Dyskusja na temat eventu Grepolympia

DeletedUser19924

Guest
No i wyszło znowu, że bonusy z wydarzenia nie działają w nowych miastach...a takie zapewnienia z Waszej strony były piękne
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser5

Guest
Ktoś mi powie jak działają nagrody z eventu podczas okupacji ? takie np. 20% do obrony miasta działa wtedy jak miasto jest okupowane ? z symulatora wynika że nie ,ale może ktoś mi to potwierdzić ?
Podczas okupacji bonusy nie działają, bez względu na to, czy posiada je okupujący czy okupowany.

No i wyszło znowu, że bonusy z wydarzenia nie działają w nowych miastach...a takie zapewnienia z Waszej strony były piękne
smiley_emoticons_wallbash.gif

Bardzo dziękuję ci za zgłoszenie, przekazałam informację do techników, żeby sprawdzili w czym problem.

tiaaa... no i nikt nie potwierdził, że go event cieszy.
W związku z tym proszę kochany Team o przekazanie do twórców gry, że event w obecnym kształcie nie ma w ogóle zwolenników. Wymyślcie nam coś bardziej atrakcyjnego do kupienia.

Przekażemy wasze opinie, konstruktywna krytyka oraz pomysły usprawnień w wydarzeniach są dla nas bardzo ważne. Jakie nagrody według ciebie byłyby bardziej korzystne?
 

DeletedUser19924

Guest
Tyle ile wydasz na niego jednostek z najlepszym współczynnikiem...
 

DeletedUser5

Guest
DonBeker, jeżeli nadal masz jakieś miasto, w którym nie ma bonusu z Grepolympii (i nie możesz wyjść z sojuszu, np. z powodu cudów), to napisz proszę zgłoszenie do obsługi. Błąd nie został jeszcze naprawiony, ale postaramy się pomóc w inny sposób.
 

DeletedUser19924

Guest
Chyba jednak coś zrobiono w tej kwestii, bo tam gdzie nie miałem bonusu, tam się pojawił, a w miastach, które podbiłem w nocy bonus jest obecny...zakładam teraz jeszcze miasto na innym świecie, to zobaczę, czy dostanę w nim bonus.
 

DeletedUser22713

Guest
Z kolei ja jak nie miałem bonusu w nowym mieście tak nie mam
 

DeletedUser5

Guest
DonBeker, dobrze, że bonus ci się pojawił, choć widziałam dziś przypadki graczy, którzy nadal go nie mają w miastach. W razie czego, gdybyś w zakładanym mieście wciąż miał błąd, daj znać.

lech poznan3, napisz proszę ticketa, w tym przypadku samo zgłoszenie na forum nie wystarczy, ponieważ musimy mieć dokładnie udokumentowane kto zgłosił się z brakiem bonusu.
 

DeletedUser29271

Guest
Moim zdaniem w imie demeter było fajne ciekawe nagrody chociarz mogły sie zdarzać częsciej wino szaszlyk lub takie coś a ile tych mant hest za to 150 lub ogni ?
 

DeletedUser26558

Guest
bład z przyznawaniem bonusow eventowych do miast jest powszechny,ale wystarczy opuscic sojusz i zaraz do niego przystapic i wtedy w kazdym miescie pojawiaja sie odpowidnie bonusy...

w nowo podbitych miastach nie sa przyznawane zarowno pierwszy bonus eventowy jak i 2gi.

w moim przypadku sytuacja na swiecie nikaia.
 

DeletedUser19924

Guest
Ja założyłem dwa miasta i w obu mam bonus dodany. Jutro coś podbiję jeszcze i zobaczę, czy w tym układzie będzie dodany bonus...choć w miastach, które nie miały wcześniej bonusu, a podbijałem je po pierwszej konkurencji, już mam teraz te bonusy.

Chyba więc ten błąd już nie jest obecny...


PS: Ja doskonale sobie zdaję sprawę, że wystarczyło wyjść z sojuszu i do niego wrócić, aby dostać te bonusy...jednak jak się ma prawie 30 miast na cudakach, w dodatku na wszystkich, to ciężko jest opuszczać sojusz
smiley_emoticons_wallbash.gif
 
Podczas okupacji bonusy nie działają, bez względu na to, czy posiada je okupujący czy okupowany.

Ok to w przypadku obrony a co z bonusem do ataku za ostatnią konkurencje? Rozumiem że ten bonus będzie działać na ataki a wojsko stojące na okupacji będzie bez bonusu, tak ? I jak z bonusem do punktów, obie strony dostają czy nikt czy tylko atakujący ?

I nie posiadam bonusu w mieście [town]220[/town], świat oropos, ticketa nie mogę napisać. Naprawcie te błędy albo nie puszczajcie eventu póki nie będzie dopracowany.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5

Guest
dominikb86, bardzo proszę, wyślij do nas zgłoszenie na ten temat.

*El Gato*, okupowanym mieście nie ma żadnych bonusów. Jeśli w innym mieście masz bonusy do PW/ataku i z tego miasta wyślesz atak na okupację, to w ataku oba bonusy będą brane pod uwagę, czyli jednostki będą silniejsze i dostaniesz dodatkowe punkty walki.

W sprawie bonusów w twoim mieście wyślę do ciebie prywatną wiadomość.
 

DeletedUser22713

Guest
CZyli nie dosyć, że lata pełno mityków, to jeszcze atakujący bedzie miał bonusy a obrońca nie... ehhh... ktoś tu nie pomyślał.. utrzymać okupację na murku 0 już jest trudno, a po evencie to będzie cud.
 

DeletedUser23480

Guest
Nie wiem czy to błąd czy celowe zamierzenie ale... bardziej wytrenowany oszczepnik rzuca bliżej niż dwa poziomy temu, to dosyć dziwne ale poziom wcześniej też tak miałem i stwierdziłem że przypadek losowy, zdarza się i na prawdziwych zawodach.
Ale to już seria i mnie trochę dziwi.
 

DeletedUser19924

Guest
Może go źle trenujesz?
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


A tak serio, to tutaj nie ma jakiejś stałej, którą dany oszczepnik wyrzuci na danym poziomie i statystykach...sporo jest też dziełem przypadku. Możesz rzucić 60m, by po chwili powtórzyć i mieć 50m, czy nawet 70m, bez żadnej zmiany.
 

DeletedUser23480

Guest
trzeba sięgnąć po metkę ;)
dlatego też wolałem się zapytać a nie zgłaszać błąd, i owszem na + choć wkurzajace to trochę jest
 

DeletedUser26558

Guest
moje pytanie odnosnie czasu eventu...czy konczy sie w momencie zakonczenia ostatniej konkurencji,czy bedzie nadal aktywny przez jakis czas na zuzycie laurów w nim zdobytych,czy tez trzeba je wykorzystac do konca ostatniej konkurencji?
 

DeletedUser19924

Guest
za wiki:
Jeśli w momencie zakończenia Grepolympii nadal będziesz miał laury, to nie martw się ponieważ przez pewien czas nadal będzie można je wydać. Sklep pozostanie otwarty przez 2 dni po zakończeniu wydarzenia, abyś miał czas na podjęcie decyzji, które przedmioty chcesz kupić.
 
Do góry