Dyskusja na temat EKWIPUNKU

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

Albo wykupić miejsca premium, lecz nie polecam tego robić, bo jak zamkną świat to tracisz miejsca na nowym świecie.
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

Zdążyłem już potestować tę grę na kilku światach. Bonus do przyspieszonej rekrutacji jest bezcenny i jego zbieranie na niskim pułapie pkt i składowanie do czasów, gdy trzeba szybko trenować ognie sprawia, że wszelkie dodatkowe sloty na bonusy są bezcenne.
Oczywiście, że składuję też nieodebrane nagrody, ale podczas eventu taki, jak obecny jest to niekorzystne.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

Na obecnym etapie faktycznie tych miejsc jest mało, zwłaszcza podczas różnego typu eventów takich jak np. Halloween, gdzie dodatkowych nagród może być bardzo dużo i w pewnym momencie nie ma co z nimi robić.
Przekażemy to dalej w formie feedbacku. :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

Albo wykupić miejsca premium, lecz nie polecam tego robić, bo jak zamkną świat to tracisz miejsca na nowym świecie.
Tak, ale jak grasz na jednym z nowych światów to te wolne miejsca będą Ci służyć przez dwa lata :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

Dobrze by było, gdyby można było jeszcze dokupić ewentualnie te 10 miejsc w ekwipunku, bo 10 przy jednym mieście to bardzo dużo, ale potem przy większej ilości miast, zaczyna się robić mało...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

No mało tego, ale co zrobić?

Yetj napisał, że przekaże w feedbacku, więc czekamy :)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

Tak, ale jak grasz na jednym z nowych światów to te wolne miejsca będą Ci służyć przez dwa lata :)



Ależ o tym nie pomyślałem :) Ale mi i tak nie opłaca ich się na Omedze kupować.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Dyskusja na temat EKWIPUNKU

Nie no myślę, że od razu 10 to pewnie nie dodadzą.
Każdego pewnie by zadowoliło nawet jedno wolne miejsce więcej.
 
Do góry