Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19924

Guest
A to już nie wiem, co jest grane...ja odłączyłem DIO i wszystko wygląda ok.
 

DeletedUser19924

Guest
phcwi4mgccb5.jpg
Tak wygląda jak masz DIO włączone...
 

DeletedUser27702

Guest
wcześniej ośmiorniczka przestała chodzić...teraz trzeba najlepiej wszystkie dodatki usunąć bo znów coś....było ruszać się pytam
smiley_emoticons_motz.gif
 

DeletedUser23929

Guest
Próba na 3 kompie, zero dodatków, komp czysty po formacie, świeżo zainstalowana mozilla...
 

Załączniki

  • sc.jpg
    sc.jpg
    114,8 KB · Wyświetlenia: 16

DeletedUser19924

Guest
To trudno powiedzieć, co jest problemem jak dla mnie. Musi się ktoś mądrzejszy wypowiedzieć...u mnie usunięcie DIO załatwiło sprawę. Wielu osobom też to pomogło...a dlaczego u niektórych wyskakuje coś takiego, to jest dla mnie już zzagadka.
 

DeletedUser23929

Guest
Może tymi wolnymi serwerami tak to wszystko wolno się rozchodzi, u mnie już w sumie działa... ale bez DIO :(
 

DeletedUser22291

Guest
no tak.. usunąłem ośmiorniczkę i też zaczęlo normalnie chodzić wtedy zainstalowałem na nowo i jest dobrze
 

DeletedUser29552

Guest
"Gratuluje" aktualizacji, zwłaszcza przesuniecia wszystkiego w lewo . Ponakładało sie wszystko , i zero dostępu do 'sojuszu ', forum sojuszu wiadomości, profilu i tego wszystkiego co wcześniej tam było . I jak teraz czar rzucic z głównego ekranu?
Nie wiem kto nad tym dumał i to wprowadzał , ale takiej kaszanki to dawno nie widziałem .
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser26558

Guest
aktualizacja pierwsza klasa
smiley_emoticons_bravo2.gif
poza tym ze troche trzeba kombinowac,obciaza tylko gre to jeszcze wszelkie inne zmiany poswiecone Kołu...a po co,no niby "wedle opinii graczy",nalezy zrownowazyc ilosc wydanego złota:) niby "lepsze" nagrody maja byc trudniejsze w zdobyciu,czo oznacza nie mniej nie wiecej,jak tyle "chcesz lepszy bonus,zakrec za opłata wiecej razy"
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser18399

Guest
A widział ktoś okupację na której stoi kolon, 1 birka i 1 łucznik i 1k zapałek jej nie rusza. Tak wyglądają kombinacje z ochronkami. Wsadza Ci gość na ochronce klocka, a ty go nawet nie ruszysz...
 

DeletedUser19924

Guest
"Gratuluje" aktualizacji
Nie wiem kto nad tym dumał i to wprowadzał , ale takiej kaszanki to dawno nie widziałem .
smiley_emoticons_viking.gif

Jak się chce używać dodatkowych skryptów, to trzeba to robić z głową...na początek, przy takich "cudach" warto wyłączyć wszystkie skrypty i sprawdzić jak wygląda gra. Jak wszystko działa jak należy, to sprawdzasz winnego wśród skryptów. A nie walisz po tych, którzy są tutaj bez winy..
 
Status
Zamknięty.
Do góry