Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Ja mam tylko mały "problem" z polem bitwy numer 5, które jest zasłonięte przez ten licznik, ile razy udało nam się dzisiaj zwerbować nowych wojowników. Ja wiem, że idzie w to pole wejść, ale chyba mapka powinna być trochę większa, a to pole widoczne w całości...
 

DeletedUser15081

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

O co chodzi z tymi tymi podświetlonymi polami? Zdobycie ich daje coś extra czy jak?

@DonBeker, to chyba tak specjalnie, spójrz na nazwę tego pola :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Ja zato niedosyć, że mam lagi to jeszcze budowanie i rekrutacja się wstrzymały, wojsko powinno mi wrócić do miasta 20 min temu, a dalej go nie ma, odświeżanie, wylogowywanie nic nie daje, no istny dramat.
Nie tylko Ty tak masz:) Po powrocie ludków z farmienia... e nie po powrocie tylko planownym - ludzików w mieście ani nigdzie nie ma, ruchów wojsk normalnie na mieście nie pokazuje, a na pomagierze pojawiają się na szaro i po sekundzie znikają.
O co chodzi z tymi tymi podświetlonymi polami? Zdobycie ich daje coś extra czy jak?
Tak, podświetlne pola dają Ci zwiększoną siłę dla jednostek określonego typu.
 

DeletedUser15081

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

No to coś jest nie tak, bo za 9. pole nic mi nie urosło
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

skąd*

Logiczne, w poprzednim evencie było tak samo. Poza tym jestem za polem 5, które takowy bonus oferuje do którychś tam jednostek.
sprawdziłem nic nie daje podbicie takiego pola
nigdzie nie było informacji o tym a do tego ten event jest podobny i jest kilka różnic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Ja mam tylko mały "problem" z polem bitwy numer 5, które jest zasłonięte przez ten licznik, ile razy udało nam się dzisiaj zwerbować nowych wojowników. Ja wiem, że idzie w to pole wejść, ale chyba mapka powinna być trochę większa, a to pole widoczne w całości...
Chodzi o to, że nie widać "skrzydełek" w górnej części ikony pola, gdy mapa przesunięta jest tak, aby pole nr 5 znajdowało się na środku mapy lub w jej lewym górnym rogu?
O co chodzi z tymi tymi podświetlonymi polami? Zdobycie ich daje coś extra czy jak?

@DonBeker, to chyba tak specjalnie, spójrz na nazwę tego pola :p

Podświetlone pola to tzw. pola fabularne, które powodują wyświetlenie tekstu Achillesa. Po pokonaniu przeciwników z danego pola możecie przykładowo otrzymać informację, że świetnie sobie radzicie i wkrótce przebijecie się przez główną bramę Troi. Londi częściowo ma rację - niektóre podświetlone pola zwiększą przy okazji siłę jednostek, jednak nie wszystkie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Chodzi mi o to, że pole jest słabo widoczne...maksymalnie w taki sposób:
34t5r2v.jpg

Nie wiem, czy to jest błąd, czy celowy zabieg, ale ludzie nie mogą znaleźć tego pola i się pytają, czy pole numer 5 istnieje:)
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Bez tytułu.jpg

coś jest źle u Ciebie bo inne pola bitwy też masz poprzesuwane
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

U mnie na Juktasie i Sparcie tak wygląda mapka. A jak ludzie szukają piątego pola, to u nich pewnie wygląda to identycznie. Szkoda, że Twojego screena nie widać, bo bym sobie porównał:/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Chodzi o to, że nie widać "skrzydełek" w górnej części ikony pola, gdy mapa przesunięta jest tak, aby pole nr 5 znajdowało się na środku mapy lub w jej lewym górnym rogu?


Podświetlone pola to tzw. pola fabularne, które powodują wyświetlenie tekstu Achillesa. Po pokonaniu przeciwników z danego pola możecie przykładowo otrzymać informację, że świetnie sobie radzicie i wkrótce przebijecie się przez główną bramę Troi. Londi częściowo ma rację - niektóre podświetlone pola zwiększą przy okazji siłę jednostek, jednak nie wszystkie.



teraz zauważyłem że niektóre pola coś dają ale nie wszystkie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i ja też mam to pole schowane
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Normalnie używam Chrome i tak to wyglądało właśnie na tej przeglądarce jak pokazuje mój screen. A jak się inni pytali, gdzie to jest, przyjąłem, że to normalnie tak wygląda.

Jednak odpaliłem teraz Firefoxa i wszystko wygląda inaczej, a pole jest normalnie widoczne...więc problem tylko na Chrome występuje:)
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Wszystko przez skrypty. Kiedy wyłączyłem skrypty mapa była powiększona a pole nr: 5 było widoczne.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

A to też jest jakaś odpowiedź. Na FF nie mam skryptów zainstalowanych i było ok...
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Ja mam GRCRTools na FF i widzę całe pole
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Dzieje się tak przez skrypt Dio-tools ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Nie mozna winic skryptow, bo sa one non stop poprawiane zapewne przez technikow, ktorzy nie do konca wiedza co robia. zwykle cos ze skryptami nawala po aktualizacjach grepo
U mnie na FF z poturkiem wszystko dziala dobrze :)
 
Do góry