Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22291

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

a jak wyłączyć opcje wyróżnień?? dodajecie /ciach/ zamiast naprawiać konkrety
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25703

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie wiem jak was ale mnie ta zielona wstęga wnerwia, zasłania mapę i strasznie długo nie znika.
Jak to wyłączyć????
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Ja tak samo czy to się da wyłączyć, usunąć? Dodatek chyba tylko po to żeby poirytować graczy.
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zmieniliśmy sposób wyświetlania wiadomości systemowych. Zielone i czerwone informacje będą pojawiać się w górnej części ekranu w ramach potwierdzenia Twojej akcji (zielona wstęga) lub by poinformować Cię o błędzie (czerwona).

Prosimy o natychmiastową zmianę tej opcji. Szarfa piękna, ale uniemożliwia grę zasłaniając na długi czas przyciski poleceń!
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Opcja wyróżniania i zbyt długie wyświetlanie się komunikatów w zielonej ramce bardzo przeszkadzają w grze moim zdaniem.
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Rzeczywiście - "zielona wstęga" jest irytująca, podobnie jak ikonka graficzna miasta z wbitym podburzaniem - w moim przekonaniu niepotrzebna
smiley_emoticons_oh-no2.gif
zmiany raczej in minus, takie wymyślanie na siłę
smiley_emoticons_neutral_new.gif
 

DeletedUser26558

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

podburzone miasto sie pali,a tylko zaatakowane "dymi"...po co?na co? a te potwierdzenie wymusza klikania i spowalnia pewne reakcje...

zmiany tym razem na "minus"
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Część tych nowosci mozna wyłaczyć w Ustawienia - Mapa:
Zachowanie

Wyśrodkuj miasto na mapie po jego zmianie
Wygląd

Wyświetlaj strzałkę kierunkową
Ukryj pasek postępu wiosek (może to poprawić prędkość działania gry)
Aktywuj grafikę nocną
Pokazuj ochronę dla początkujących
Pokazuj dym po ataku
Pokazuj bunty i oblężenia w formie płonących miast
Zapisz

Niestety nie znalazłam możliwości wyłączenia wstęgi
smiley_emoticons_frown.gif
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Grepo podąża za innymi grami, zamiast skupić się tylko na poprawieniu błędów, usprawnieniu rozgrywki, to dodają także bezsensowne animacje spowalniające grę. :D
 

DeletedUser20887

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Wstęga , to porażka , proszę ją wykasować

ja mam jeszcze jeden bląd , nie wiem jak u was , ale do rzeczy , jak splądruje się wioski na wyspie , to nie pokazuje że są już splądrowane , dopiero , po odświeżeniu strony wskakuje wyszażenie czyli że jest puste , mam to na świecie Achilles a jak to jest na innych światach
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

1. podpisuje się obiema rękami..zmienić/wykasować tą ciach wstęgę..albo skrócić maksymalnie jej czas wyświetlania!! bardziej przeszkadza niż pomaga..
2. proszę dodać w opcjach możliwość wyłączenia tego okna wyróżnień na mapie strategicznej...
3. palące się animacje..Ciach wodotryski ??? skupcie się na funkcjonalności a nie robicie coś tylko po to żeby....właśnie żeby coś robić i chyba pokazać że jesteście potrzebni przed managmentem..nie znajduję innego wytłumaczenia..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Wstęga , to porażka , proszę ją wykasować

ja mam jeszcze jeden bląd , nie wiem jak u was , ale do rzeczy , jak splądruje się wioski na wyspie , to nie pokazuje że są już splądrowane , dopiero , po odświeżeniu strony wskakuje wyszażenie czyli że jest puste , mam to na świecie Achilles a jak to jest na innych światach

Na Troi mam to samo
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Wstęga pomijając bezsensowność jej wprowadzenia pod względem graficznym jest bardzo piękna, gdyby nie to że pojawia się na zbyt długi czas i zasłania pewne elementy byłoby wszystko w porządku, jak się coś wprowadza czy ulepsza powinno się to robić porządnie, a nie na /ciach/. Zmiana z ikonami miast dla mnie na plus ale ich wykonanie jest na dość niskim poziomie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Wstęga , to porażka , proszę ją wykasować

ja mam jeszcze jeden bląd , nie wiem jak u was , ale do rzeczy , jak splądruje się wioski na wyspie , to nie pokazuje że są już splądrowane , dopiero , po odświeżeniu strony wskakuje wyszażenie czyli że jest puste , mam to na świecie Achilles a jak to jest na innych światach

Dziękuję za informację, błąd został już zgłoszony do techników.

W sprawie wstęgi - projektanci gry mają zająć się skróceniem czasu wyświetlania oraz umieścić je wyżej, aby nie zasłaniały okienek / przycisków. Póki co, drobna wskazówka - po kliknięciu na wstęgę znika ona natychmiastowo, więc nie musicie czekać 5 sekund aż sama zniknie. Wiem, że jest to uciążliwe, zwłaszcza przy wielokrotnym klikaniu, myślę, że wkrótce wstęgi zostaną poprawione. Zgadzam się z tym, że przydałaby się opcja do całkowitego ich wyłączenia - przynajmniej zielonych wstęp, bo czerwone (informacje o błędach) mimo wszystko są przydatne.

Ikony dymu / płomieni możecie całkowicie wyłączyć w zakładce ustawienia > mapa:
- Pokazuj dym po ataku
- Pokazuj bunty i oblężenia w formie płonących miast
 

DeletedUser27339

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Witam,
wstęga to nic w porównaniu z opcjami wyróżniania, po co to komu?
chcesz się rozejrzeć po świecie w okół siebie i co? tylko kolory krop przebijają a zobaczyć kto jest tą kropą to już nie bardzo.
smiley_emoticons_candle.gif

Na mapie czy zrobisz wyróżnienia, czy nie to i tak nie masz możliwości sprawdzić tego kto jest kropą, trzeba zmniejszyć po obręby wyspy i dopiero widzisz.
A była jakaś ankieta czy coś w ten deseń co do tych modyfikacji?
Dla mnie lipa.
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif



jednak ta zielona wstęga też przeszkadza, powinna szybciej znikać, lub mniej zamulać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24372

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Aktualizacja numer pierdylion i znowu dodane pierdoły , a błąd denerwującej rekrutacji w koszarach i w porcie gdzie ukończyła się dana rekrutacja a wyświetla sie 0:00:00 dalej nie naprawiony :mad: . Nawet budowy zakolejkować na maxa przez to nie można
smiley_emoticons_irre.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

ostatnia aktualizacja jedna wielka lipa. ramki zielone i czerwone przeszkadzają w celowaniu i robieniu dokładnego synchro przez zarządce, a wyróżnienia gracza kolorami też mnie irytuje że samo się włącza podczas oddalenia mapki. także na jeden wielki -
 

DeletedUser27339

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No kropy zniknęły
smiley_emoticons_bravo2.gif

nie wiem czy to zasługa nakładek, czy po prostu zrezygnowali.
Jeszcze tylko te wstęgi
smiley_emoticons_motz.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

ok te kropy pożarł dino dio-tools załatwia sprawę krop jak coś
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser20887

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

jak długo jeszcze ta wstęga będzie ???, kiedy będzie można ją wyłączyć

wioski po splądrowaniu , co prawda się wyszażają , ale , za każdym razem odświeża się strona , co prawda w ułamku sekundzie , ale jest to uciążliwe ,i dostaje się oczopląsów , czy nie mogą tego naprawić , ????\
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry