Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

widocznie potrafią tylko odpisać "tak wiemy o błędzie" ale naprawić już nie ma kto;)
ale spokojnie za rok czy dwa może przestanie występować:) z handlem było podobnie, po 2 latach dopiero zostało to naprawione
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Naprawianie błędów nie leży w gestii supportu. My jedynie weryfikujemy istnienie błędu, sprawdzamy jego powtarzalność i przesyłamy zgłoszenie do osób zajmujących się kodem gry. Używane przez nas sformułowanie "Wiemy o błędzie" oznacza ni mniej ni więcej, że jego występowanie zostało potwierdzone i zgłoszone technikom. Na tym nasza rola się kończy.
 

DeletedUser26967

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Witam, jest problem po ostatniej aktualizacji (mobilnie, dla wielu graczy bardzo istotny problem) nie można kasować wpisów innych graczy, pkt walki ujemne ?? Ale można pogratulować wspanialomyslnosci jeśli chodzi o bbcode , brawo.
 

DeletedUser17151

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

mam to samo co Dariosh, ale piszem do najnowszej aktualizacji.
B.dobry pomysł z "procarzem" - dzieciństwo się przypomniało no i fakt przemawiający za tym eventem. brak możliwość produkcji na potęgę jednostek mitycznych i bonusy zespołowe! JEstem ciekaw jak w praktyce te aktualizacja wyjdzie,ale kury kureczki chrońcie wy swoje jaja:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Niektóre problemy występują już baaardzo długo i jakoś nikt się nie bierze za ich naprawę, a niektórzy przypominają o nich na bieżąco, co by nie zniknęły gdzieś przykryte kolejnymi tematami.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

nie od dziś wiadomo, że największym problemem są aktualizacje.
gdyby ich nie było gra chodziłaby szybciej i stabilniej.
tak co się dotknął do niej to coś psują.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Tylko teraz już tyle jest napsute, że muszą wypuszczać kolejne aktualizacje, żeby chociaż trochę przypudrować syfa...
 

DeletedUser26648

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mam pytanie dotyczące aktualizacji która była niespełna godzinę temu dodającą mity do sklepu z odłamkami? dlaczego tak późno a nie od razu było wrzucone? To po pierwsze.
A po drugie czy i jakie przysługują nagrodzy za zajęcie kolejnych miejsc w rankingu dziennym?
Wykorzystałam złoto i czuję się poniekąd pokrzywdzona, gdybym wiedziała że będą "wojo mityczne" wykorzystałabym inne okazje.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mam pytanie dotyczące aktualizacji która była niespełna godzinę temu dodającą mity do sklepu z odłamkami? dlaczego tak późno a nie od razu było wrzucone? To po pierwsze.
A po drugie czy i jakie przysługują nagrodzy za zajęcie kolejnych miejsc w rankingu dziennym?
Wykorzystałam złoto i czuję się poniekąd pokrzywdzona, gdybym wiedziała że będą "wojo mityczne" wykorzystałabym inne okazje.

W tym miejscu wyjaśniłam dlaczego w evencie pojawiły się jednostki mityczne. Podczas ustalania w których wersjach powinny być dostępne doszło do błędu, dlatego konieczna była aktualizacja wszystkich wersji językowych gry, by to poprawić. Jeżeli poniosłaś straty z tego powodu, napisz proszę do obsługi gry.

Nagrody w rankingu dziennym możesz sprawdzić klikając na przycisk "i" znajdujący się przy rankingu:

próba procarzy.png
 

DeletedUser26648

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

W tym miejscu wyjaśniłam dlaczego w evencie pojawiły się jednostki mityczne. Podczas ustalania w których wersjach powinny być dostępne doszło do błędu, dlatego konieczna była aktualizacja wszystkich wersji językowych gry, by to poprawić. Jeżeli poniosłaś straty z tego powodu, napisz proszę do obsługi gry.

Nagrody w rankingu dziennym możesz sprawdzić klikając na przycisk "i" znajdujący się przy rankingu:

View attachment 6490

tak ale jest tam tylko 1 pozycja odznaczenia dla dziennego gracza i 1 nagroda pokazana tj. szybszy handel, chodziło mi o to czy są nagradzane pozostałe miejsca w rankingu dziennym za 2,3,4,5,6 itd...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ach, rozumiem :) Niestety nie ma nagród dla pozostałych osób w rankingu. To wydarzenie opiera się głównie na współpracy wszystkich graczy na świecie - pomijając nagrody, które można kupić w sklepie za odłamki, przede wszystkim warto walczyć o cele społecznościowe, potężne bonusy, które trwają kilka tygodni we wszystkich miastach.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dlaczego zniknęła informacja w aktualizacji (post edytowany DZISIAJ), że nie naprawiliście błędu w rekrutacji jednostek? Dlaczego jak zawsze naprawiliście tysiące nieistotnych pierdół, a kiedy potrzeba naprawić coś co uprzykrza życie 95% graczom to na naprawę musimy czekać nie wiadomo ile?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Swoją drogą mało elegancko, takie edytowanie posta...dlaczego jak zazwyczaj nie ma pod danym tematem w ogłoszeniach drugiego posta o zmianach w pierwszym? Chodzi o to, żeby nie było widać, że miał zostać naprawiony błąd, nie został i żeby nikt tego nie zauważył?
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

no włąsnie , powinno być naprawione , a tu znowu

359_rekr.png
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Kolejna aktualizacja, błąd nadal nie naprawiony...im chyba na serio, albo upał zaszkodził, albo spadali ze schodów na głowę...kolejne tysiące pierdół, a błąd rekrutacji który przeszkadza 95% graczy nadal nie naprawiony...od ponad miesiąca! to są chyba jakieś żarty...
 

DeletedUser23667

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Kolejna aktualizacja, błąd nadal nie naprawiony...im chyba na serio, albo upał zaszkodził, albo spadali ze schodów na głowę...kolejne tysiące pierdół, a błąd rekrutacji który przeszkadza 95% graczy nadal nie naprawiony...od ponad miesiąca! to są chyba jakieś żarty...

Popieram, też mnie to zaczęło ostatnio irytować a nie chcę myśleć że administracja przypadkiem nie potrafi naprawić tego błędu :/
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Tylko narzekać potraficie zamiast się cieszyć z nowych aktualizacji.

A co jeśli wam powiem, że InnoGames to zakład pracy chronionej?

Zespół niewidomych przygotował nową piękna kolorystykę więc to doceńcie.

Nad błędem może pracuje zespół programistów bez nóżek i bez rączek. Myślicie że tak łatwo wyklikać coś noskiem?? Sami spróbujcie.

Wiem z dobrze poinformowanego źródła, że nad nowych zakończeniem zasuwają w pocie czoła alzheimerowcy. Wymyślili już nie jedno nowe zakończenie tylko zaraz je zapomnieli.

Także ten....szacunku trochę i zrozumienia.
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Może trzeba by ankietę zrobić i naprawianie tego błędu wrzucić jako propozycje od graczy, bo żeby nie naprawiać na bieżąco błędów dosyć widocznych i niezbyt "przyjaznych" graczom to coś nie halo z tymi ludźmi.
Z resztą ja już zauważyłem kolejny błąd, ale raczej nie ma sensu o nim nawet wspominać z tego co widzę.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Co do błędu z rekrutacją - został zgłoszony, ale bardzo ciężko go zreprodukować, dlatego naprawa również nie jest łatwa. Osobiście robiłam dużo testów na moim koncie i ani razu nie udało mi się powtórzyć tego problemu, a innym osobom zdarzał się dość często. Mam nadzieję, że błąd zostanie naprawiony jak najszybciej.
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zmieniliśmy sposób wyświetlania wiadomości systemowych. Zielone i czerwone informacje będą pojawiać się w górnej części ekranu w ramach potwierdzenia Twojej akcji (zielona wstęga) lub by poinformować Cię o błędzie (czerwona).

Nie wiem jak was ale mnie ta zielona wstęga wnerwia, zasłania mapę i strasznie długo nie znika.
Jak to wyłączyć????
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry