Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20245

Guest
To jeszcze nic że trzeba czekać tyle czasu.Przyspieszona rekrutacja z misji wyspowych trwa 10 minut.Ciekawe co mam zrobić przez te 10 minut
 

DeletedUser23003

Guest
Gorzej jak Ci sie przysnie i nie dosyc ze bonus zmarnowany to jeszcze dzienny przyrost surki z kilkunastu miast :D
 

DeletedUser27918

Guest
Ale za to to jest ta złota czy tam jakachściś...
Pełna kolejka ogni i buch o połowę :)
 

DeletedUser19924

Guest
Aktualnie, to już się nie da całej kolejki ogni zrobić...nawet bez nereid można z Arystotelesem 68 ogni (fakt, przy zbudowanej Piramidzie) na raz załączyć :)


PS: No a jak nie patrzeć, to ta złota rekrutacja jest tylko za trzeci i czwarty dzień...potem w jej miejsce wchodzi błogosławieństwo już. Także po czwartym dniu musiałbyś się przez dzień nie logować, a potem trzy dni czekać na kolejną szansę wylosowania tej złotej rekrutacji :/
 

DeletedUser29184

Guest
bez nereid z arystotelesem na 20 i odpowiednich badaniach mozna za jednym razem ustawić do produkcji max 65 ogni
 

DeletedUser22713

Guest
Jak widzę, że mam wybór albo wysłać 1440 ludków na wyspie, gdzie moim jedynym miastem jest biremówka, a jako drugą możliwość poczekać 16h na bonus przyrostu srebra, to myślę że kogoś tu mocno.....
Albo wysłać 43k drewna żeby mieć przyspieszoną budowę o 50% przez AŻ 10 minut, juz widzę jak rezygnuję z 80 ogni dla tego bonusu
 

DeletedUser19924

Guest
bez nereid z arystotelesem na 20 i odpowiednich badaniach mozna za jednym razem ustawić do produkcji max 65 ogni
Pewnie tak...ja akurat sprawdzałem na świecie ze zbudowaną Piramidą, to mi wyszło 68 przez te dodatkowe 1500 pojemności magazynu :)
 

DeletedUser23323

Guest
Nowa misja wyspowa do wyboru
albo obronić sie przed 970 hoplitami albo ubić 970 hoplitów
wiocha biremowa :p
czy można prosić o wsadzenie tych hoplitów na transy?
bo inaczej raczej ta misja jest nie do zrobienia
 

DeletedUser19924

Guest
A dlaczego jest nie do zrobienia? Tak trudno sobie podesłać wsparcie do miasta i kliknąć na obronę przed nimi?
 

DeletedUser23323

Guest
no można ale wiocha bez murka, pójdzie kupa wojska na obronę, nagroda marna
mur budować?

wole atak na transach :D
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...ja tylko czysto teoretycznie pisałem. A atak na transach w te biremki ma się pewnie rozumieć...takie darmowe punkty? :D
 

DeletedUser23323

Guest
:D no takie darmowe punkty to dopiero byłby bonusik

Zastanawiam się co autor tej zmiany w misjach wyspowych miał na myśli?
odciągnąć graczy od gry i zając ich robieniem misji wyspowych?
przesyłaniem wojsk, budowaniem murków, odbudowywaniem dużej ilości straconego offa i deffa
codziennie 3 misje wyspowe zrobić i kupa czasu zmarnowana, który sie poświęcało do tej pory na grę

misje robiło się głównie dla monet
niektóre bonusy były przydatne to czasem się do sakiewki schowało
resztę rzucało byle gdzie
tanio i szybko sie to załatwiało

teraz bonusy niby "lepsze" ale po co nam one?
po co mi 1000% wzrost kamienia przez 6 h? :eek:
jak codziennie te przypadkowe 3 super bonusy spożytkować ?
jak dużo roboty kosztują, odbudowy wojska czy surowców to chciałoby sie mieć jakąś korzyść
a tego nie ma gdzie przechowywać:mad:
 

DeletedUser22713

Guest
Z drugiej strony, Demokryt przedłużył mi dzisiaj hopki i dostałem 80*18 godzin, czyli 1440. pół paczki hopków za free tylko trzeba trochę poczekać :D
 

Robin65

Zespół Grepolis
Nowa misja wyspowa do wyboru
albo obronić sie przed 970 hoplitami albo ubić 970 hoplitów
wiocha biremowa :p
czy można prosić o wsadzenie tych hoplitów na transy?
bo inaczej raczej ta misja jest nie do zrobienia
W przypadku posiadania więcej niż jednego miasta zawsze jest możliwość dosłania wsparcia, lub poproszenia kolegów o takowe.
To jeszcze nic że trzeba czekać tyle czasu.Przyspieszona rekrutacja z misji wyspowych trwa 10 minut.Ciekawe co mam zrobić przez te 10 minut
Zgodnie z opisem zawartym tutaj, obecnie bonus dotyczy również już trwających rekrutacji.
 

DeletedUser23003

Guest
Chcialbym sprawdzic liste misji wyspowych i nowych nagrod. Wchodze na wiki i co tam widze? stare misje wyspowe gdzie nagroda byla jeszcze wymuszona lojalnosc. Kpina administratorzy kpina :) i potem sie dziwicie ze gracze na Was pluja bo tylko bezsensowne aktualizacje potraficie wprowadzac i caly czas ewenty robic, a nawet nie potraficie sie porzadnie gra zajac, nie mowiac juz o serwerach z biedronki, ktore zamulaja przy kazdej mozliwej okazji, o masie niedogodnosci, ale zeby wiki byla nieaktualna od kilkunastu jak nie kilkudziesieciu miesiecy? To juz jest cyrk na kolkach.
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...bo musisz wejść w link, który podał Robin w swoim poście. Tam jest artykuł o nowych misjach wyspowych ;)
 

DeletedUser19924

Guest
A ja jeszcze dodam od siebie, że zmniejszenie limitu aktywnych misji do 3 na nowym systemie podboju to jest jakaś kpina...komu to przeszkadzało, że były 4?
 
Status
Zamknięty.
Do góry