Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20114

Guest
Po zapoznaniu się z Waszymi opiniami na temat nagród w misjach wyspowych, podjęliśmy decyzję, że niektórych bonusów nie będzie się dało uruchomić jednocześnie
(...)
Poniżej znajdziecie listę bonusów, których dotyczy ta zmiana:
  • Przyspieszona budowa < Wydajni budowniczy (rzadki) < Wydajni budowniczy (wspaniały)
  • Przyspieszona rekrutacja < Szybsza rekrutacja (rzadki) < Szybsza rekrutacja (wspaniały)
  • Ulepszony atak < Ulepszony atak (rzadki) < Ulepszony atak (wspaniały)
  • Wzrost przyrostu łask < Wzrost przyrostu łask (rzadki) < Wzrost przyrostu łask (wspaniały)
  • Wzrost produkcji surowca < Wzrost produkcji surowców (rzadki) < Wzrost produkcji surowców (wspaniały)
  • Wyostrzone zmysły < Boskie zmysły
nie no, "brawo"
getlost.png

kolejna nieprzemyślana zmiana na "lepsze" wprowadzana przez ludzi, którzy najwidoczniej już od bardzo dawna nie grają

Czyli taki agresor nie będzie mógł sobie zwiększyć siły offa/ogni łącząc ulepszone ataki, ale obrońca dalej będzie mógł się nafaszerować bonusami jak indyk w święto dziękczynienia?
Zastanawia się tam ktoś w ogóle zanim zatwierdzi wdrożenie zmian, które zaburzą rozgrywkę?
Bo rozumiem, gdyby te obostrzenia dotyczyły wszystkich rodzajów bonusów, ale tutaj o obronie nie ma mowy.

Jeśli ktoś sobie wstawi do miasta 5 zagród defa na murku 25 + wieża + badania + premka to na rozbicie tego potrzeba około 15 zagród offa.
Ile z tych 15 zagród realnie można ulepszyć 2 wersjami ulepszonego ataku?
cztery? pięć? siedem? dziesięć (jeśli wypchać cały ekwipunek tylko takimi bonusami)?
A obrońca sobie załączy na jedno miasto dwie wersje ulepszonej obrony + trojańską obronę i się będzie śmiał.

Przeliczał ktoś to w ogóle?
 
Popieram przedmówce. Po wprowadzeniu Arystotelesa już myślałem że gra zmierza w kierunku zbilansowania atak/obrona ,ale teraz znowu idziemy w kierunku obronnym. Taki strzał w kolano bo wydaje mi się że wiecej złota wydają agresorzy niż obrońcy ,którzy logują się raz dziennie a agresorom w końcu się cierpliwość skończy.
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

DeletedUser11944

Guest
aktualizacja dodala nowe ikonki w rozwijanej liscie miast, a przy okazji usunela ikonke powiadamiajaca gdzie szukac nowych misji wyspowych... to celowy zabieg?
 

DeletedUser19924

Guest
Dobrze, że na apce je widać...trochę to uciążliwe, ale nie trzeba przeszukiwać miast, aby znaleźć misję.

Co nie zmienia faktu, że takie posunięcie to bzdura...misje wyspowe muszą wrócić na listę miast!
 

DeletedUser11944

Guest
na obrazku, ktory jest w tym linku jest ikonka od misji wyspowych...
https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/aktualizacja-do-wersji-2-136.27583/#post-487152
potem jest cos o zmianach w opisie misji, ale to chyba dopiero jakies plany
nie wiem czy obecny stan to jakis blad czy "polepszenie funkcjonalnosci"
prosze o odpowiedz o co chodzi z tymi misjami, bo w tej chwili usuniecie ikonki to zniechecajaca do gry kradziez czasu, no i prosze o odpowiedz o co chodzi z obecnym eventem i "mission impossible" jesli chodzi o osiagniecie celow spolecznosciowych - problem opisany szerzej tutaj:
https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/event-na-rizini.27584/#post-487253
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Ikonka misji wyświetla się poprawnie, zauważyliśmy jednak, że przy skrypcie DIO jest problem. Sprawdźcie i dajcie znać.
 

DeletedUser27444

Guest
Nie trzeba wyłączać DIO ... Wystarczy wyłączyć w ustwieniach DIO/Town Icons / Lista miasto ..
pisownia oryginalna :)
Chyba nawet nie jest potrzebne odświeżenie strony ... przynajmniej tak wygląda u mnie
 

DeletedUser27444

Guest
I jeszcze jedna zmiana jak widzę ... a nie przeczytałem wcześniej niestety ...

Wygląda mi na to że już nie można łączyć zmysłów Wyostrzonych i Boskich ...
mam komunikat czy chcę zastąpić bonus silniejszym
smiley_emoticons_frown.gif

szkoda że nie wiedziałem wcześniej to bym tych Boskich tak nie kisił ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16352

Guest
Po ostatniej aktualizacji aplikacji mobilnej apka szwankuje z powiadomieniami nadchodzących ataków.
 

DeletedUser27027

Guest
Mnie od rana w ogole nie dziala apka. Po probie zalogowania wyskakuje komunikat: Wystapil nieoczekiwany blad". To wina aktualizacji? Gdzie ewentualnie zglaszac takie problemy?
 

DeletedUser27444

Guest
Nie trzeba wyłączać DIO ... Wystarczy wyłączyć w ustwieniach DIO/Town Icons / Lista miasto ..
pisownia oryginalna :)
Chyba nawet nie jest potrzebne odświeżenie strony ... przynajmniej tak wygląda u mnie

Już to nie jest potrzebne ...
Wczoraj bodajże .. przynajmniej ja wczoraj zauważyłem aktualizację do DIO która załatwia sprawę ...
 

DeletedUser24597

Guest
Pewnie była pomiędzy 5-10 rano jak to zwykle albo od razu po północy
 

DeletedUser18203

Guest
Powie mi ktoś czyj to pomysł z tymi misjami wyspowymi jeśli chodzi o czas.
12 h czekać,żeby mieć wzrost łask????
Sory,ale kogoś tutaj poniosło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry