Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ale InnoGames to duża firma. Zatrudnia przeszło 400 osób... I to nie za golda jak support tylko za pensje stojące na niezłym poziomie. Jest to firma na tyle innowacyjna, że niemiecki Newsweek poświęcił Jej artykuł... Tożsamo są artykuły w Forbsie :)
Mam więc prawo wymagać by traktowano mnie z należytym szacunkiem.
Ta innowacyjność na pewno grepo nie dotyczy. Albo po prostu kupili artykuły w Newsweeku i w Forbsie. Też się tak robi, i kasę na słownik dla suppa oraz na EC wsadzili w te lokowania. Ehh..

Co do ludzi co tam pracują, nie wiem, czy pamiętacie tak z rok temu była jakaś późnym wieczorem afera na forum nie pamiętam o co, i padały głosy, że chyba nikt w INNo nie pracuje. jeden ze zdesperowanych moderatorów napisał, że chyba jednak ktoś coś tam robi i na dowód dał link do monitoringu firmy - było widać młodzież we wielu późnolicealnym pijącą hektolitry coli i ze znudzeniem wpatrzoną w ekrany kompów, albo snująca się po pokoju:))

A co do MG - Dariosh to był sarkazm. MG tak naprawdę zgodził się z Tobą w swojej wypowiedzi, w charakterystycznym dla niego stylu.

Więc, kochana Shannqa, co - jak podaje Dariosh - wcale nie robisz na szefowaniu w suppie wielkiego biznesu - napisz kiedy zmiana EC.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Sisi, no ja Ciebie bardzo ładnie proszę...Świeżaczek jak już :p

PS: Dariosh Twoje podejście do tematu jest zbyt idealistyczne...tutaj nie ma co się zbytnio przywiązywać do tego, co jest pisane w tych planach :p Patrz choćby sprawę zmiany zakończenia światów...od lat słyszymy to samo i nic się nie zmienia. A teraz jeszcze się okazało, że dopiero jak coś tam wprowadzą, to wezmą się za to
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Łolaboga Don - dzięki, dzięki - już poprawiam :)

No właśnie próbuję Dariushowi wytłumaczyć co i jak, ale chyba to lepiej zrobicie :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czepiacie się supportu i tyle. Każdy dobiera słowa jak potrafi, bądźmy dorośli. Mnie bardziej interesuje w której kolejnej aktualizacji będzie zmiana zasad Ery Cudów, miała byc w drugim kwartale wg. planu INNO. Shannqa możemy prosić o uchylenie rąbka tajemnicy?:)

Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że zanim zmiana zostanie wprowadzona do gry, cała koncepcja zostanie opublikowana na DevBlogu / forum i będziecie mogli podzielić się swoimi opiniami i zaproponować ewentualne poprawki :) Nie powinniśmy czekać na to bardzo długo, ale konkretów jeszcze nie posiadam. Jeśli będę mogła wam coś zdradzić, to dam znać :D

Wracając do tematu...
Christopholus czyli nowy bohater ekskluzywny. Brak go w Wiki naszej jeszcze ;)

Dodany :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A nie mówiłem :)?

I o to w tym całym sporze chodzi - o dobór słów :)

to już sobie z Szanuką ustalcie które z was jest mniej rozgarnięte
smiley_emoticons_lol.gif


@Redka, kończ urlop bo nam cudaki buntujo!
smiley_emoticons_steckenpferd.gif


@Sisi, nie wzywaj imienia pana MG nadaremno!
smiley_emoticons_bussi2.gif


@Hini, Ty to na Kos zakończenie będziesz miała w 2018 to się tak nie niecierpliw
smiley_emoticons_flucht2.gif


A jak będzie wyglądać nowe zakończenie gry to można już poczytać w internetach tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ta innowacyjność na pewno grepo nie dotyczy. Albo po prostu kupili artykuły w Newsweeku i w Forbsie. Też się tak robi, i kasę na słownik dla suppa oraz na EC wsadzili w te lokowania. Ehh..

Co do ludzi co tam pracują, nie wiem, czy pamiętacie tak z rok temu była jakaś późnym wieczorem afera na forum nie pamiętam o co, i padały głosy, że chyba nikt w INNo nie pracuje. jeden ze zdesperowanych moderatorów napisał, że chyba jednak ktoś coś tam robi i na dowód dał link do monitoringu firmy - było widać młodzież we wielu późnolicealnym pijącą hektolitry coli i ze znudzeniem wpatrzoną w ekrany kompów, albo snująca się po pokoju:))

A co do MG - Dariosh to był sarkazm. MG tak naprawdę zgodził się z Tobą w swojej wypowiedzi, w charakterystycznym dla niego stylu.

Więc, kochana Shannqa, co - jak podaje Dariosh - wcale nie robisz na szefowaniu w suppie wielkiego biznesu - napisz kiedy zmiana EC.

Wiesz wyniki spółki Inno Games GmbH są doprawdy nieźle się prezentującym wynikiem jak na ten biznes... Może i kupili artykuły :), ale nie zmienia to faktu, że powinniśmy być traktowani poważnie :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Sisi, no ja Ciebie bardzo ładnie proszę...Świeżaczek jak już :p

PS: Dariosh Twoje podejście do tematu jest zbyt idealistyczne...tutaj nie ma co się zbytnio przywiązywać do tego, co jest pisane w tych planach :p Patrz choćby sprawę zmiany zakończenia światów...od lat słyszymy to samo i nic się nie zmienia. A teraz jeszcze się okazało, że dopiero jak coś tam wprowadzą, to wezmą się za to
smiley_emoticons_hust.gif

Wiesz, może za dużo wymagam... Ale nie zwyklem by mój usługodawca, który na mnie zarabia chociaż złotówkę mógł mnie olewac na chłodno. Stąd, gdzie mogę proszę w imieniu nas wszystkich - klientów, by choć Ci, którzy są w zasięgu rąk ;-) nas nie zlewali i zachowywali się profesjonalnie...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to już sobie z Szanuką ustalcie które z was jest mniej rozgarnięte
smiley_emoticons_lol.gif


@Sisi, nie wzywaj imienia pana MG nadaremno!
smiley_emoticons_bussi2.gif
tez Cie lubię :p
A co do wzywania imienia nadaremno to pozostaw dekalog nam na idalium :-D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Wiesz, może za dużo wymagam... Ale nie zwyklem by mój usługodawca, który na mnie zarabia chociaż złotówkę mógł mnie olewac na chłodno. Stąd, gdzie mogę proszę w imieniu nas wszystkich - klientów, by choć Ci, którzy są w zasięgu rąk ;-) nas nie zlewali i zachowywali się profesjonalnie...

Heh...i ja miałem takie podejście zaczynając na poważnie zabawę z Grepo. Wymagania były spore, marzenia jeszcze większe. Gra wyglądała ciekawie, niezbyt "drogo" w porównaniu do kilku innych pozycji, które zaliczyłem wcześniej. A tutaj zamiast rozwijać grę, wszystko poszło w zupełnie inną stronę...przez co wielu świetnych graczy zakończyło przygodę z Grepo. Nie dość, że wymaga to cholernie dużo czasu jak się chce coś osiągnąć, to jeszcze trzeba w to ładować coraz więcej kasy...a grywalność też coraz słabsza, problemy z serwerami i masa błędów. O ciągłych eventach nie wspominając...kiedyś była to atrakcja, pojawiały się raz na dłuższy czas i można było zdobyć ciekawe nagrody, a zamiast wydawać złoto na nie, można je było nawet wygrać.

To forum też przecież od jakiegoś roku, czy może nawet dłużej ma wykopany grób i balansuje na krawędzi...a grabarze tylko czekają, aby zakopać trupa. Tutaj można było pogadać, ludzie zgłaszali się z pytaniami, pokazywali nieliczne błędy, które były naprawiane sprawnie (często były to tylko literówki, czy niepasujące do tekstu ramki), a propozycje były nawet interesujące i dobrze skonstruowane. A teraz to jedynie przy okazji jakiejś "spiny" odżywają tematy poszczególnych światów, a jakiekolwiek rozmowy prowadzone są jedynie na 2-3 ostatnio otworzonych. Moderatorzy ostatnio zamiast pracować, to chyba tylko w OT siedzą i udzielają się w głupich tematach...a wiele spraw do załatwienia czeka w Agorze.

Jeszcze mógłbym tutaj pisać, ale nie wiem, czy ma to jakiś większy sens...pewnie i tak do nikogo to nie trafi. Sam dałem sobie spokój z poważnym graniem na razie i czekam jakieś zmiany. A jak się w najbliższym czasie nic nie zmieni, to zmienię ten tytuł na jakiś inny. Pewnie będzie szkoda, bo człowiek się przyzwyczaja i po tym ile czasu poświęciło się na tę grę szkoda ją zostawić.


PS: A teraz poproszę ładnie ostrzeżenie za komentowanie pracy moderatorów
smiley_emoticons_biggrin.gif
Należy się i chętnie przyjmę...może do kogoś dotrze i zacznie zależeć na tym forum.
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

@DonBeker czytam Twoje posty tu i tam. I całkiem rozsądnie gadasz - tak więc krótko powiedziawszy - w pełnej rozciągłości :D przyznaję Ci rację.

Trochę martwy kotlet - na Idalium żeby coś się na FO zaczęło dziać, to musiałem ciutkę poprowokować - choć wiele to nie dało :D ale zawsze była odrobina śmiechu.

Faktycznie dziwnie to wygląda jeśli masz dłuższą ode mnie perspektywę czasu - zastanawia mnie to, że dziwnie wygląda współpraca na linii gracz - stuff - dział rozwoju [czy jak to cholerstwo inaczej nazwać].
Po prostu mamy XXI wiek - w dobie natychmiastowego wszystkiego co jest online... :) słabo wygląda to, że wszystko jest podawane na zasadzie kiedyś, wkrótce, w najbliższym bliżej nieokreślonym czasie.
Kurde :D co to PiS-owska gra :D? W PiS-ie przecież też obowiązują bliżej nieuregulowane i niezdefiniowane, dalekie od leksykalnych i poważnych pojęcia czasu :).

Ale żeby nie było, że się czepiam. Zastanawia mnie to - zwłaszcza w kontekście pojawiających się tu i ówdzie reklam telewizyjnych. Z różną częstotliwością, na różnych stacjach, ale są one widoczne... Czyli zysk musi być. A skoro przynosimy zysk, to chyba heh... nie zarzyna się kury znoszącej przysłowiowe złote jajka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Może to akurat tylko nasza wersja językowa tak wygląda...innym się nie przyglądałem. Jakoś nie miałem na to czasu, a przede wszystkim chęci. Ja tutaj piszę z doświadczenia, grając już na kilku (na poważnie) /kilkunastu (przyglądajac się rozgrywce raczej) światach i widzę wielu znikających graczy...świetnych graczy, którzy w dodatku nie żałowali sobie PLN na złoto. Ze świata na świat coraz łatwiej być w topce, przeciwnicy już nie Ci...a Ci lepsi grają raczej dla rozrywki już i nie mają wielkiego ciśnienia na wyniki. No może poza garstką zapaleńców, która towarzyszy tej grze od baaardzo dawna :)

Może inne wersje językowe są zadowolone z takiego obrotu sprawy. Może im to pasuje i dlatego ta gra zmierza w takim, a nie innym kierunku. Ciężko mi to ocenić w tej chwili nie wiedząc jak to wygląda na innych wersjach językowych. Gra sama w sobie jest świetna, to muszę przyznać (pewnie inaczej bym w to nie grał
smiley_emoticons_hust.gif
), ale z biegiem czasu wszystko zmierza jak dla mnie nie w tę stronę, co powinno.

A dodatkowo wielki żal mam o to, że "uśmiercono" to forum jakiś czas temu...ale to se ne vrati zapewne
smiley_emoticons_motz.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A dodatkowo wielki żal mam o to, że "uśmiercono" to forum jakiś czas temu...ale to se ne vrati zapewne
smiley_emoticons_motz.gif

uśmiercono w czasach kiedy za taki post jak ten twój szło się po 5 minutach na 3 miesięczny "urlop" od pisania na forumce
smiley_emoticons_drunk.gif


/ciach/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

uśmiercono w czasach kiedy za taki post jak ten twój szło się po 5 minutach na 3 miesięczny "urlop" od pisania na forumce
smiley_emoticons_drunk.gif

Heh ale nazbierałeś trofeów :D

Stare dobre czasy - też 3 miesięcznego kiedyś zaliczyłam... za to, że modek wszedł po tygodniu na temat i coś mu się nie spodobało :D

A swoja drogą, dziwne - ten spam z tego tematu powinien już zostać usunięty dawno :p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Hehe...a ja właśnie tęsknię tutaj za takimi czasami. Czasami, gdy rzeczywiście ktoś tutaj brał na poważnie swoje obowiązki, a nie kasował bez ładu i składu. Trochę porządku zaprowadzić i może ludzie by tutaj wrócili...a tak to szkoda czasu na to.


PS: A mi dziwnym trafem nie ciachli
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

uśmiercono w czasach kiedy za taki post jak ten twój szło się po 5 minutach na 3 miesięczny "urlop" od pisania na forumce
smiley_emoticons_drunk.gif


/ciach/

Na forum nie możemy rozmawiać o karach, natomiast poruszyłeś dość ważny temat, więc postaram się wyjaśnić. Dłuższy czas temu kary na forum zostały zmienione - są przyznawane rzadziej i są krótsze, w szczególności dla nowych użytkowników, którzy nie łamią celowo regulaminu, po prostu nie są świadomi co dokładnie jest zabronione. Zachęcamy wszystkich do dyskusji, także jeśli jest to konstruktywna krytyka, bo dzięki temu wiemy co wam nie pasuje i co należy poprawić. Jeśli chodzi o sugestie dotyczące zmiany zasad lub kar, w szczególności warto skontaktować się z nami w zgłoszeniu do obsługi gry, gdzie możecie swobodnie przedstawić swoje przemyślenia.

Heh...i ja miałem takie podejście zaczynając na poważnie zabawę z Grepo. Wymagania były spore, marzenia jeszcze większe. Gra wyglądała ciekawie, niezbyt "drogo" w porównaniu do kilku innych pozycji, które zaliczyłem wcześniej. A tutaj zamiast rozwijać grę, wszystko poszło w zupełnie inną stronę...przez co wielu świetnych graczy zakończyło przygodę z Grepo. Nie dość, że wymaga to cholernie dużo czasu jak się chce coś osiągnąć, to jeszcze trzeba w to ładować coraz więcej kasy...a grywalność też coraz słabsza, problemy z serwerami i masa błędów. O ciągłych eventach nie wspominając...kiedyś była to atrakcja, pojawiały się raz na dłuższy czas i można było zdobyć ciekawe nagrody, a zamiast wydawać złoto na nie, można je było nawet wygrać.

To forum też przecież od jakiegoś roku, czy może nawet dłużej ma wykopany grób i balansuje na krawędzi...a grabarze tylko czekają, aby zakopać trupa. Tutaj można było pogadać, ludzie zgłaszali się z pytaniami, pokazywali nieliczne błędy, które były naprawiane sprawnie (często były to tylko literówki, czy niepasujące do tekstu ramki), a propozycje były nawet interesujące i dobrze skonstruowane. A teraz to jedynie przy okazji jakiejś "spiny" odżywają tematy poszczególnych światów, a jakiekolwiek rozmowy prowadzone są jedynie na 2-3 ostatnio otworzonych. Moderatorzy ostatnio zamiast pracować, to chyba tylko w OT siedzą i udzielają się w głupich tematach...a wiele spraw do załatwienia czeka w Agorze.

Jeszcze mógłbym tutaj pisać, ale nie wiem, czy ma to jakiś większy sens...pewnie i tak do nikogo to nie trafi. Sam dałem sobie spokój z poważnym graniem na razie i czekam jakieś zmiany. A jak się w najbliższym czasie nic nie zmieni, to zmienię ten tytuł na jakiś inny. Pewnie będzie szkoda, bo człowiek się przyzwyczaja i po tym ile czasu poświęciło się na tę grę szkoda ją zostawić.


PS: A teraz poproszę ładnie ostrzeżenie za komentowanie pracy moderatorów
smiley_emoticons_biggrin.gif
Należy się i chętnie przyjmę...może do kogoś dotrze i zacznie zależeć na tym forum.

Bardzo ci dziękuję, DonBeker, zwróciłeś uwagę na ważne kwestie i na pewno weźmiemy je pod uwagę.
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Muszę pochwalić jedno - okno podglądu po najechaniu na wiochę - daje radę. Zmiana na plus!
Ale ja się do czegoś doczepię, żeby kolorowo nie było :D nie wiem jeszcze do czego, ale coś znajdę :D
 

DeletedUser26399

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A co z tymi cholernymi dźwiękami powiadamiającymi o ataku?? Dalej będzie to dźwięk smsa??? Część graczy nie ma jakiegokolwiek powiadomienia o ataku na apce, więc jak tu grać???
 

DeletedUser27584

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

właśnie kiedy naprawicie ten błąd z apką że wyje jak chce tylko info od supportu że pracujecie nad tym i ciach z tego wychodzi

- - - Automatycznie połączono posty - - -

smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

to kiedy ciach do jasne ciach naprawicie błędy ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

standard na grepo zachowany:)

Ta witryna jest nieosiągalna

Serwer pl53.grepolis.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.
Wypróbuj te rozwiązania:
Odśwież stronę
Sprawdź połączenie
Sprawdź serwer proxy i zaporę sieciową
ERR_CONNECTION_TIMED_OUT
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Chwilowe problemy z logowaniem powinny być już naprawione.

Jeśli chodzi o niedziałające powiadomienia o atakach, to błąd ma być zlikwidowany w wersji 2.115 aplikacji mobilnej.
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A ja jestem ciekaw,kiedy będzie i czy będzie dostępny na polskiej wersji ten event bez premium? Bo w oświadczeniu pisze ,,Grepolis jest w fazie ciągłego rozwoju. W tym roku wdrożyliśmy wioski z punktami walki na 11 wersjach językowych, stworzyliśmy event bez premium, który będzie dostępny dla Was już w przyszłym tygodniu'' Nie wiem jako że nic na nim nie zarobicie,to nawet wam nie chce się o nim coś powiedzieć?Czy w Kolonii nie będzie tego eventu,bo tu zawsze trzeba zarobić?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27755

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Drogie inno games.
1 czy przestawienie dawać coraz więcej złotniką? Co za 10 zł. Można kupić 50 mant lub 500 szermierzy? Żeby nie mogli miast tracić?
2.zaczniecie wprowadzać zmiany które są proponowane? Jest mnóstwo tematów i choć są poprawy, to jest mnóstwo propozycji jak grę urozmaicić.rozumiem że nie możecie zrobić wszystkiego od razu, ale np. Moglibyście wypróbować to na nowych beta światach.
Zastanawiam się czy moje wypociny czytają tylko gracze i moderatorzy, czy ktoś w inno to zobaczy
Możecie choćby wprowadzić apkę na Windows i na ios...
Zróbcie nagrodę i odznaczenie dla logujących się bez przerwy 1 miesiąc i żeby je co miesiąc dostawać.
Zróbcie nagrody (choćby w surce) za odznaczenia i np. Za tego od kolonów ostatniego darmowy kolon / cały slot darmowy.
Gram od niecałego roku i strasznie się wykręciłem.teraz łatwiej mi proponować zmiany i ulepszenia niż odejść.Czy, drodzy modelatorzy forum, możecie się zwrócić do Immo niech chociaż przeczytają posty niezadowolonych i proponująch zmiany użytkowników. W końcu jesteśmy ich źródłem zarobków. Ale niestety dopuszczam do siebie wersję że post zostanie tutaj, a ja będę grał w te same grepolis co do teraz. Smutne.

Ps. Sorry za literówki i przekręcone wyrazy starałem się je usuwać ale mogło coś zostać( telefon z małym ekranem * autokorekta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry