Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Częściowo się z tobą zgadzam, na pewno modyfikowanie swoich miast, aby odpowiadały zmianom w zrównoważeniu, będzie uciążliwe. Niestety, z powodów technicznych wprowadzenie zmian tylko na najnowszych światach nie jest możliwe. Zostało to ogłoszone we wrześniu.
Bohaterowie są od jednego ze światów - nie wprowadzono ich na poprzednich, więc dlaczego nie można by zastosować tej samej zasady w przypadku zmian, które teraz mają wejść?:)
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Bohaterowie są od jednego ze światów - nie wprowadzono ich na poprzednich, więc dlaczego nie można by zastosować tej samej zasady w przypadku zmian, które teraz mają wejść?:)
no wlasnie, zmiany regul podczas rozgrywki sa nie na miejscu
poprawki w akademiach teraz trzeba robic, pousuwalem niektore badania, a teraz sie okazuje, ze chce je z powrotem...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Moim zdaniem tłumaczenie typu: "Niestety, z powodów technicznych wprowadzenie zmian tylko na najnowszych światach nie jest możliwe." nie ma najmniejszego sensu. Problem można było rozwiązać w bardzo prosty sposób, a mianowicie poinformować o zmianach miesiąc lub dwa przed ich wprowadzeniem i dodatkowo informację o TEJ aktualizacji wyróżnić w samej grze, choćby komentarzem o jej znacznym wpływie na zmianę przydatności jednostek.

Poinformowanie graczy na miesiąc lub dwa przed dało by im szansę, na opłacalne pozbycie się jednostek i modyfikacje miast. Ja np. posiadając wioski z pegazami zazwyczaj je oszczędzam i zachowuję na czarną godzinę. Wiedząc wcześniej o aktualizacji wysłałabym pegazy na pierwsze lepsze wsparcie, żeby zrobić jeszcze z nich użytek.

No ale oczywiście zamiast zrobić coś dla GRACZY Inno woli zrobić coś dla SIEBIE i zmusić jak największą ilość użytkowników do wybicie swojego wojska i przyspieszonej rekrutacji nowych jednostek za pomocą złota.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

To zrównoważenie rozgrywki było już opisywane kilka miesięcy temu z informacją, że zostanie wprowadzone w tym roku. Rok się pomalutku kończy, więc trzeba było się przygotować na coś takiego.

Nie żebym kogoś teraz tutaj bronił oczywiście, bo sam mam trochę wątpliwości...

A co do tych pegazów, to może i są trochę słabsze w obronie, jednak z drugiej strony można je stawiać prawie dwa razy szybciej niż to było do tej pory. Ich koszt został mocno zmniejszony jeśli chodzi o łaski. Z drugiej strony, to zmiany wprowadzone idą w dobrym kierunku i promują grę ofensywną. Szczególnie widać to po mantach, których koszt zmniejszył się dość znacznie, a do tego ich siła w ataku jeszcze wzrosła, podobnie ma się rzecz z harpiami :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

To zrównoważenie rozgrywki było już opisywane kilka miesięcy temu z informacją, że zostanie wprowadzone w tym roku. Rok się pomalutku kończy, więc trzeba było się przygotować na coś takiego.

Nie żebym kogoś teraz tutaj bronił oczywiście, bo sam mam trochę wątpliwości...

A co do tych pegazów, to może i są trochę słabsze w obronie, jednak z drugiej strony można je stawiać prawie dwa razy szybciej niż to było do tej pory. Ich koszt został mocno zmniejszony jeśli chodzi o łaski. Z drugiej strony, to zmiany wprowadzone idą w dobrym kierunku i promują grę ofensywną. Szczególnie widać to po mantach, których koszt zmniejszył się dość znacznie, a do tego ich siła w ataku jeszcze wzrosła, podobnie ma się rzecz z harpiami :)

Ja mówię o poinformowaniu w grze w innej formie niż zwyczajowe nic nie wnoszące aktualizacje
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dlatego piszę, że nikogo nie bronię, tylko wspominam, że wzmianki o tych zmianach pojawiły się już dawno temu. Równie dobrze mogę powiedzieć, że sam jestem zaskoczony, że to zrównoważenie rozgrywki zostało wprowadzone jako aktualizacja i w dodatku na starych światach zupełnie niespodziewanie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

ej to teraz po jaką cholerę są nam potrzebne biermy i ognie ?

przecież tiermy teraz walą te 2 jednostki na łeb i nie są wgl potrzebne skoro sukces obrony i ataku jest większy niż atak ogni oraz obrona bierm ? albo wyrównane


[ciach]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15925

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ognie i biremy z tego co widzę dalej mają przewagę nad triremami. Przeliczając siłę ataku/obrony jaka wypada na jednego mieszkańca. Chyba, że coś źle policzyłem
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Tyle tylko, że triremy są jednostką uniwersalną, równie dobrą w obronie jak i ataku. To jest ich zdecydowany plus...chyba trzeba będzie na próbę wyprodukować kilka paczek:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A dlaczego nic nie zrobiono z Branderami? wogóle planujecie coś z tą jednostką porobić??
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Tyle tylko, że triremy są jednostką uniwersalną, równie dobrą w obronie jak i ataku. To jest ich zdecydowany plus...chyba trzeba będzie na próbę wyprodukować kilka paczek:)


na pewno ma to znaczenie na starym systemie podboju.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

ej to teraz po jaką cholerę są nam potrzebne biermy i ognie ?

przecież tiermy teraz walą te 2 jednostki na łeb i nie są wgl potrzebne skoro sukces obrony i ataku jest większy niż atak ogni oraz obrona bierm ? albo wyrównane


[ciach]

Hah trza czytać co planują w Inno wcześniej.
Ja już sporo trirem natrzaskałam.
Lubię rydwany, bo się nadają do tego i tego, więc teraz pokocham triremki :)
Zresztą rydwany teraz w cenie przy tylu latających harpiach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Hah trza czytać co planują w Inno wcześniej.
Ja już sporo trirem natrzaskałam.
Lubię rydwany, bo się nadają do tego i tego, więc teraz pokocham triremki :)
Zresztą rydwany teraz w cenie przy tylu latających harpiach.

A ilość pływających harpii pozostaje bez zmian? ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Tyle tylko, że triremy są jednostką uniwersalną, równie dobrą w obronie jak i ataku. To jest ich zdecydowany plus...chyba trzeba będzie na próbę wyprodukować kilka paczek:)
na pewno ma to znaczenie na starym systemie podboju.
Na starym systemie rzeczywiście widać to wyraźniej. Jednak na nowym także będą w cenie, tym bardziej na froncie, gdzie przeciwnik lubi sobie w nocy polatać ogniami po portach przeciwnika w poszukiwaniu ogni. Trirema powinna zatrzymać takie zapędy :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No nie do końca masz rację...bez tego przymiotnika zdanie traci trochę na sensie mimo wszystko.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Co się dzieję z grą?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

[ciach] znowu problemy,czy jest ktoś wstanie powiedzieć co znowu popsuliście?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dodano nowe animacje do podglądu miasta:
Animowane łodzie;
Animowane chmury;
Animowany wodospad oraz rzeka;
Animowane fale przy brzegu;
Animowane ryby wyłaniające się z wody;
Dodano nową zakładkę w ustawieniach - "Animacje" - w której można włączyć lub wyłączyć animacje w mieście.

Dzięki Bogu będzie można to na wstępie wyłączyć, uff może ta aktualizacja nie zepsuje tym razem aż tak bardzo gry...
 
Status
Zamknięty.
Do góry