Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Trudno by to technicy dopasowywali kod gry do skryptów.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Hehe...to nie tak;) Skrypty nie są w żaden sposób poprawiane przez techników...technicy poprawią grę w taki sposób, że odniesienia zawarte w skryptach przestają działać po tych przeróbkach. Można zrozumieć, że technicy nie oglądają się na skrypty (choć czerpią z nich "nowości" od czasu do czasu), bo to przecież skrypty trzeba dopasować do gry, a nie grę do skryptów. Jednak z każdą kolejną aktualizacją, zmiany w funkcjach, do których odnoszą się autorzy skryptów są coraz większe i przez to po aktualizacjach trzeba także zmieniać kod skryptów. A tego na szybko często nie da się zmienić, przez co skrypty mogą wywoływać różne błędy. A twórcy gry robią ostatnio coraz bardziej pod górkę twórcom skryptów...
 

DeletedUser2329

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

nie wiem jak na innych światach ale na Zakros posiłki jednostek są wręcz symboliczne.... Czym się kierujecie określając dając bonusy z posiłkami wojskowymi bo bardzo mnie to Ciekawi...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Hehe fajny event praktycznie darmowe bonusy ,które przydadzą się w późniejszej fazie gry dodatkowo można wygrać herosa.:)
 

DeletedUser2329

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

fajnie by było gdyby też był jakiś fajny opis fabularny każdego pola... ale to raczej nic do gry nie wnosi.. nie licząc atrakcyjności gry...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

nie wiem jak na innych światach ale na Zakros posiłki jednostek są wręcz symboliczne.... Czym się kierujecie określając dając bonusy z posiłkami wojskowymi bo bardzo mnie to Ciekawi...

Liczba jednostek w bonusach "posiłki" zależy od prędkości świata oraz od liczby punktów, które posiada gracz.

fajnie by było gdyby też był jakiś fajny opis fabularny każdego pola... ale to raczej nic do gry nie wnosi.. nie licząc atrakcyjności gry...

Fabuła przy każdym polu to może za dużo, ale zgadzam się, że przydałoby się trochę więcej takich opisów :)

Jeśli macie jeszcze jakieś uwagi odnośnie eventu, będziemy bardzo wdzięczni za wszystkie opinie.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

No przydało by się np. Pole pierwsze
,, nasza armia wyruszyla"
Pole 2 po pierwszej bitwie nasza armia....itd.
To by zachecalo do dalszego udzialu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Mam pytanie nie na temat, dlaczego nie można na Troi zapraszać innych ???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

A dlaczego nikt nie pisze o tej beznadziejnej syrenie co wpadała do chałupy co 30min ? dla mnie to porażka :) nie dość że trzeba siedzieć cały dzień to i jeszcze walentynki... chyba oszaleliście z tym eventem i takie nagrody..
porażka w 100%
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

1 plus ,że po klikaniu na tą syrenkę dostawało się odznake ,którą można zdobyć tylko w walentynki :).
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

A to dla tych odznak grasz? Jeszcze mogę zrozumieć agresora/obrońcę...ale jakąś syrenkę?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Mi tak się spodobała ta odznaka syrenki że tylko atakujący dnia i ją pokazałem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Jeja... wam odznaki w głowie hehehe
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Mam pytanie nie na temat, dlaczego nie można na Troi zapraszać innych ???
Na świecie Troja wyłączona jest rejestracja - nie da się stworzyć nowego konta, a więc i zaprosić znajomych do gry.

A dlaczego nikt nie pisze o tej beznadziejnej syrenie co wpadała do chałupy co 30min ? dla mnie to porażka :) nie dość że trzeba siedzieć cały dzień to i jeszcze walentynki... chyba oszaleliście z tym eventem i takie nagrody..
porażka w 100%

To tylko drobne urozmaicenie rozgrywki, zwłaszcza dla osób, które akurat w Walentynki siedzą w domu samotnie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

To tylko drobne urozmaicenie rozgrywki, zwłaszcza dla osób, które akurat w Walentynki siedzą w domu samotnie :D



Ejj no,postawiliście człowieka pod dużą presją,siedzieć lub nie a taki co gra dla odznaki jak wyżej panowie napisali... uzależniacie od sytuacji
Walentynki to raz w roku a wy takie numery człowiekowi zrobicie... wstydzić się...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Zawsze można pokazać ukochanej/ukochanemu i powiedzieć spójrz co dla Ciebie zdobyłem/zdobyłam.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Bez ryzyka nie ma zabawy, taka opcja jedynie dla tych co nie zajęli się swoją połówką.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

No cóż, muszę odświeżyć ten temat. Ten event według mnie to jakiś nieśmieszny żart ze strony inno. Po prostu przez ten czas nie da się okupować miast wrogich sojuszy. Niezależnie jak mocno byś obstawił, i tak przyleci 1000 harpii i rozbije każdą okupacje. Ehh..
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Już niedługo koniec;) Ale muszę się zgodzić, mityki latają, że hoho. Jedyne co z tego eventu można wynieść na dłuższą metę to odznaczenia i zmysły jesli ktoś lubi chomikować:)
 
Do góry