Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
Ogłoszenie o warunkach zwycięstwa, cudach świata i światach bohaterów dostępne jest tutaj.

Link do ankiety dotyczącej wprowadzenia wersji 2.0 na stare światy można odnaleźć w swojej skrzynce odbiorczej w grze.

Serdecznie zapraszamy do oddawania głosów i dyskusji!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Jestem za bardzo przyzwyczajony do starej wersji. Głos oczywiście na "nie". Nie chcę zmian. Nie po to premium używam, by gra się "skiepściła" teraz. Zachęcam do głosowania na "nie". Nie ma ciszy wyborczej :p !
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Dlaczego głosować mogą wszyscy? Nawet ci, którzy nie grają na starych światach? I czy nie lepiej byłoby zrobić na każdym świecie ankietę z osobna?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Dlaczego głosować mogą wszyscy? Nawet ci, którzy nie grają na starych światach? I czy nie lepiej byłoby zrobić na każdym świecie ankietę z osobna?



Otóż to ! Prawo do głosu na starych światach powinni mieć tylko Ci co tam grają aktualnie.
Co do ankiety dla każdego serwera > tak powinno być.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

a ja się cieszę, że nie gram na starym świecie bo bym się prawdę powiedziawszy nie potrafił zdecydować... grałem na starych, teraz gram na nowych i w zależności od dnia czy sytuacji w grze raz jestem za 2.0 a kiedy indziej za 1.xx

ogólnie uważam, że 2.0 nie została należycie przygotowana i przemyślana i to jest główny problem

jeszcze chciałbym wiedzieć jak będzie wyglądać kwestia z nowym systemem podboju wiosek? bo to może być poważny problem gdy wioski będą na deffowej albo flotowej wyspie (mniejsza już o złomowanie armii, ale co z offowymi badaniami w akademii?)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Zagłosowałem na nie. Chciałbym te nowości typu cuda, hades, ładna duża mapka, eventy itp.
Jednak całość przesłania nowy system farmienia i brak możliwości odpalenia grepolis w więcej niż 1 karcie.

Jestem niemal pewien że są boty które same zbierają z tych wiosek surę a daje to taką kosmiczną przewagę nad tymi co nie mają botów i czasu by zbierać surę co 10 min że gra traci sens.

Odpalenie w większej ilości okien grepo jest niezastąpione gdy chcę podglądać 2 miasta na raz bo np. chcę wysłać ataki z obu na ten sam moment a różnica w czasach płynięcia jest w granicach 3s. A gdy są takie 3-4 miasta to nie ma fizycznej możliwości wysłać woja tak jakby się chciało.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Zagłosowałem na TAK mimo, iż nie jestem przekonany co do nowych światów, systemu cudów i nowego bot-farmienia ale podejrzewam że mamy tyle do gadania co społeczeństwo podczas referendum w 2003 na temat wejścia do Unii - nawet, gdyby ponad 50% było przeciw, nawet jakbyśmy 2, 3, 4 razy pod rząd zagłosowali tak samo to i tak "ktoś na górze" zadecydował za nas i zmiana zostanie wprowadzona, czy to nam się podoba czy nie... Idea "zakończenia świata" mi (jako osobie która siedzi w grze prawie rok) się nie podoba, dostaliśmy lizak a teraz zabierze nam się go i co, mamy sobie zaczynać grać od nowa na nowym serwerze? Znowu mam rok nabijać mozolnie te przeklęte punkty kultury? Podobnie jak niezbyt przemyślany pomysł wprowadzenia cudów w grze, która toczy się od ponad roku - skoro budowanie cudu ma polegać na zajęciu jednej całej wyspy dla siebie i utrzymaniu jej przez jakiś czas to jak chcecie sprawić, żeby było to ciekawe na serwerze, na którym od kilkunastu miesięcy są wyspy, czy wręcz całe morza utrzymane w całości przez jeden sojusz? Jaki sens będzie miało przebijanie się tam skoro w grze jak wiadomo obrońca ma znaczną przewagę nad atakującym, tym bardziej, że atakujący będzie musiał sobie podbijać miasto za miastem a obrońca będzie miał tam wiele bunkrów? Coś czuję że muszę zacząć szukać nowej gry na długie, zimowe wieczory...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Lysteria nie rozumiem cię. Dlaczego zagłosowałeś/aś na tak? Nie ogarniam tego wcale. Na pewno nie jest tak że twórcy gry nie liczą się ze zdaniem graczy co tu chcesz zasugerować. Jak graczom nie będzie odpowiadało to sobie pójdą grać w co innego i przestaną kupować premium i klikać w reklamy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

ja głosowałem na nie gdyż:
-brak możliwosci grania na wielu kartach (forum, raporty i ataki w jednym czasie),
-mam wolne łącze radiowe (około 5 kB/s) co powoduje że zanim się wszystko załaduje na 2.0 to musze iść dalej (jestem uczniem technikum informatycznego) i gram zazwyczaj na przerwach ale niechce mi się czekać,
-przyzwaczajenie do jednego systemu ( to tak jak przejść z windowsa na debiana tekstowego)
-dobra zabawa niewymaga świetnej grafiki (polecam gry DOSowe Setrels II)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Mi trudno się zdecydować ,mimo wszystko dałem głosa na tak :/ Ale też jak Varlord wolałbym by było ... No nic zobaczymy jak będzie . M333 też racja .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

PEWNIE CHCECIE ZAKOŃCZYĆ STARE ŚWIATY BO WASZE SERWY CORAZ WOLNIEJ CHODZĄ I MULĄ...NIE ZGADZAM SIE NA NOWE ROZWIĄZANIE Z KONCEM ŚWIATA.... NIE PO TO CZŁOWIEK CHARUJE JAKWÓŁ PRZY ROZBUDOWIE POLIS ŻEBY POTEM ZACZYNAĆ OD ZERA:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

A ja zaglosowalem na "TAK".
Raz juz napisalem i tym razem sie powtorze.Cos ma sens jak ma poczatek i koniec i wersja 2.0 dzieki cudom ma teoretyczne zakonczenie.Osobicie po tym jak budowalem swoje konto przez dwa lata wolalbym zakonczyc gre jako gracz wygranego lub przegranego sojuszu niz zakonczyc ja naciskajac "KASUJ KONTO" lub oddajac je innej osobie (chociaz i o tekie jest juz trudno).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Ja gram obecnie tylko na 2.0, więc dyskusja niezbyt mnie dotyczy, ale od siebie mogę dodać, że nie ma najmniejszego problemu z otwarciem dowolnej ilości kart z grą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

5m5m. Rzeczywiście ja też mogę. Musiało to się stać w jakiejś z aktualizacji bo jeszcze niedawno przy takiej próbie na jednej z kart sesja wygasała zawsze.

W takim razie ja bym poparł gdyby tylko usunięto nowy system farmienia. Te wioski są prawie bez dna. Całe wykupione premium(bez oczywiście kupowania PK) nie daje takiej przewagi co posiadanie bota farmiącego(wiadomo ze to nielegalne ale na pewno są takie). Spodobało mi się w grepolis to właśnie że na pewnym etapie się nie farmi(nie to co w plemionach gdzie się siedzi na premium i wysyła ze skryptów pół dnia ataki na farmy) Z tym nowym systemem jeżeli chce się być na topie to trzeba siedzieć prawie 24/7 albo mieć bota...

Ten system może się sprawdzić ale trzeba sporo ograniczyć dostępne surowce które można dzennie wyciągnąć z tych wiosek do co najmniej 1/4 tego co teraz się da.

PS:Według mnie powinno to być mniej niż 1/8 tego co teraz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Moim zdaniem Ci co grają na wersji 1.xx powinni tam zostać skoro tego chcą.
Jeśli ktoś chce zagrać na wersji 2.xx to jak woli.

Jednak trzeba pamiętać o tym, że gra idzie cały czas do przodu, nowe rozwiązania są lepsze zarówno pod względem kodu gry, optymalizacji i dostępu do gry. W wersji 2.xx idzie zrobić praktycznie wszystko intuicyjnie.

Przejście z wersji 1.xx na 2.xx jest zrozumiałe.
W tym momencie to są tak jakby dwie osobne gry ponieważ (tak mi się wydaje) obie wersje mają inny kod gry.
Wersja 1.xx nie jest już rozwijana bo po co skoro jest 2.xx.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Ja jest za a nawet przeciw ;D

Logicznie myśląc 2.0 ożywi stare światy gdzie coraz mniej jest graczy i nie długo i tak by zostały zakończone. 2.0 pozwala na wprowadzenie czegoś nowego i wstępu do świata bohaterów. Wiec jeśli ma być koniec to jakiś sensowny. A zaczynając w św bohaterów będziemy mieć nasze dotychczasowe miasta jak dla mnie super. To prawda ze nie da się otworzyć wielu kart ale są inne rozwiązania np planner ataków.

Wiec glosujcie na mnie pamiętajcie Grepolis Jest Najważniejsze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Powiem jedno jestem na NIE i zrobię wszystko zeby nie zamknięto nam ukochanych światów 1.0 albo nie wprowadzili tylko 2.0.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Wiecie dla niektórych co grali od roku na starych świtach to jednak jest chamskie zachowanie wgrać nowszą wersje.

To ze chca wprowadzić na angielskim forum lub jest wprowadzone to musimy iść w slady innych krajów/??? :D:D

Moja opowiedź :Jestem na Nie i nie sądze że każdemu to sie podoba ;)

<ciach> głos na Nie;) i nie zmienie zdania ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

"Ludzie proponuję ruszyć głowami!!! Oni nachapali kasę i serwery nie przynoszą im już takich zysków więc zrobią taką akcję aby je szybko wygasić. Pootwierali mnóstwo serwerów bo ludzie na początku inwestują kasę aby szybciej się rozwijać i rozbudowywać. Nasze serwery wygaszą i na ich miejsce wrzucą nowy- to tylko interes!!! Dlatego nie dam im nawet złotówki!!! Mam pytanie kto odda mi kasę i czas który tu zainwestowałem?!"



"JAK CHCECIE 2.0 TO EJST WIELE ŚWIATÓW 2.0, IDŹCIE TAM POGRAĆ A KLASYK, A TO CO JEST TERAZ ZOSTAWCIE NAM!"

"A ja skończę grę, uważam że to nie fair-zmieniać zasady w trakcie rozgrywki, a co z graczami którzy władowali tu kasę a się nie dostaną? Lub graczami którzy nie mają tyle czasu ile trzeba? Jak odpadnie elita to serwer nie będzie mieć sensu z kim będziemy walczyć? Zaczynałem na tym świecie bo mi odpowiadał i ma tak zostać, zmienią coś ja kończę, są inne światy i nie widzę problemu jeśli komuś nie podoba się ten serwer są inne nowsze i nie widzę problemu aby się tam przenieść. Napewno nie zostawię swoich graczy aby łączyć się z innymi choćby najaktywniejszymi z tego serwera, uważam to za chore ambicje i kompletną zdradę ludzi z którymi gram od ponad roku. Gra grom ale uważam że minimum poczciwości należy zachować."

To dotyczy nie tylko mnie, ale i wieeelu graczy. Popieram autorów tekstów! Proszę czytać uważnie.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

Nasze serwery wygaszą i na ich miejsce wrzucą nowy- to tylko interes!!!
nikt nie chce zamykać starych światów (na razie...) a to, że światy będą się kończyć zostało zakomunikowane krótko po starcie polskiego świata Beta, więc na długo przed pojawieniem się 2.0, więc nie wiem o co tutaj robisz aferę i doszukujesz się spisku? :)

JAK CHCECIE 2.0 TO EJST WIELE ŚWIATÓW 2.0, IDŹCIE TAM POGRAĆ A KLASYK, A TO CO JEST TERAZ ZOSTAWCIE NAM!
gra jest własnością Inno i to oni decydują jak gra będzie wyglądać - oni nie mieli nigdy zamiaru utrzymywać wersji 1.xx - ale wyszli Ci na przeciw, możesz zagłosować czy chcesz zmiany czy nie (inna sprawa, że ta głosowanie powinno odbywać się dla każdego świata osobno... :rolleyes: )

a co z graczami którzy władowali tu kasę a się nie dostaną? (...) Jak odpadnie elita to serwer nie będzie mieć sensu z kim będziemy walczyć? (...) Napewno nie zostawię swoich graczy aby łączyć się z innymi choćby najaktywniejszymi z tego serwera, uważam to za chore ambicje i kompletną zdradę ludzi z którymi gram od ponad roku.
ale o czym Ty mówisz? na świat herosów przechodzą wszyscy aktywni gracze danego świata na którym któryś sojusz "wygrał"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry