Dyskusja na temat Egejskich Statków Bojowych.

Status
Zamknięty.

DeletedUser26648

Guest
Zgadza się event super ale problem z ekwipunkiem powinno być dodatkowe 20 pozycji do ekwipunku

p.s. mam problem żeby ewentualnie statkiem się cofnąć, czy jest taka możliwość ?
 

DeletedUser30644

Guest
Jest może gdzieś lista nagród głównych w Evencie? Najlepiej po kolei.
 

DeletedUser29153

Guest
Można nie zwiększać ekwipunku powyżej 20 pól, ale można za to zrobić tak, że bonusy będą się nakładać na siebie/sumować, czyli jeśli będziemy mieli kilka tych samych bonusów to w prawym górnym roku będzie pokazywać liczbę odpowiadającą ilości posiadanych bonusów danego typu ;) ?
tak powinno być, a nie że ja cały ekwipunek w łaskach takich samych i nie ma gdzie reszty trzymać o_O
 

DeletedUser32539

Guest
Można nie zwiększać ekwipunku powyżej 20 pól, ale można za to zrobić tak, że bonusy będą się nakładać na siebie/sumować, czyli jeśli będziemy mieli kilka tych samych bonusów to w prawym górnym roku będzie pokazywać liczbę odpowiadającą ilości posiadanych bonusów danego typu ;) ?
W sumie, to też jest jakiś pomysł, lecz nie mogę zapewniać, że będzie wprowadzone to w przyszłości. Jednakże wszystkie propozycje są brane pod uwagę przez Team ;)
 
piękna idea ;) jak się wam wydaje inni nie wpadli na taki pomysł już wcześniej (aby bonusy się grupowały ? ) ... dało by to ogromniastą przewagę jak i prawie nieskończone możliwości ;) ...

jedynie ta opcja funkcjonuje w powiększonym ekwipunku ;)
ekw1.jpg



nawet pomysł aby "nadpisywać aktywny bonus w mieście" (przeszedł u nas weryfikacje pomysł zaakceptowany , mija dwa lata i nadal nic nie ma )
o takim samym działaniu i lvl równym jak i mniejszym ( do większego można zawsze upgrejdować działanie bonusu ale przed upływem końca nie da się odpalić (podmienić już działającego ) z mniejszym lub takim samym efektem działania .
 
Ostatnia edycja:
jedyne z czym przesadziliście to % jaki trzeba budowy/badań/ataków/używania czarów w celu zdobycia amunicji
zgodzę się że w poprzednich eventach ten proces był baaardzo prosty ... ale tutaj troszeczkę przesadziliście ...
ustawiona kolejka 5 ogni po 65 szt i tylko 1 ognista kula się pokazała w trakcie kolejkowania ...

a kiedy to umieszczony zostanie bonus bojowy "Gniew Aresa" w symulatorze ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8112

Guest
Zrobił mi się błąd w evencie. Zatopiłam statek, a nie dostałam nagrody +50 mieszkanców, a statki które zatopiłam nie są pełnymi statkami, a czarnymi tak jakby zwykłymi trafionymi polami. Czy ktoś ma również problem z eventem? odświeżanie, ponowne logowanie itd nie zmieniło sytuacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry