1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat eventu Grepolympia

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika yakamoz, 5. Mar 2017.

1. DonBeker

DonBeker

No i wyszło znowu, że bonusy z wydarzenia nie działają w nowych miastach...a takie zapewnienia z Waszej strony były piękne[​IMG]

2. Shannqa

Shannqa

Podczas okupacji bonusy nie działają, bez względu na to, czy posiada je okupujący czy okupowany.

Bardzo dziękuję ci za zgłoszenie, przekazałam informację do techników, żeby sprawdzili w czym problem.

Przekażemy wasze opinie, konstruktywna krytyka oraz pomysły usprawnień w wydarzeniach są dla nas bardzo ważne. Jakie nagrody według ciebie byłyby bardziej korzystne?

3. BartosAdamek

BartosAdamek

Czy jest jakiś maksymalny lvl łucznika?

4. DonBeker

DonBeker

Tyle ile wydasz na niego jednostek z najlepszym współczynnikiem...

5. Shannqa

Shannqa

DonBeker, jeżeli nadal masz jakieś miasto, w którym nie ma bonusu z Grepolympii (i nie możesz wyjść z sojuszu, np. z powodu cudów), to napisz proszę zgłoszenie do obsługi. Błąd nie został jeszcze naprawiony, ale postaramy się pomóc w inny sposób.

6. DonBeker

DonBeker

Chyba jednak coś zrobiono w tej kwestii, bo tam gdzie nie miałem bonusu, tam się pojawił, a w miastach, które podbiłem w nocy bonus jest obecny...zakładam teraz jeszcze miasto na innym świecie, to zobaczę, czy dostanę w nim bonus.

7. lech poznan3

lech poznan3

Z kolei ja jak nie miałem bonusu w nowym mieście tak nie mam

8. Shannqa

Shannqa

DonBeker, dobrze, że bonus ci się pojawił, choć widziałam dziś przypadki graczy, którzy nadal go nie mają w miastach. W razie czego, gdybyś w zakładanym mieście wciąż miał błąd, daj znać.

lech poznan3, napisz proszę ticketa, w tym przypadku samo zgłoszenie na forum nie wystarczy, ponieważ musimy mieć dokładnie udokumentowane kto zgłosił się z brakiem bonusu.

9. kamciomutancio

kamciomutancio

Moim zdaniem w imie demeter było fajne ciekawe nagrody chociarz mogły sie zdarzać częsciej wino szaszlyk lub takie coś a ile tych mant hest za to 150 lub ogni ?

10. dominikb86

dominikb86

bład z przyznawaniem bonusow eventowych do miast jest powszechny,ale wystarczy opuscic sojusz i zaraz do niego przystapic i wtedy w kazdym miescie pojawiaja sie odpowidnie bonusy...

w nowo podbitych miastach nie sa przyznawane zarowno pierwszy bonus eventowy jak i 2gi.

w moim przypadku sytuacja na swiecie nikaia.

11. DonBeker

DonBeker

Ja założyłem dwa miasta i w obu mam bonus dodany. Jutro coś podbiję jeszcze i zobaczę, czy w tym układzie będzie dodany bonus...choć w miastach, które nie miały wcześniej bonusu, a podbijałem je po pierwszej konkurencji, już mam teraz te bonusy.

Chyba więc ten błąd już nie jest obecny...

PS: Ja doskonale sobie zdaję sprawę, że wystarczyło wyjść z sojuszu i do niego wrócić, aby dostać te bonusy...jednak jak się ma prawie 30 miast na cudakach, w dodatku na wszystkich, to ciężko jest opuszczać sojusz[​IMG]

12. *El Gato*

*El Gato*

Ok to w przypadku obrony a co z bonusem do ataku za ostatnią konkurencje? Rozumiem że ten bonus będzie działać na ataki a wojsko stojące na okupacji będzie bez bonusu, tak ? I jak z bonusem do punktów, obie strony dostają czy nikt czy tylko atakujący ?

I nie posiadam bonusu w mieście [town]220[/town], świat oropos, ticketa nie mogę napisać. Naprawcie te błędy albo nie puszczajcie eventu póki nie będzie dopracowany.

Ostatnio edytowane: 13. Mar 2017
  13. Shannqa

Shannqa

dominikb86, bardzo proszę, wyślij do nas zgłoszenie na ten temat.

*El Gato*, okupowanym mieście nie ma żadnych bonusów. Jeśli w innym mieście masz bonusy do PW/ataku i z tego miasta wyślesz atak na okupację, to w ataku oba bonusy będą brane pod uwagę, czyli jednostki będą silniejsze i dostaniesz dodatkowe punkty walki.

W sprawie bonusów w twoim mieście wyślę do ciebie prywatną wiadomość.

14. lech poznan3

lech poznan3

CZyli nie dosyć, że lata pełno mityków, to jeszcze atakujący bedzie miał bonusy a obrońca nie... ehhh... ktoś tu nie pomyślał.. utrzymać okupację na murku 0 już jest trudno, a po evencie to będzie cud.

15. EMKA0

EMKA0

Nie wiem czy to błąd czy celowe zamierzenie ale... bardziej wytrenowany oszczepnik rzuca bliżej niż dwa poziomy temu, to dosyć dziwne ale poziom wcześniej też tak miałem i stwierdziłem że przypadek losowy, zdarza się i na prawdziwych zawodach.
    Ale to już seria i mnie trochę dziwi.

16. DonBeker

DonBeker

Może go źle trenujesz?[​IMG]

A tak serio, to tutaj nie ma jakiejś stałej, którą dany oszczepnik wyrzuci na danym poziomie i statystykach...sporo jest też dziełem przypadku. Możesz rzucić 60m, by po chwili powtórzyć i mieć 50m, czy nawet 70m, bez żadnej zmiany.

Shannqa lubi to.
  17. lech poznan3

lech poznan3

To w sumie jest dość realistyczne i na +

18. EMKA0

EMKA0

trzeba sięgnąć po metkę ;)
    dlatego też wolałem się zapytać a nie zgłaszać błąd, i owszem na + choć wkurzajace to trochę jest

19. dominikb86

dominikb86

moje pytanie odnosnie czasu eventu...czy konczy sie w momencie zakonczenia ostatniej konkurencji,czy bedzie nadal aktywny przez jakis czas na zuzycie laurów w nim zdobytych,czy tez trzeba je wykorzystac do konca ostatniej konkurencji?

20. DonBeker

DonBeker

za wiki:

Shannqa lubi to.

Do góry