1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat eventu Grepolympia

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika yakamoz, 5. Mar 2017.

1. yakamoz

yakamoz Grepolis Team

Już jutro startuje Grepolympia 2017!
    Nie zapomnijcie podzielić się z nami opinią na temat tego wydarzenia.

2. kuburek20

kuburek20

A ten event to z okazji?

3. weteran2

weteran2

Z okazji okresowych urodzin INNO "Give me your money" Games. Potrzebuję pieniędzy na prezenty wielkanocne dla wszystkich pracowników [​IMG]

4. Big Kamil

Big Kamil

Ogłoszenie dzień przed?!

5. lech poznan3

lech poznan3

Już się nie mogę doczekać tych paczek mant, szczególnie na tak młodym świecie ze starym systemem jak Rizinia

6. kuburek20

kuburek20

A ja głupi myślałem, że ten event to się pojawiać będzie w czasie olimpiady, od biedy nawet tej zimowej a tu taki numer :confused:

7. lech poznan3

lech poznan3

zimowej. już sobie to wyobrażam.
    ,,Promocja! Kup pakiet leków na astmę za jedyne 200 złota, a wytrzymałość Twojego biegacza wzrośnie o 50%!"

izinho, Big Kamil oraz DonBeker lubią to.
  8. MG34

MG34

Nie no tej paniusi coś się pomyliło po prostu i wkleiło się coś innego niż było zamierzone.

Gram na świecie Nikaia gdzie nie ma nawet jeszcze EC i już mieliśmy grepoolimpiadę całkiem niedawno.

To pomyłka. Nikt nie jest aż tak upośledzony, żeby na jednym świecie po kilka razy wciskał ten sam event. Tym bardziej, że obiecano częstotliwość ich pojawiania się zmniejszyć.

9. Hini

Hini

Mam takie pytanie - czy jest ktoś, kto się cieszy z tego wydarzenia? Pytam poważnie, i bynajmniej nie po to, aby robić szyderę, ale aby dowiedzieć się jak to naprawdę jest z popularnością grepoolimpiady.

10. lech poznan3

lech poznan3

Złotnicy istenieją. Niewielki to procent, ale istnieją.

11. Hini

Hini

czy to znaczy, że jesteś złotnikiem, i cieszysz się z tego eventu? Bo, że złotnicy istnieją, to wszyscy wiedzą.

12. lech poznan3

lech poznan3

To znaczy, że gdybym był, to z pewnością bym się cieszył. Więc wnioskuję, że tak jest w ich przypadku.

13. Hini

Hini

może oni woleliby coś innego. To, że ktoś wydaje dużo pieniędzy na grę, to nie znaczy, że nie ma wymagań co do eventów.

14. lech poznan3

lech poznan3

Miałem przyjemność użyć trochę złota w którymś z eventów w 2015. Jakiś kociołek chyba. Efektem było 15 paczek mant w miastach + 10 takich bonusów w ekwipunku. i zmysły oczywiście. Któż by był niezadowolony.
    Jasne, można się kłócić o formułę eventu. Ale sam fakt, że są jest dla nich korzystny.

15. DonBeker

DonBeker

Absurd goni absurd ostatnio w tej grze...

16. Hini

Hini

tiaaa... no i nikt nie potwierdził, że go event cieszy.
    W związku z tym proszę kochany Team o przekazanie do twórców gry, że event w obecnym kształcie nie ma w ogóle zwolenników. Wymyślcie nam coś bardziej atrakcyjnego do kupienia.

17. DonBeker

DonBeker

Na takim Idalium, to nawet mi nie szkoda mityków do trenowania...wszystko rozstrzygnięte i można sobie tak urozmaicić czekanie na zamknięcie serwera. Na Nikai, gdzie walka trwa na całego, szkoda praktycznie każdej jednostki...wydam jednostki na trening, a tu akcja i co mam wysłać?! Tu jest wojsko potrzebne cały czas, a kto szybciej je odbuduje ten korzysta.

Także na rozstrzygniętych światach, gdzie nudą wieje, to te eventy mogłyby sobie być nawet...coś innego, niż rozbieranie kolejnych osób, które kończą grę, czy podbijanie szaraków. A na światach, gdzie toczy się rozgrywka, to takie event nie mają żadnej racji bytu jak dla mnie.

PS: Już nie mówiąc, że ten, który wymyślił powtórzenie tego eventu akurat w tym momencie, to musiał czymś ciężkim w głowę dostać.

18. Roma111

Roma111

Mam pytanie, bo nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi: czy ten event jest na aplikacji mobilnej? Ja nie mam, to u mnie nie ma czy w ogole nie ma? A jesli nie ma to przyznaje, ze jestem rozczarowana, wchodzic na komputer co 3 godz, zeby trenowac jednostki mija sie z celem, a patrzac na wyniki niektorych, to chyba tak wlasnie robia. Telefon bylby tu bardzo pomocny :)

19. DonBeker

DonBeker

Eventów z reguły nie ma na telefonie...choć zdarzają się czasem wyjątki :) Tego jednak nie ma...

20. Why.So.Serious.?

Why.So.Serious.?

Ktoś mi powie jak działają nagrody z eventu podczas okupacji ? takie np. 20% do obrony miasta działa wtedy jak miasto jest okupowane ? z symulatora wynika że nie ,ale może ktoś mi to potwierdzić ?

Do góry