Dyskusja na temat Artefaktów

DeletedUser32517

Guest
Czekamy na Wasze opinie w temacie obiecanych Artefaktów.
Który z nich podoba się Wam najbardziej?

Duży powiew nowości i bardzo ciekawy system poziomowania artefaktów.
Myśle że może to wprowadzić rewolucje w rozgrywce. Najczęściej jedna ekipa dominowała na serwerze przez co gracze często odchodzili od gry. Teraz moim zdaniem będzie im się wręcz opłacała dogrywać światy do końca a to wpłynie na rozgrywkę wsród mniejszych sojuszy. Kto wie może teraz tym „większym” będzie ciężej się grać. No byłoby fajnie :3

Nie ma do czego się przyczepić wartości wydają się zbalansowane a nowe artefakty budzą zainteresowanie. Mnie najbardziej zachęca tańszy rozwój bohaterów. Jest ich coraz więcej a możliwości zdobywania monet nie przybywa.

Jak dla mnie, kolejna rzecz za która trzeba chwalić :) Oby tylko wszystkie błędy udało się Wam naprawić do ich wprowadzenia. Trzymamy kciuki :)
 
Duży powiew nowości i bardzo ciekawy system poziomowania artefaktów.
Myśle że może to wprowadzić rewolucje w rozgrywce. Najczęściej jedna ekipa dominowała na serwerze przez co gracze często odchodzili od gry. Teraz moim zdaniem będzie im się wręcz opłacała dogrywać światy do końca a to wpłynie na rozgrywkę wsród mniejszych sojuszy. Kto wie może teraz tym „większym” będzie ciężej się grać. No byłoby fajnie :3

Nie ma do czego się przyczepić wartości wydają się zbalansowane a nowe artefakty budzą zainteresowanie. Mnie najbardziej zachęca tańszy rozwój bohaterów. Jest ich coraz więcej a możliwości zdobywania monet nie przybywa.

Jak dla mnie, kolejna rzecz za która trzeba chwalić :) Oby tylko wszystkie błędy udało się Wam naprawić do ich wprowadzenia. Trzymamy kciuki :)

zdobywania monet nie przybywa? Z misji idzie ich całkiem sporo do tego jeszcze w eventach masz ...a na evencie to lecisz do bólu ile zlota starczy i kluczowych bohaterów masz na pełnym tuningu. Ja wręcz uważam,że za łatwo to idzie z tymi monetami. Dla kogoś aktywnego nie stanowi to żadnego kłopotu,żeby w/g potrzeb rozwijac i maksowac po kolei bohaterów.
Co do tematu: Ambrozja, Atena i Zenek - one mają najwiekszy wplyw na rozgrywke (w takiej kolejności jak dla mnie)
 

DeletedUser24557

Guest
a co z cudami? dopóki nie zmienią obecnych wytycznych dot. zamknięcia światów po wybudowaniu cudów, to ranking przy zamknięciu serwera może się diametralnie różnić od tego po zbudowaniu nawet 7/7... mało tego, zamknięcie serwera z cudakami będzie niemal niemożliwe, gdyż sporo graczy będzie upatrywało szansę na artefakt, gdy "topka" znudzi się siedzeniem na wygranym świecie
 
a co z cudami? dopóki nie zmienią obecnych wytycznych dot. zamknięcia światów po wybudowaniu cudów, to ranking przy zamknięciu serwera może się diametralnie różnić od tego po zbudowaniu nawet 7/7... mało tego, zamknięcie serwera z cudakami będzie niemal niemożliwe, gdyż sporo graczy będzie upatrywało szansę na artefakt, gdy "topka" znudzi się siedzeniem na wygranym świecie

o tym to oni nie myśleli na bank xD
 

DeletedUser29757

Guest
w jaki sposób na świecie z cudami określić 3 albo 4 miejsce? Ranking? A jeśli ranking, to czy w sytuacji takiej jak na Tarasie gdy to mniejszy sojusz zbudował 4 cuda... który sojusz dostnie więcej pkt? który sojusz wygrał?

ogólnie zmiana na wielki plus. piękna sprawa. światy będą ciekawsze. to na pewno.

a gdyby zamiast tego systemu opartego na rankingu zrobić coś takiego:
1. Poziomy nagrody przyznawane by były dla wszystkich graczy sojuszu który zbudował dany Cud Świata. Osobno dla każdego z 7 cudów. Dzięki temu małe sojusze mogły by celować w 1 cudaka dla siebie.
2. Era cudów trwałaby przez np. 3 miesiące
3. W tym czasie sojusze walczyły by o komplet 4 (bonusowe poziomy nagrody dla sojuszu) oraz o komplet 7 cudów (kolejne bonusowe poziomy)
4. Utrzymanie 7 cudów przez 2 tygodnie natychmiastowo kończy serwer

Co myślicie?
 

DeletedUser24557

Guest
Na pewno coś trzeba zmienić przy zakończeniu cudów, bo odbiega to całkowicie od zasad zakończenia światów na dominacji czy olimpie... Konkretny czas zamknięcia serwera

Dobry pomysł z tymi artefaktami za każdy cud, to byłaby motywacja dla tych mniejszych sojuszów do podjęcia próby budowy i być moze urozmaiciłoby rozgrywkę
 
Gracz rangi 3 w zwycięskim sojuszu świata wygrałby 5 poziomów (4 + 1) Gracz rangi 2 w sojuszu zajmującym trzecie miejscu w rankingu wygrałby 2 poziomy (1 + 1) Gracz rangi 3 w sojuszu zajmującym 4 miejsce w rankingu wygrałby tylko 1 poziom

???


Patrząc na tabelkę to nie powinno być , że gracz rangi 1, w topowym soju +5 , gracz rangi 2, w soju top 3 + 3 , a gracz rangi 4 ( w soju np. top 1) , w soju top 4 + 1

??
 
Do góry