Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Hehe...aktualizacje przyspieszono i wprowadzono wczoraj. A dzisiaj znowu komunikat o aktualizacji:) Miszczowie...

PS: A może ktoś wyjaśni w końcu moje wątpliwości związane z eventem zawarte w temacie o eventach?
 

DeletedUser8957

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Wersja mobilna też miała niedawno aktualizacje a powiadomienia na telefon nie działają mi od dawana a od ponad tygodnia i nie mogę się dowiedzieć dlaczego.
Na stronie ze statystykami też nie ma dwóch ostatnich światów.
http://pl.grepostats.com/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dlaczego stoi w miejscu? Nie można już kupować/jest z tym jakiś problem? Nie kupuję, więc nie wiem...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Pewnie wszystko rozchodzi się o ograniczenia w tym handlu. Poczytaj sobie o tym tutaj.
 

DeletedUser26235

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Takie bonusy? Oj to spowoduję że ci mający przewagę będą mieli jeszcze większą!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ponadto, Wasze miasta skorzystają z dwóch bonusów: wzrost produkcji surowców o 40% oraz skrócona rekrutacja jednostek o 40%.


Pytanie do administracji, te bonusy będą działać poprawnie czy tak jak przy evencie z okazji ostatnich urodzin grepolis gdzie rekrutacja jednostek miala być przyśpieszona. Ludzie wtedy oczekiwali ze szybko wojsko odbuduja porzucaja bonusy z ekwipunku i stracili swój cenny czas przygotowując się oraz przesyłając surowce, a tu sie okazalo ze faktycznie to tylko MIAŁA być taka możliwość, nigdy nie doszło to do skutku i nikt sie nie zainteresował z administracji skargami zeby zrekompensować to graczom.

Dlatego pytam za wczasu czy rekrutacja będzie faktycznie dostępna czy MA być dostępna a geniusze techiki i naciskania pstryczków zrobią jak uważają mając w powazaniu odbiorców?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ten błąd został już naprawiony, poza tym event został sprawdzony na serwerze testowym i działał poprawnie, więc nie mamy powodu by przypuszczać, że wystąpią problemy.
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

taaaa........ a testowaliście geniusze planer ataków? bo nie działa... masakra. Zawsze po aktualizacji coś nie działa.

Poprawka - planer działa lecz niestety nie jest widoczny przycisk [dodaj atak] - za chwilę zgłoszę to w odowiednim dziale
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zacznę znaną i często przeze mnie używaną formułką:
Patrzę i oczom nie wierze. Jak to możliwe byśmy świętowali setną aktualizacje gry? Może ktoś mi wytłumaczyć co siedzi w głowie (w głowach) osób które są odpowiedzialne za ten projekt. Jest to dla mnie całkowicie niepojęte. Może mylnie rozumuje, ale każda z tych aktualizacji dzieli się na dwie części. Jedna to ta odpowiedzialna za ewolucje gry, druga to łatki naprawiające błędy. Każda aktualizacja posiada co najmniej 10 poprawek (usunięć błędów). Czyli przez cały czas odkąd została wprowadzona wersja 2.0 (3 lata temu? - jeżeli się mylę, proszę mnie poprawić) programiści poprawili przynajmniej 1000 błędów!!! To teraz niech każdy przełoży to na swoją pracę i spróbuje wyobrazić sobie że robota którą wykonuje była poprawiana tyle razy. Myślę że nie ma nikogo takiego tutaj, bo gdyby był, nie stać by go było na internet za 5zł, a tym bardziej na komputer/telefon. Siedział by już dawno w przytułki lub na dworcu w kartonie. Niby mówią że nie popełnia błędów ten co nic nie robi.... ok, może i jest w tym jakaś wartość, ale nawet przyjmując to, że można poprawiać w nieskończoność swoje błędy, jaki trzeba mieć tupet, pogardę dla klienta oraz brak elementarnej kultury by świętować to. Jak można być takim mitomanem by wmawiać ludziom by cieszyli się z korzystania z wadliwego produktu. Doprawdy, żałosne. Gdzie te czasy kiedy produkt oznaczony Made in Germany (wcześniej RFN) miał cechy takie jak: niezawodność, perfekcja wykonania czy po prostu był porządny.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Milordzie, ostatnio opowiadała mi pani, która jest dyrektorem czterogwiadkowego hotelu, że jak im sprzątaczki nawaliły i nie mieli przygotowanych pokoi na czas, to gościom dawali rabaty i prezenty, aby zatrzec złe wrażenie.
To ten sam mechanizm.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Milordzie, ostatnio opowiadała mi pani, która jest dyrektorem czterogwiadkowego hotelu, że jak im sprzątaczki nawaliły i nie mieli przygotowanych pokoi na czas, to gościom dawali rabaty i prezenty, aby zatrzec złe wrażenie.
To ten sam mechanizm.

hm... nie mogę sobie tego wyobrazić - sypiam tylko w pięcio...
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A może to zakamuflowane osobiste obchody techników z okazji naprawy błędu nr 1000 na grepo? Chcą podzielić się swoim szczęściem i rozdać bonusy :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

hm... nie mogę sobie tego wyobrazić - sypiam tylko w pięcio...

polecam cztero. Przeważnie sa w lepszym standardzie. Pięcio róznia się tylko tym, ze sa większe i maja iles tam więcej kawiarni, restauracji i klubów. Takie molochy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Pięciogwiazdkowe mają to do siebie że pytając w nocy recepcjonistę o "atrakcję dla panów" - uzyskamy drogą, ale pięciogwiazdkową atrakcję + wszelkiej maści środki zakazane jeżeli tylko trzeba. W trzygwiazdkowych ta atrakcja nie jest już pięciogwiazdkowa :)

Wracając do aktualizacji to chciałbym podziękować za mobilne farmienie które stanowi 80% mojego dziennego urobku, współpraca z INNO to czysta przyjemność :) Powinien być jeszcze trzeci komunikat: "DAJ DOLARA BO NIE MAMY NA FACHOWCÓW"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Oprócz festynu miejskiego, Wasze miasta skorzystają z dwóch bonusów: wzrost produkcji surowców o 40% oraz skrócona rekrutacja jednostek o 40%.

Festyn się zaktualizował i działa poprawnie, ale wzrostu produkcji nie mam. Ten bonus miał wejść równolegle czy jest inny termin, który nie został podany?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Sama się nie wypowiadałam na temat wersji 2.100, ale się wreszcie wypowiem :D W sumie, fajny event zagościł, bo początkujący łatwo rozwiną punkty kultury dla miast i ich przyszłych ofiar :D

Co do tego okna startowego, to całkiem pomysłowe ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Muszą jeszcze dopracować okno tuż po zalogowania na oknie startowym. Automatycznie przywraca do starego wyglądu i słabo wygląda. Pewnie w następnej wersji to dopracują... :)

No, tu masz rację. Trochę jednak jest w tym braków. :( Może okno wygląda nieźle, ale powinni dopracować stronę, gdzie się wybiera światy. :)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

I w czym Wam pomaga ten nowy wygląd ?? Nie dosyć, że zupełnie niepotrzebna zmiana to przede wszystkim wydłuża czas logowania...
 
Status
Zamknięty.
Do góry