Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24534

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

"lepsze jest wrogiem dobrego" - chyba nie grają tylko znajdują sobie zajęcie żeby czuli się potrzebni i wymyślają takie zmiany


Oprócz tego kolory strzałek się nie zgadzają;
Strzałka zielona jest przy surowcach, które się płaci, a żółta przy tych które się otrzymuje :L
 

DeletedUser24530

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

to co mnie drażni po ostatniej dzisiejszej aktualizacji to przemiana surowców w wioskach jest odwrócona kolejność ( było dajesz 2000 drewna= otrzymujesz 2500 kamienia a jest otrzymujesz 2500 kamienia = dajesz 2000 drewna) było wiele lepiej, już się przyzwyczailiśmy. Ta zmiana wg mnie jest negatywna

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Aby coś dostać pierwsze trzeba dać, a nie że by odebrać trzeba dać
 

DeletedUser13228

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

ten handel to porażka jakiej jeszcze grepo nie widziało
 

DeletedUser21231

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mam nadzieję że jak osoba która wprowadziła te zmiany wytrzeźwieje to przy następnej aktualizacji poprawi to tak jak było i przestanie pić w pracy :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zgodzę się, że zmiana kolejności podczas wymiany surowców jest to dość nieintuicyjna, na pewno starszym graczom ciężko będzie się do tego przyzwyczaić. Przekażemy wasze opinie na ten temat do odpowiednich osób.

Poproszę, bo już dziś kilka razy wtopiłam z surowcami.
Niby pamietam, a jednak...

I strasznie męczące te okienka z wytłumaczeniem ludzików co i jak.
Rozumiem jakby były w porcie czy koszarach, ale podczas normalnego ataku?
Myszka mi się przesunie i już nic nie widzę ;/

Screen.png
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

ale zrypaliście te surowce, kto wymyśla i dopuszcza te aktualizacje? no Panie i Panowie z supportu popisaliście się tym razem :) i kto mi teraz mi odda to drewno zamiast tego węgla? :)
 

DeletedUser23480

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

kto to wymyślił?!
Podejrzewam, że na wszystkich serwerach takie same głosy są, i mam nadzieję że tym razem Inno posłucha graczy i przywróci opcję handlu do stanu poprzedniego.
To samo z tymi okienkami z widokiem na wojaków, po cholerę mam mieć zbliżenie na mordę procarza? też to wywalić.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

ale zrypaliście te surowce, kto wymyśla i dopuszcza te aktualizacje? no Panie i Panowie z supportu popisaliście się tym razem :) i kto mi teraz mi odda to drewno zamiast tego węgla? :)

Tiaaa...bo wszystkiemu zawsze jest winny ten okropny i zły support! Błagam, litości...
 

DeletedUser13228

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

jest po prostu zamienione miejscami to co sie otrzymuje z tym co sie płaci, obawiam sie ze to nie jest błąd tylko ktoś po pijaku chyba stwierdził ze tak bedzie lepiej... niestety zanim to zauwazylem zdazylem duzo surki powymieniac i sie dopiero zorientowałem ze cos jest nie tak, surki ktorej chcialem sie pozbyc przybylo a to co chcialem dostac ubyło :/

nie ty jeden -więcej graczy straciło -aktualizacja nie wyszła im -a mialo być tak pięknie:(
 

DeletedUser13228

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Oj... Jakbyście jeszcze mogli otworzyć okna żeby trochę sprawiedliwości wpadło to by było klawo ;-)

dokładnie -po każdej aktualizacji zawsze coś spieprzą co dobrze działało-pozdrawiam
 

DeletedUser24268

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

a co z wymianą towarów w wioskach - nie wytrzeźwieli jeszcze ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zmiany w handlu z wioskami są uciązliwe, ale do opanowania. Widocznie zwyciężyła opcja czytania od prawej do lewej, co jest normą w krajach Bliskiego wschodu. Można sądzić, że to przyzwyczajenie zwyciężyło wśród progranistów INNO.

Skandaliczną zmianą jest natomiast wprowadzenie powiększeń obrazków /vide post Sisi/. Praktycznie uniemożliwia to precyzyjne celowanie. Niczemu nie służy. Nie zwiększa ani użyteczności ani atrakcyjności gry. Grafika grepolis stoi na bardzo niskim poziomie. I dobrze, bo nie na tym polega atrakcyjność tej gry.

Nie wiem jak Wy, ale ja raczej skrupulatnie schowałabym brak umiejętności grafików INNO, a nie powiększałabym te nieudane twory np. wizerunek procarza.

Pozdrawiam i
ckajscggscw4s2u60.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jakby nie patrzeć, to Quack już sobie poradził z tymi grafikami i po wczorajszej aktualizacji QT można wyłączyć te opisy w koszarach i porcie.

Niestety przy wysyłaniu ataku/wsparcia nadal widzimy wszystko...ale jakiś progres jest :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Takie pytanie mam...apka wczoraj została zaktualizowana do 2.85, a na forum ani jednej wzmianki na ten temat. Można się dowiedzieć, co zostało poprawione?
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zaktualizowalem,ale nic mi sie nie rzucilo w oczy takze pewnie nic ciekawego nie zostalo dodane.
Wstawianie rapkow na forum by sie przydalo jak kulawemu kule.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mnie też się nic nie rzuciło w oczy, ale raczej chodzi tutaj o sam fakt braku wzmianki na ten temat...choć z tego co sobie teraz przypominam, to ostatnio jest taka "moda", że info o aktualizacji apki pojawia się dopiero po kilku dniach od tejże aktualizacji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zmiany w handlu z wioskami są uciązliwe, ale do opanowania. Widocznie zwyciężyła opcja czytania od prawej do lewej, co jest normą w krajach Bliskiego wschodu. Można sądzić, że to przyzwyczajenie zwyciężyło wśród progranistów INNO.

Skandaliczną zmianą jest natomiast wprowadzenie powiększeń obrazków /vide post Sisi/. Praktycznie uniemożliwia to precyzyjne celowanie. Niczemu nie służy. Nie zwiększa ani użyteczności ani atrakcyjności gry. Grafika grepolis stoi na bardzo niskim poziomie. I dobrze, bo nie na tym polega atrakcyjność tej gry.

Nie wiem jak Wy, ale ja raczej skrupulatnie schowałabym brak umiejętności grafików INNO, a nie powiększałabym te nieudane twory np. wizerunek procarza.

Pozdrawiam i
ckajscggscw4s2u60.gif

DOKŁADNIE !!
nie mam pojęcia czemu zmienili ten wygląd menu wiosek, potrzebowałem 2 dni żeby się przestawić i dalej czytam wspak ;) ten co to wymyślił był szczególnie kreatywny, najlepszą aktualizacją teraz byłaby cofka do 2.0 i nigdzie dalej., lub może nawet wcześniej, ale ja gram od 2.0..
Mówicie ze nic na lepsze nie zmienią, zgadzam się w 100% handel złotem na targu to tylko sposób na napełnianie sakiewek "złotnikom" oraz wszystkim z INNO..ale może udałoby się coś zmienić.jakby uzbierać z 300 głosów ? czy myślicie że to niemożliwe?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

DOKŁADNIE !!
nie mam pojęcia czemu zmienili ten wygląd menu wiosek, potrzebowałem 2 dni żeby się przestawić i dalej czytam wspak ;) ten co to wymyślił był szczególnie kreatywny, najlepszą aktualizacją teraz byłaby cofka do 2.0 i nigdzie dalej., lub może nawet wcześniej, ale ja gram od 2.0..
Mówicie ze nic na lepsze nie zmienią, zgadzam się w 100% handel złotem na targu to tylko sposób na napełnianie sakiewek "złotnikom" oraz wszystkim z INNO..ale może udałoby się coś zmienić.jakby uzbierać z 300 głosów ? czy myślicie że to niemożliwe?

Tyle głosów można sobie wsadzić w wiadomo co... hehe
Grę rozpoczyna chyba około 30k graczy gdy startuje świat,jak się uzbiera połowę tego to będzie git :p

Bez akcji "teamu" nic nie zrobisz,bo i byś musiał ankietę na grze wysłać na główny serwer.
A jak wiadomo "team" musi siedzieć cicho,bo inaczej ich pozwalniają i poszukają nowych hehe

Jak się nie mylę to zaraz ktoś ciachnie post albo go usunie :p chociaż nie ma nic obraźliwego w nim ale jest na temat :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22087

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

DOKŁADNIE !!
nie mam pojęcia czemu zmienili ten wygląd menu wiosek, potrzebowałem 2 dni żeby się przestawić i dalej czytam wspak ;) ten co to wymyślił był szczególnie kreatywny, najlepszą aktualizacją teraz byłaby cofka do 2.0 i nigdzie dalej., lub może nawet wcześniej, ale ja gram od 2.0..
Mówicie ze nic na lepsze nie zmienią, zgadzam się w 100% handel złotem na targu to tylko sposób na napełnianie sakiewek "złotnikom" oraz wszystkim z INNO..ale może udałoby się coś zmienić.jakby uzbierać z 300 głosów ? czy myślicie że to niemożliwe?

przecież na targowisku zarabia każdy, nie tylko złotnicy. Ty ja i inni na nim zarabiają ;) Mi się to podoba. Najgorszy jest grad :/ Totalnie psuje grę. Jeszcze to skracanie
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
. Masakra jakaś, mam nadzieję, że sięgnął po rozum do głowy i to usunął.
 

DeletedUser24560

Guest
Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Że tak się zapytam, od ilu graczy świat jest zamykany?
 
Status
Zamknięty.
Do góry