, że się rzadko loguję, bo na grze jestem po kilka godzin dziennie o różnych porach i wiem co daje złoto i dużo czasu na Grepo.

Zmiana kosztu jednostek mitycznych obowiązuje wszystkich graczy, nie tylko tych, którzy korzystają z Arcykapłanki ;) Dla osób, które nie używają premium, ich rekrutacja również będzie tańsza.

hmm,mityki nigdy nie zastąpią innych jednostek :) powiedz mi czy minotaur zastąpi zagrodę kawalerzystów :confused: nie, więc :) a wy co o tym zrównoważeniu temat o tym jest już od dużego czasu :p trzeba tylko umieć zaglądać, szkoda mi usunięcia wyroczni :( była przydatna a w tamtym temacie jest napisany link ( po angielsku) do miejsca z listą zmian usuwają wyrocznię no i szkoda tego to już nie fajne posunięcie :( ale długo będę się przyzwyczajał :( i większość ludzi też, a nie doczytałem jednak nie usuwają :confused:

W tej aktualizacji zmienione będą tylko jednostki i badania. Zaplanowane są również poprawki w budynkach, ale nie nastąpi to w niedalekiej przyszłości, te zmiany jeszcze nie zostały wprowadzone na betę i możliwe, że ulegną jeszcze modyfikacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry