Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Ostatnia aktualizacja wiele zmieniła w misjach wyspowych. Wydłużyła czekanie ale przez to i nagroda jest o wiele lepsza. Jest coś za coś. I to był dobry pomysł.
 

DeletedUser27444

Guest
Ostatnia aktualizacja wiele zmieniła w misjach wyspowych. Wydłużyła czekanie ale przez to i nagroda jest o wiele lepsza. Jest coś za coś. I to był dobry pomysł.
a dla mnie najważniejsze że przywróciła mi wskaźnik w lewym górnym rogu ekranu o nowej misji :) :) :)
Jakiś czas temu mi zniknął ...
 

DeletedUser27444

Guest
Taaaa ... A Shannqa podgrzewa atmosferę oczekiwania ... ;)

Co do ostatniej aktualizacji to jak pisałem musiałem używać wcześniej tylko listy miast i tam symboli o misjach wyspowych .
Teraz pokazał się ten dzienniczek ..
Ale jest pewna niekonsekwencja. Wcześniej gdy misja już była aktywna czyli np wysłałem wojska na wsparcie to znikał symbol z listy miast.
Teraz dzienniczek pokazuje że nie ma nowych misji ale na liście ciągle sa symbole nieaktywnych misji ...
 

DeletedUser26207

Guest
Stwórz cię sklep dla bonusów bo niektórym marnuje się to w ekwipunku i fajnie by było jakby można je wymieniać za surke złoto czy nawet za inne bonusy

Pomyślcie nad tym w przyszłości

Pozdrawiam
 
Stwórz cię sklep dla bonusów bo niektórym marnuje się to w ekwipunku i fajnie by było jakby można je wymieniać za surke złoto czy nawet za inne bonusy

Pomyślcie nad tym w przyszłości

Pozdrawiam

od razu handel ;)
wystarczyło by usprawnić "nadpisywanie" aktualnie aktywnych bonusów tak jak to już opisałem w propozycji , również by zredukowało marnowanie bonusów ...
https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/aktywne-bonusy-w-mieście-i-ich-aktualizacja.27565/
 

DeletedUser5

Guest
Co do ostatniej aktualizacji to jak pisałem musiałem używać wcześniej tylko listy miast i tam symboli o misjach wyspowych .
Teraz pokazał się ten dzienniczek ..
Ale jest pewna niekonsekwencja. Wcześniej gdy misja już była aktywna czyli np wysłałem wojska na wsparcie to znikał symbol z listy miast.
Teraz dzienniczek pokazuje że nie ma nowych misji ale na liście ciągle sa symbole nieaktywnych misji ...

Obecne działanie ikon na liście miast zgłosiliśmy jako błąd, jednak po zastanowieniu się technicy uznali, że warto zostawić widoczność ikon nawet gdy misja została zaakceptowana. Nowe misje można łatwo sprawdzić w dzienniku (numer widoczny w podglądzie miasta, na ikonie dziennika), natomiast ikony na liście miast przydatne są w tym momencie do tego, żeby otworzyć miasto, w którym znajduje się misja, gdy chcemy ją wykonać. Przycisk wyśrodkowania misji w dzienniku przenosi nas do mapy i danej wyspy, ale nie zmienia aktywnego miasta, co jest trochę uciążliwe.

Jeśli wolelibyście, żeby przywrócono działanie ikon, to dajcie znać, przekażę dalej :)
 
a ja mam pytanko co się stało z max ilością surek które można było pozyskać z "ataku" w misjach wyspowych ??
przed zmianami można było "wyciągnąć" +/- 13k (4333 każdej) surek z takiej misji (o ile nikt wcześniej nie atakował tej samej wioski z misji wyspowej)
dzisiaj przeprowadziłem atak ( i mimo że nie ma aktywnych graczy na wyspie) dostałem jakieś ochłapy +/- 1200 surki (po 400 każdej)
 
Mi tam ten dzienniczek pasuje i nie muszę szukać po liście miast jak kiedyś. Teraz to jest szybkie i wygodne. Oby więcej takich udogodnień było także i na aplikację.
 

DeletedUser18203

Guest
Jeszcze niedługo jakieś badanie kolona szybciej ,budowa kolona przy 10 poziomie portu.
Niewiem po co tylko przyspiesza grę.
Z cudami coś zróbcie bo są za szybko.
 

DeletedUser5

Guest
Jeszcze niedługo jakieś badanie kolona szybciej ,budowa kolona przy 10 poziomie portu.
Niewiem po co tylko przyspiesza grę.
Z cudami coś zróbcie bo są za szybko.
Na wszelki wypadek napiszę, że przyspieszona będzie tylko kolonizacja, podbój miast od graczy nadal będzie dostępny tak samo, nie zmieniamy poziomu akademii wymaganego do badania podboju :) A chodzi głównie o to, że gdy nowy gracz zaczyna grę na nowym świecie i zaraz po ochronie traci miasto, to w większości przypadków nie wraca już do gry. Umożliwienie szybszej kolonizacji powoduje, że ma przynajmniej jedno dodatkowe miasto, z którego może kontynuować rozgrywkę. Wiadomo, w wielu przypadkach taka osoba może stwierdzić, że woli zacząć grę od nowa w mniej rozwiniętej okolicy, ale jeśli tego chce, to ma szansę kontynuowania rozgrywki w poprzedniej miejscówce, blisko sojuszników.

Co do cudów - co gracz to opinia, jedni twierdzą, że są za szybko, inni, że za późno :D
 

DeletedUser18203

Guest
W tej niema,ale za jakiś czas będzie i jeśli rozumiem dobrze to będzie to dotyczyć wszystkich graczy,więc napewno to nie pomoże nowym graczom.
A co do cudów kiedyś grało się długo żeby nabić te pkt potrzebne teraz to chyba na każdym świecie już te pkt są osiągnięte przed 6 miesiącami.
Wiem że każdy gracz chce krócej drugi dłużej,ale gra zostaje cały czas przyszpieszana i światy po 7 miesiącach zaczynają umierać. Cuda wybudowane i i chęć do gry na danym świecie maleje.
Pewnie niedługo będzie ze cuda będą budowane po 4 miesiącach.
 
co zostało zrobione w poprzedniej aktualizacji ,że ramka aktywności jaką oferuje quack tools jest obcięta i nie da się z niej korzystać

Czy dałoby się to jakoś naprawić ?
 

DeletedUser11944

Guest
Zmieniliśmy nagrody w misji wyspowej wioska w opałach.
  • W ofensywnej opcji, zamiast bonusu ulepszony atak (rzadki/wspaniały) pojawi się bonus posiłki - procarze.
  • Wielu Graczy proponowało dodanie posiłków z procarzami do misji wyspowych i uznaliśmy, że jest to bardzo dobry pomysł.

Opis misji wyspowych w Wiki jest nieaktualny, stad teraz moje pytanie, czy to oznacza, ze bonus ulepszony atak calkowicie wypada z gry czy bedzie dalej dostepny w innych misjach wyspowych?


A co do rozpoczecia EC, to ja akurat sie ciesze, ze na wiekszosci swiatow (chyba tylko przy predkosci 1 trzeba czekac dluzej) wystarcza pol roku zeby budowanie cudakow sie rozpoczelo. Warunki wygranej sa jakie sa (zeby nie bylo watpliwosci jestem przeciwnikiem roztrzygniecia w ten sposob), pol roku spokojnie wystarcza zeby dobrze przygotowac sie do EC tylko trzeba realizowac rownolegle kilka celow. Wieksza dynamika, szybkie roztrzygniecie, szybka szansa na rewanz czy "obrone tytulu" na kolejnym serwerze to jest to! No i mniej meczenia sie z prowadzeniem konta o pierdylionie wiosek :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry