Dyskusja na temat EKWIPUNKU

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

Ja tam nie zauważyłem :p
 

DeletedUser16232

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

A ja nie widzę tego ekwipunku niestety.
resetowałem kompa, wyłączałem, i nic .
Jak nie widać tak nie widać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

ekwipunek to ta ikonka z tym workiem :)

26749883.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

Jak mogę coś wrzucić do ekwipunku?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

Ten Ekwipunek nie ma sensu, ponieważ ma się go do użytku własnego, a nie można wesprzeć nim kolegów...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

No spoko, ale jak kupiłem Zew morza, to fajnie by było jakbym mógł go wykorzystać nie na sobie tylko na koledze...
Czasem ktoś buduje kolona i potrzebuje Zewu i fajnie by było mu móc pomóc :)
╔═════════════*══════════════════════════════════*═════╗
║P.S Jak coś piszę to nie bez namysłu .. i nie lubię jak ktoś mi mówi coś oczywistego║
╚═════════════*══════════════════════════════════*═════╝
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

To zew z łask rzucasz koledze, a z ekwipunku sobie. Proste, nie?
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

To i ja się wypowiem oraz odświeżę temat :)
Mi tam bardzo podoba się ekwipunek, tylko problem to to, że wszędzie potrzebne jest złoto.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

To i ja się wypowiem oraz odświeżę temat :)
Mi tam bardzo podoba się ekwipunek, tylko problem to to, że wszędzie potrzebne jest złoto.
nic za darmo nie ma :p
Oczywiście dobre jest to, że raz wykupione miejsce zostaje na stałe do końca danego świata.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

Szkoda że nie poczekałem na tą odpowiedź :) Mniej by było pracy dla Was :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

Nie przejmuj się :)

Inno musi zarabiać, więc logiczne jest, aby nie był na wszystkich światach.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

mi cztery miejsca wystarczają bo w sumie tylko jakieś eventy i misje wyspowe są z nagrodami ;)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

No tak, ale mam akurat złoto to pomyślałem że kupię a tu się okazuje że miesiąc to będę miał i tyle. Więc nie kupuję.
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

Przydałyby się kolejne dodatkowe sloty ekwipunku. Mam 10, ale często nie starcza, szczególnie do 50k pktów, gdy misje są częste. Wiem, można żyć i bez nich, ale można też zabezpieczyć się na różne okoliczności. Nie podzielam zdania, z którym często się spotykam, że misje mają niewielkie znaczenie. Tylko 2 są "spamem'. Reszta wprost przeciwnie, problem w tym, że bonus, który dzisiaj "nie daje nic", za tydzień może mieć ogromne znaczenie. Sądzę, że dodatkowe sloty to najlepsza możliwa inwestycja złota. No może prócz niektórych doradców premium.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

Przydałyby się kolejne dodatkowe sloty ekwipunku. Mam 10, ale często nie starcza, szczególnie do 50k pktów, gdy misje są częste. Wiem, można żyć i bez nich, ale można też zabezpieczyć się na różne okoliczności. Nie podzielam zdania, z którym często się spotykam, że misje mają niewielkie znaczenie. Tylko 2 są "spamem'. Reszta wprost przeciwnie, problem w tym, że bonus, który dzisiaj "nie daje nic", za tydzień może mieć ogromne znaczenie. Sądzę, że dodatkowe sloty to najlepsza możliwa inwestycja złota. No może prócz niektórych doradców premium.

Jeżeli nie wyrabiasz się z slotami to zawsze możesz zrobić misje ale jej nie odebrać, w ten sposób masz 4 dodatkowe nagrody oczekujące na Twoje potwierdzenie poza ekwipunkiem. (Nie martw się, tylko misje nie ukończone znikają)
 
Do góry