Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19681

Guest
a, to ok ale to i tak debilny pomysł z tym złotem po prawej
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser30521

Guest
ja to czekam na normalny event skoro płacę tu abonament za doradców to chociaż jeden evencik poproszę dla graczy z mózgiem a nie tylko ze złotem :) da się to zrobić czy dalej będziecie sprawdzać co "event" zasobność naszych portfeli ?
 
Ten, kto wymyślił te złote monety po prawej stronie, to niech od razu złoży wypowiedzenie...a Inno niech wróci to na swoje poprzednie miejsce. Aktualnie wygląda to tragikomicznie :/
one nie na każdym świecie są po prawej stronie, u mnie na tej samej przeglądarce chrom na świecie Cytera są po stronie prawej a na nowym Dyme są po staremu czyli po lewej
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29238

Guest
Na Dyme również są po prawej. Sprawdziłem. Zalecam czyszczenie zapisu tymczasowego w ustawieniach.
 

DeletedUser29238

Guest
Może przez jakiś czas się uda, ale wcześniej czy później będą po prawej.
 

DeletedUser19924

Guest
No to niech się ktoś zabierze za pracę i w następnej aktualizacji niech to wróci na swoje miejsce...
 
wyczyściłem wszystko a i tak mam po staremu, nie przeszkadza mi to, data i godzina zrzutu jest widoczna na zegarze serwerowym
78565309214880599085.png
 

DeletedUser5

Guest
Orientujecie się czy będzie event Demeter 2018? ;))

Na ten moment nie mamy informacji jakie będzie kolejne wydarzenie i czy w tym roku odbędzie się Demeter.

No to niech się ktoś zabierze za pracę i w następnej aktualizacji niech to wróci na swoje miejsce...

Aktualnie rozpatrywane są różne modyfikacje w interfejsie, dlatego mogą się zdarzyć drobne zmiany w grafice lub umiejscowieniu przycisków. Przekażemy wasze opinie na ten temat do projektantów gry.
 

DeletedUser19924

Guest
A ja z doświadczenia wiem, że jak już coś zmieniło swoje miejsce, czy mamy do czynienia z jakąś zmianą wprowadzoną już przez Inno, to tak zostanie i trzeba się przyzwyczaić.

A to przeniesienie "złota" na prawą stronę ewidentnie się komuś nie udało...takie oderwane od rzeczywistości jest na tej samej górze po prawej stronie. Graficznie też nie powala...a prze ten duży wizerunek boga, bohaterów i monety + punkty walki + podgląd koszar i portu, o ustawieniach/wiki/głośności/wylogowywaniu nie zapominając. Przerost formy nad treścią...za dużo naładowane w jednym miejscu. Skrypty mające tam swoje "odnośniki" jeszcze bardziej rozmywają obraz.

Złoto powinno być obok wizerunków doradców jak dla mnie...w końcu to jest podstawowa forma jego wydawania.
 

DeletedUser26558

Guest
dodatkowo nie wiem,czy u wszystkich,ale u mnie nie działa juz DIO...
smiley_emoticons_motz.gif
ale event czy z wlaczonymi skryptami,czy z wylaczonymi tez nie widoczny...

Brawo WY
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry