Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7974

Guest
Powinniscie dodac jeszcze opcje, ktora uniemozliwia robienie przekretow czyli np. opuszczenie sojuszu rowna sie dwutygodniowy okres karencji, Nadal zero punktow za rozbicie wojsk takiego delikwenta, unikniemy wychodzenia, nabijania punktow i powrotu po kilku godzinach.
Swietny pomysl, bedzie mozna zdradzic swoj sojusz i dostac dwutygodniowy immunitet XD
 
teraz w profilach graczy oraz w massach obok ofert w w rodzaju:
6k surki za 50 golda
pojawią się oferty w rodzaju:
100pw za 50 golda
po kilku tygodniach zjawisko to będzie na tyle masowe że polski suport postanowi je zalegalizować nie bacząc na to że to niezgodne z regulaminem i umieści ogłoszenie podobne do tego:
Ważna informacja dotycząca handlu złotem poza targowiskiem
 
Swietny pomysl, bedzie mozna zdradzic swoj sojusz i dostac dwutygodniowy immunitet XD


Trzeba zrobić limit zmian sojuszu. Np. w ciągu gry można maksymalnie zmienić 3 razy sojusz (nawet na ten sam nie można , czyli wyjść i wejść)
Coś w ten deseń trzeba kombinować.
Albo kompletnie zablokować możliwość atakowania deffem.
Moze byc też tak jak gretsky napisał - inno znowu robi to dla zwiększenia zysku , kolejny handel :)
 

DeletedUser19681

Guest
a co oni popsuli znowu?
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser19924

Guest
GRCRT nie działało, ale chyba już działa, bo aktualizacja była :)
 

DeletedUser20887

Guest
a u mnie po tych aktualizacjach , to na Achillesie nie mogę dostać się do miasta , na innych światach działa bez problemu , poproszę władną osobę o sprawdzenie u mnie tego błędu i o odpowiedź
 

DeletedUser19924

Guest
Ja wiem z czego to wynika i to nie jest świeży temat...ale irytuje wciąż tak samo:) Ktoś mi wali w miasto błyskawicą, burzy budynek, a ja nawet nie mogę go odbudować, bo mam za mało mieszkańców.

Taki absurd trochę
smiley_emoticons_wallbash.gif
Choć matematyka za tym stoi na wyższym poziomie, to i tak trudno o mniej życiowe "cudo".
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Czy ktoś tutaj jest poważny? Czy rzeczywiście trzeba to wszystko rzucić i udać się w Bieszczady? Sprzedaż zmysłów, to jest przecież poroniony pomysł. Tak, wiem generuje pewnie fajne zyski dla Inno, ale co z normalnymi graczami?

Był już ten temat poruszany, były zapewnienia, że zmysłów już nie będzie można kupować...a tu proszę. Kolejne pakiety do kupienia ze zmysłami. Absurd! Ładne mi wyrównywanie szans wszystkich graczy w grze...
 
Don , nie przesadzaj .. cena i tak "zaporowa" dla polaczka cebulaczka ( ile osób to kupi ? 10-20 ) ...
te pakiety są skierowane dla zagranicznego klienta dla którego wydać 150 Ojro na pakieciek to żaden problem ...

nie ma równowagi w grze gdzie są opcje "do kupienia" czy to złoto czy takie pakiety ....

w połowie maja i tak event będzie ;) coby świętować nowy świat ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Szczerze powiem, ze nawet dla zagranicznego klienta wydac na takie pierdoly 160 funtow , tyle wynosi cena dla mnie to gruba przesada. Zreszta, gralem sporo na globalu, tam sie wcale wiecej nie wydaje jak na polskich swiatach.
 

DeletedUser19924

Guest
Cena może i zaporowa, ale jeden z drugim na serwerze sobie takie zmysły kupi i potem będzie miał z tego jednak przewagę jak umie to wykorzystać.

pich
A niby dlaczego tak się dzieje? Jak wracałem do gry i zakładałem to konto w 2013 roku, to jednak popularność tej gry była całkiem spora...jednak zaczęto wprowadzać kolejne funkcje/event za złoto i ludzie zaczęli rezygnować. A Inno zamiast przyciągnąć tych graczy z powrotem i przystopować, to dalej brnie w kolejne opcje za złoto...co chwilę jakieś eventy i różne pakiety do kupienia. Nawet takie ze zmysłami, gdy zapewniano nas tutaj, że to się już nie powtórzy jakiś czas temu. Ludzie odpływają, a oni chcą od reszty wyciągnąć jak najwięcej kasy...bo już chyba zostali tutaj tylko nieuleczalnie chorzy na głowę.
 

DeletedUser11944

Guest
ten pakiet za 80 zeta to straszny badziew, juz ten najtanszy jest lepszy
 

DeletedUser19924

Guest
pich
Ja o tym wszystkim doskonale wiem i zdaję sobie z tego sprawę...tu nie potrzeba znajomości mechaniki kwantowej, by sobie z tego zdawać sprawę.

Nie stworzyli hitu ktory oczarowal swiat, wiec dlaczego sie dziwisz.
Osobiscie nie znam zadnej osoby (grywajacej w cokolwiek), ktora slyszalaby o grepolis.
Kolejna sprawa, byc moze ilosc wplywow z tej garstki zainteresowanych pozwala na jakis zarobek, produktow maja wiecej, skupiaja sie obecnie na innych bardziej.
Ale tutaj jednak odrobinę przesadzasz. Trochę jednak osób w tę grę grało swego czasu. Na jeden świat przypadało tyle osób, co aktualnie pewnie na pięciu nowych nie ma...a jak odejmie się powtarzające nicki, to i jeszcze kilka światów trzeba by do tego rachunku dodać. Swego czasu przecież mieliśmy światy, które zapełniały serwer dość szybko i blokowana była na nich rejestracja czasowo.
A co do znajomości Grepolis, to jednak jest to produkt dość rozpoznawalny...a raczej był swego czasu. Reklamy nawet w telewizji były...kilka razy dziennie się przewijały na Eurosporcie chociażby. Aktualnie jest tak jak mówisz...zmiana produktu numer jeden w swojej stajni. Aktualnie FoE króluje...
 

DeletedUser19924

Guest
Nie no, nie róbcie tego i nazwijcie tego nowego bohatera Ajaks, a nie Ajas...ja wiem, że obydwie formy są poprawne, ale jakoś ta druga nigdy do mnie nie przemawiała
smiley_emoticons_grepolove.gif



EDIT:
Nie mówiąc już o tym, że przydałoby się rozróżnić, o którego Ajaksa chodzi :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry