Dyskusja na temat eventu Grepolympia

Z okazji okresowych urodzin INNO "Give me your money" Games. Potrzebuję pieniędzy na prezenty wielkanocne dla wszystkich pracowników
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser22713

Guest
Już się nie mogę doczekać tych paczek mant, szczególnie na tak młodym świecie ze starym systemem jak Rizinia
 

DeletedUser19421

Guest
A ja głupi myślałem, że ten event to się pojawiać będzie w czasie olimpiady, od biedy nawet tej zimowej a tu taki numer :confused:
 

DeletedUser13617

Guest
Nie no tej paniusi coś się pomyliło po prostu i wkleiło się coś innego niż było zamierzone.

Gram na świecie Nikaia gdzie nie ma nawet jeszcze EC i już mieliśmy grepoolimpiadę całkiem niedawno.

To pomyłka. Nikt nie jest aż tak upośledzony, żeby na jednym świecie po kilka razy wciskał ten sam event. Tym bardziej, że obiecano częstotliwość ich pojawiania się zmniejszyć.
 

DeletedUser11134

Guest
Mam takie pytanie - czy jest ktoś, kto się cieszy z tego wydarzenia? Pytam poważnie, i bynajmniej nie po to, aby robić szyderę, ale aby dowiedzieć się jak to naprawdę jest z popularnością grepoolimpiady.
 

DeletedUser22713

Guest
Złotnicy istenieją. Niewielki to procent, ale istnieją.
 

DeletedUser11134

Guest
czy to znaczy, że jesteś złotnikiem, i cieszysz się z tego eventu? Bo, że złotnicy istnieją, to wszyscy wiedzą.
 

DeletedUser22713

Guest
To znaczy, że gdybym był, to z pewnością bym się cieszył. Więc wnioskuję, że tak jest w ich przypadku.
 

DeletedUser11134

Guest
może oni woleliby coś innego. To, że ktoś wydaje dużo pieniędzy na grę, to nie znaczy, że nie ma wymagań co do eventów.
 

DeletedUser22713

Guest
Miałem przyjemność użyć trochę złota w którymś z eventów w 2015. Jakiś kociołek chyba. Efektem było 15 paczek mant w miastach + 10 takich bonusów w ekwipunku. i zmysły oczywiście. Któż by był niezadowolony.
Jasne, można się kłócić o formułę eventu. Ale sam fakt, że są jest dla nich korzystny.
 

DeletedUser11134

Guest
tiaaa... no i nikt nie potwierdził, że go event cieszy.
W związku z tym proszę kochany Team o przekazanie do twórców gry, że event w obecnym kształcie nie ma w ogóle zwolenników. Wymyślcie nam coś bardziej atrakcyjnego do kupienia.
 

DeletedUser19924

Guest
Na takim Idalium, to nawet mi nie szkoda mityków do trenowania...wszystko rozstrzygnięte i można sobie tak urozmaicić czekanie na zamknięcie serwera. Na Nikai, gdzie walka trwa na całego, szkoda praktycznie każdej jednostki...wydam jednostki na trening, a tu akcja i co mam wysłać?! Tu jest wojsko potrzebne cały czas, a kto szybciej je odbuduje ten korzysta.

Także na rozstrzygniętych światach, gdzie nudą wieje, to te eventy mogłyby sobie być nawet...coś innego, niż rozbieranie kolejnych osób, które kończą grę, czy podbijanie szaraków. A na światach, gdzie toczy się rozgrywka, to takie event nie mają żadnej racji bytu jak dla mnie.


PS: Już nie mówiąc, że ten, który wymyślił powtórzenie tego eventu akurat w tym momencie, to musiał czymś ciężkim w głowę dostać.
 

DeletedUser27321

Guest
Mam pytanie, bo nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi: czy ten event jest na aplikacji mobilnej? Ja nie mam, to u mnie nie ma czy w ogole nie ma? A jesli nie ma to przyznaje, ze jestem rozczarowana, wchodzic na komputer co 3 godz, zeby trenowac jednostki mija sie z celem, a patrzac na wyniki niektorych, to chyba tak wlasnie robia. Telefon bylby tu bardzo pomocny :)
 

DeletedUser19924

Guest
Eventów z reguły nie ma na telefonie...choć zdarzają się czasem wyjątki :) Tego jednak nie ma...
 
Ktoś mi powie jak działają nagrody z eventu podczas okupacji ? takie np. 20% do obrony miasta działa wtedy jak miasto jest okupowane ? z symulatora wynika że nie ,ale może ktoś mi to potwierdzić ?
 
Do góry