Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10945

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

1000€ za post + nieskończoną ilość złota w grze - zazdrościsz? :D
czego ? bycia jeleniem ? teraz już wiem dlaczego ich tak bronisz przed graczami
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

czego ? bycia jeleniem ? teraz już wiem dlaczego ich tak bronisz przed graczami
jeśli Ty tak na serio, to jeszcze nigdy tak dotkliwie nie odczułem prawdy pewnego twierdzenia Lema o tym kogo można spotkać w internecie... :rolleyes:
 

DeletedUser10945

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

wszystkie twoje wypowiedzi bronią firmy i nie mieszzaj do tego LEMA bo ani ja ani ty nie jesteśmy tego warci aby powoływać się na jego autorytet
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

wszystkie twoje wypowiedzi bronią firmy
szczególnie to, że mówię iz Inno jest pazerne na kasę, wszystkie decyzje są podejmowane z myślą o maksymalizacji zysków a zdanie graczy obchodzi ich tylko wtedy kiedy nie kłóci się to z powyższym :rolleyes: faktycznie, bronię ich straszliwie ;)

jedyne co robię to tłumaczę rzeczy dotyczące gry, których niektórzy nie rozumieją bądź źle rozumieją - jak choćby to, że wprowadzenie wersji 2.0 miałoby oznaczać wcześniejsze zamykanie światów niżby to miało miejsce przy pozostawieniu starej wersji - to nie jest bronienie Inno tylko fakty...
 

DeletedUser10945

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

inno jest pazerne na kasę ..jak każda firma ma osiągnąć zyski to chyba jasne
ale chodzi mi raczej o twoje wypowiedzi usprawiedliwiające firmę po co to robisz ? wyręczasz support i nasz szlachetny team który nie raczył stanąć w obronie graczy którym dwa zero się nie podoba :mad:
w świecie my większość była przeciw wprowadzeniu 2.0 ale nasz głos został zignorowany
mam wobec tego pytanie jak wytłumaczysz brak kłopotów dla graczy z przejściem na dwa zero skoro żeby podbić wioski muszę stracić określoną ilość jednostek nie wspominając o wyspach gdzie mam tylko flotę ?
ma mi to zrekompensować zarządca którego dostałem na jeden dzień ?
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

ale chodzi mi raczej o twoje wypowiedzi usprawiedliwiające firmę po co to robisz ? wyręczasz support i nasz szlachetny team który nie raczył stanąć w obronie graczy którym dwa zero się nie podoba :mad:
mógłbyś podać przykłady? nie przypominam sobie bym ostatnio w jakimkolwiek temacie usprawiedliwiał Inno...

mam wobec tego pytanie jak wytłumaczysz brak kłopotów dla graczy z przejściem na dwa zero skoro żeby podbić wioski muszę stracić określoną ilość jednostek nie wspominając o wyspach gdzie mam tylko flotę ?
ma mi to zrekompensować zarządca którego dostałem na jeden dzień ?
oczywiście, że to głupota, moim zdaniem na starych światach wioski rolnicze powinny od razu być wszystkie we władaniu graczy - gdybym był na Waszym miejscu też by mnie to wkurzyło...
 

DeletedUser10945

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

usprawiedliwiasz ich wpisami tłumaczącymi to że firma jest nastawiona na zyski wyręczasz w ten sposób team który powinien odpowiadać na takie pytania...
a jeśli chodzi o wioski to wkurzony jest nadzwyczaj łagodnym określeniem
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

usprawiedliwiasz ich wpisami tłumaczącymi to że firma jest nastawiona na zyski wyręczasz w ten sposób team który powinien odpowiadać na takie pytania...
bo na co dzień pełno jest przykładów pracowników źle mówiących o swoich pracodawcach, prawda? :rolleyes:
ja wyrażam swoje zdanie jako gracza, co team o tym myśli, co mówi a czego nie mówi prawdę powiedziawszy mało mnie obchodzi

dla mnie gra to świat na którym gram + to forum gdzie wypowiadam się jako gracz i swoje wypowiedzi kieruję głównie do innych graczy - zdecydowanie lepszy obraz rozwoju gry można uzyskać śledząc niemieckie forum (chociażby ze względu na większą liczbę użytkowników czy większy/lepszy kontakt bezpośrednich przedstawicieli Inno z graczami), więc jeśli jestem w posiadaniu informacji które obce są graczom naszej wersji językowej to czemu miałbym to zachować dla siebie? skoro coś wiem i mogę odpowiedzieć na jakieś pytania/wątpliwości/błędne przekonania to to po prostu robię
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

No też troche zamula,początkowo przy wiadomościach mi sie zacinał świat Gamma tylko ;) w innych bez problemu ;)
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

No bardzo fajnie, że ktoś nas poinformował o tym, że do budowy cudów wcale nie trzeba mieć 20 miast... Wystarczy mieć wszystkie miasta z wyspy w swoim sojuszu, i nie ważne ile ich będzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

No bardzo fajnie, że ktoś nas poinformował o tym, że do budowy cudów wcale nie trzeba mieć 20 miast... Wystarczy mieć wszystkie miasta z wyspy w swoim sojuszu, i nie ważne ile ich będzie.

Teraz to już sobie żarty robisz. Od bardzo dawna wszystkim to było wiadomo. Nie grałam chyba z 8 miesięcy, a jeszcze przed odejściem to wiedziałam.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

Ciekawe, ja nigdzie o tym informacji nie widziałem
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

W tym linku jest podane:
Jednym z wymogów do rozpoczęcia budowy będzie posiadanie w obrębie jednego sojuszu wszystkich 20 miast na danej wyspie.

A rozchodzi się o to, że właśnie nie trzeba mieć 20 miast na jednej wyspie.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Fajnie że moj podpis sie przyjmuje ;) :D:D
Ja tam troche nie rozumiem tych cudów ale mniejsza; ) :):)
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

aa o to chodzi - no to widać coś się zmieniło, albo wtedy coś źle powiedziane było...

ale to i tak teoria tylko, w praktyce nikt przecież nie zaryzykuje budowy cudu świata na wyspie gdzie w każdej chwili mógłby ktoś wbić do "niesojuszowych" miast
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Jeśli nie trzeba mieć wszystkich miast, to właśnie powstała metoda na niezniszczalny cud

Jeden gracz na wyspie z cudem który przedłuża swój urlop w nieskończoność :D
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

W praktyce właśnie mniejsze sojusze budują na niepełnych wyspach. Co prawda nie mają dużych szans na wybudowanie ich, ale mimo wszystko było lekkie zdziwienie gdy zobaczyliśmy cuda na niepełnych wyspach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry