Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19681

Guest
heh nawet żeby odebrać bonus dzienny musiałam wyłączyć wszystkie skrypty bo nie szło o_O
 

DeletedUser26558

Guest
działaja skrypty...cieszmy sie poki jest,bo nie wiadomo na jak długo
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser29580

Guest
po dzisiejszej aktualizacji w okienku ruchy wojsk strzalka pokazuje powracajace ataki czy wsparcia odwrotnie jakby dopiero wyszly. strasznie to mylace
 

DeletedUser19681

Guest
hej czy wam też nie przeskakuje widok wyspy przy zmianie miasta na inny, cały czas mam na jednej wyspie
smiley_emoticons_confusednew.gif

dodam że problem pojawił się tylko na nowym świecie :p
 

DeletedUser19924

Guest
Yyy...ale przecież tak jest na każdym świecie. Taka zmiana wprowadzona w aktualizacji już jakiś czas temu przecież.
 

DeletedUser19924

Guest
Na Apolloni, Nikai, czy Idalium już tak było...dalej mi się pamięcią nie chce sięgać :)
 

DeletedUser19681

Guest
hihi na Sestosie normalnie mi przeskakuje, na Apolloni nie pamiętam ale zdawało mi się że tez było ok, przynajmniej na początku po świętach sprawdzę jak na Cyterze a wgl to strasznie wkurzające jest
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

dorocia

Zespół Grepolis
Po zalogowaniu się do gry na danym świecie proszę wejść w Ustawienia (ikonka zębatki w prawym górnym rogu ekranu gry) -> Mapa -> zaznaczyć kwadracik przy opcji "Wyśrodkuj miasto na mapie po jego zmianie" i potwierdzić zmianę klikając w "Zapisz".
 

DeletedUser27192

Guest
Im więcej zmian, tym więcej sposobów na szukanie "obejść". Graczy są tysiące, pomysłów miliony. Dlatego podobał mi się pomysł powrotu do wersji 1.0.
 

DeletedUser19681

Guest
Po zalogowaniu się do gry na danym świecie proszę wejść w Ustawienia (ikonka zębatki w prawym górnym rogu ekranu gry) -> Mapa -> zaznaczyć kwadracik przy opcji "Wyśrodkuj miasto na mapie po jego zmianie" i potwierdzić zmianę klikając w "Zapisz".
hahaha zapomniałam o tej opcji
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

serdecznie dziękuję
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry