Dyskusja na temat Aresa.

DeletedUser27702

Guest
Słoniu...Na nowym to i owszem że szkoda klepać mityki bo murek ale powiem Ci mój Ty że na starym też te murki do nieba
 

DeletedUser33478

Guest
zaden, sztuka ogarniac taktyki

co nieco pamientam alpha proporcje tylko przywitaj na murku 0

Na murku 0 to każdy głupi może rozbić paczkę mitów i się chwalić jaki cudowny jest.

Dziwi mnie wstawianie rapków na forum przez starosystemowców, skoro nie ma się czym chwalić tak na prawdę

/jeżeli ilość deffa jest znikoma, np 30k. Bo jak stoi np 300k na okupce, to wynik powyżej 10k na zmysłach fajnie wygląda :)
 

DeletedUser27702

Guest
Oj tak...tu masz rację :)
Tyle że aktywność i dobry skład i nie ma prawa wejść klocek czy bunt...
Rozumiem stałki gdzie czerwona wyspa ale nie wszędzie
 
zaden, sztuka ogarniac taktyki

co nieco pamientam alpha proporcje tylko przywitaj na murku 0

pierwszy serw wygrałem na nowym systemie na en grając jednocześnie na starym systemie, oba serwy topka:) stare dobre czasy:) bez skryptów i apki ale jednak postawiłem na stary bo na nim mogłem robić akcje samodzielnie a na nowym tylko na niektóre miasta:) i mniejsze sojusze gdzie 30-40 buntów było wystarczające by nie mieli takiej ilości defa by mnie zatrzymać
 
Na murku 0 to każdy głupi może rozbić paczkę mitów i się chwalić jaki cudowny jest.

Dziwi mnie wstawianie rapków na forum przez starosystemowców, skoro nie ma się czym chwalić tak na prawdę

/jeżeli ilość deffa jest znikoma, np 30k. Bo jak stoi np 300k na okupce, to wynik powyżej 10k na zmysłach fajnie wygląda :)
a błyskawicą jak ktoś ubije więcej pkt? :D
 
Siema wszystkim, co myślicie o nowych zmianach Aresa? Oczywiście wiadomo, że wymagał osłabienia, ale żądza krwi to moim zdaniem tragedia.
5000 furii daje dodatkowo 5% punktów walki... Wydaje mi się, że wystarczy zmniejszyć do 25-30% zwrot furii i będzie ok... Co do osłabienia armii aresa.. Pełna zgoda, była przegięta ;)
 
Rip ladon, brak zdolności balansowania gier widać u developerów. Z jednostki 10/10 mamy 2/10.
Żądza krwi nie powinna nigdy była generować furii i dobrze, że już tego nie robi, ale powinno się to wiązać zmniejszeniem jej kosztu w furii. Teraz powinna moim zdaniem ~25% maksymalnej furii kosztować, albo i 20%.
Armia aresa, cóż, biorąc pod uwagę, że żądzą już nie idzie furii generować, to moim zdaniem starczyło to ograniczyć to dodatkowego spartoja za każde 20 furii do maksymalnie 250, czyli 2x słabiej. Nie wiem po co ten dodatkowy nerf o kolejne 20%.
 
Rip ladon, brak zdolności balansowania gier widać u developerów. Z jednostki 10/10 mamy 2/10.
Żądza krwi nie powinna nigdy była generować furii i dobrze, że już tego nie robi, ale powinno się to wiązać zmniejszeniem jej kosztu w furii. Teraz powinna moim zdaniem ~25% maksymalnej furii kosztować, albo i 20%.
Armia aresa, cóż, biorąc pod uwagę, że żądzą już nie idzie furii generować, to moim zdaniem starczyło to ograniczyć to dodatkowego spartoja za każde 20 furii do maksymalnie 250, czyli 2x słabiej. Nie wiem po co ten dodatkowy nerf o kolejne 20%.
Chłop wstał i postanowił sypać faktami z rękawa, polać mu

Ale zarzuty o brak umiejętności sprytnego zbalansowania ladona trzeba chyba kierować do angoli, cnie? Bo te zmiany są globalne i to głównie angielskie forum i głosy tamtejszych graczy są brane pod uwagę (chociażby dlatego że tamto forum obsługuje sandboxy).
 
Do góry