Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

nie zapomnijcie
hm ... mnie w szkole zawsze uczono, by trzymać się jednej wersji.


zaklęcia wojskowe lub posiłki
Tak się zastanawiam... czym są zaklęcia wojskowe, a czym posiłki? Jeśli jedno jest rozumiane poprzez x jednostek przez x godzin, to czym jest drugie?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

hm ... mnie w szkole zawsze uczono, by trzymać się jednej wersji.


Tak się zastanawiam... czym są zaklęcia wojskowe, a czym posiłki? Jeśli jedno jest rozumiane poprzez x jednostek przez x godzin, to czym jest drugie?

Dzięki za zwrócenie uwagi.

Chodzi o bonusy, które można wykorzystać w walce, przykładowo ulepszony atak.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Nie powinno być to w taki razie napisane inaczej? Bo można odebrać to nijak na zasadzie takiej, że jest to dokładnie to samo.
 

DeletedUser16630

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Nie powinno być to w taki razie napisane inaczej? Bo można odebrać to nijak na zasadzie takiej, że jest to dokładnie to samo.

Określenie "zaklęcia wojskowe" faktycznie może być rozumiane dwuznacznie. Jednak zaraz po tym słowie jest mowa o "posiłkach", więc nie jest problemem domyślić się, że chodzi o zaklęcia związane z atakiem/obroną. ; )
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Określenie "zaklęcia wojskowe" faktycznie może być rozumiane dwuznacznie. Jednak zaraz po tym słowie jest mowa o "posiłkach", więc nie jest problemem domyślić się, że chodzi o zaklęcia związane z atakiem/obroną. ; )

Ja mimo, że siedzę w grepo już blisko 5 lat jakoś nie wpadłam na to, że chodzi o bonusy bitewne jak to zawsze były nazywane jeśli się nie mylę:)
 

DeletedUser16630

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Ja mimo, że siedzę w grepo już blisko 5 lat jakoś nie wpadłam na to, że chodzi o bonusy bitewne jak to zawsze były nazywane jeśli się nie mylę:)

Bitewny jest synonimem słowa wojskowy, więc można stosować te pojęcia wymiennie. :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Można, lecz patrząc na to od strony grepolis pojęcie "bonus wojskowy" raczej większości, jak nei wszystkim użytkownikom skojarzy się z jednostkami - wojskami, które dostajemy w różnych eventach itp, czyż nie?
 

DeletedUser16630

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Można, lecz patrząc na to od strony grepolis pojęcie "bonus wojskowy" raczej większości, jak nei wszystkim użytkownikom skojarzy się z jednostkami - wojskami, które dostajemy w różnych eventach itp, czyż nie?

Nie. :) Z powodów podanych wyżej.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Można, lecz patrząc na to od strony grepolis pojęcie "bonus wojskowy" raczej większości, jak nei wszystkim użytkownikom skojarzy się z jednostkami - wojskami, które dostajemy w różnych eventach itp, czyż nie?

Oczywiście jak najbardziej popieram!
wykrzyknik.gif
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Przez ten event ni się nie da zrobić :mad: Gra działa okropnie. Nie jest to wina internetu bo wszystko inne działa świetnie. Technicy znowu się popisali.
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

jak zawsze, jest event = ogromne lagi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Mi nie laguje wgl, nawet poprawe widzę i problem z trzęsieniami miasta także znikł na czas eventu :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Co jest nagroda za ukończenie tej misji - aa juz znalazłem moze jeśli ktoś ma dużo czasu opracuje jakis wyliczony poradnik ile i jakich jednostek najlepiej użyć na dane pole walki - mysle ze wszyscy by sie z takiej ściągawki ucieszyli :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Przez ten event ni się nie da zrobić :mad: Gra działa okropnie. Nie jest to wina internetu bo wszystko inne działa świetnie. Technicy znowu się popisali.


u mnie też dziaa normalnie więc to nie jest problem u wszystkich
 

DeletedUser23480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

moze jeśli ktoś ma dużo czasu opracuje jakis wyliczony poradnik ile i jakich jednostek najlepiej użyć na dane pole walki - mysle ze wszyscy by sie z takiej ściągawki ucieszyli :)
Wszystkie dane masz podane, więc łatwo samemu obliczyć czym warto a czym nie warto atakować.

Ten "iwent" to taki Tracki Podbój troszkę zmodyfikowany, z gorszymi nagrodami i z tego co zauważyłem z cięższym rekrutowaniem najemników - więcej trzeba zbadać, wybudować czy rzucać łask żeby ich otrzymać.
Ale mimo to jest ok, czepiam się dla zasady ;)

mi wszytsko działa, tak jak działało więc faktycznie jeżeli coś się tnie to na pewno nie z tego powodu.
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

ja okolo 10:30 mialem problem z lagami
teraz jest ok
zobaczymy wieczorem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Ma ktos jakis patent na to, aby przwsuwac te pole bitwy. Na komorce system androi. W zaden sposob nie moge tego uczynic na przegladarce w telefonie a niestety nie mam dostępu do komputera
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

Ja zato niedosyć, że mam lagi to jeszcze budowanie i rekrutacja się wstrzymały, wojsko powinno mi wrócić do miasta 20 min temu, a dalej go nie ma, odświeżanie, wylogowywanie nic nie daje, no istny dramat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Bitwy o Troję.

tylko czekać jak znowu serwery sie zapalą
 
Do góry