Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

DeletedUser24406

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

No i jest:)
grudzień w czerwcu
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22253

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

Ja mam pyanie techniczne do wszystkich wydarzen.
Czy te wydarzenia zawsze musza generowac zwiekszone zuzycie procesora na kompie?
A to tylko jeden obrazek przeciez ?
 

DeletedUser26453

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

Nie dość że za złoto.To nagrody są śmieszne.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

więc szkoda złota na byle co.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

Czy nagrody są śmieszne? może tak? a może nie ... to zależy od każdego z nas i pewnie od świata, na którym gra. Ja dzisiaj wylosowałam 12 harpii x 2h /Edessa/ - ktoś powie - dlaczego tak mało albo co to za nagroda?
Biorąc pod uwagę fakt, że na 24 harpie potrzebowałabym ok.2000 łask i trochę surki, to losując je jestem na plusie - mam je za darmo. Może wolałabym coś innego ale to jest loteria - co wykręcę to mam i moje. Nic mnie to nie kosztuje za pierwszym razem, a przecież nikt mnie nie zmusza do ponownego losowania za złoto.
 

DeletedUser14898

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

Gdyby były za dobre nagrody to znowu byłoby pewnie znowu mityków sporo...
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Odp: Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

dobrze ze takie nagrody , chociaz z dnia na dzień zapewne będa mocniejsze bonusy
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

Nie ma co dużo mówić o evencie, zbytnio kreatywnością nie błysnęli. Nagrody średnie, złota można wydać dużo, typowo :p
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

Czy nagrody są śmieszne? może tak? a może nie ... to zależy od każdego z nas i pewnie od świata, na którym gra. Ja dzisiaj wylosowałam 12 harpii x 2h /Edessa/ - ktoś powie - dlaczego tak mało albo co to za nagroda?
Biorąc pod uwagę fakt, że na 24 harpie potrzebowałabym ok.2000 łask i trochę surki, to losując je jestem na plusie - mam je za darmo. Może wolałabym coś innego ale to jest loteria - co wykręcę to mam i moje. Nic mnie to nie kosztuje za pierwszym razem, a przecież nikt mnie nie zmusza do ponownego losowania za złoto.

Proszę Cię... Gdzie wyostrzone zmysły? Gdzie bonusy typowo offowe. Bądźmy szczerzy wczoraj harpie, dzisiaj pegazy. 24 sztuki!? Na Idalium, z farmieniem łask w 2h z delikatną pompą surowcową jesteś w stanie w dobrej okolicy wyfarmić 25 sztuk - 5 x 5 sztuk w kolejce.
Heh... Zawiedziony jestem, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż jeśli oczekuje się iż ktoś wyda złoto na ponowne zakręcenie kołem powinien otrzymywać szansę na coś konkretnego. Bo wybacz - ale szansa na harpie, czy na pegazy bawi, biorąc pod uwagę że 100 golda to 14 dni powiedzmy arcykapłanki :)
 
Odp: Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

marudzicie...na świecie KOS to dopiero kozak,przy trzech malutkich wioskach,w pierwszym dniu event uraczył dwoma harpiami
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

Proszę Cię... Gdzie wyostrzone zmysły? Gdzie bonusy typowo offowe. Bądźmy szczerzy wczoraj harpie, dzisiaj pegazy. 24 sztuki!?/.../ Bo wybacz - ale szansa na harpie, czy na pegazy bawi, biorąc pod uwagę że 100 golda to 14 dni powiedzmy arcykapłanki :)

Masz rację, nagrody bawią, śmieszą, ale ja też traktuję tą grę jako zabawę. Wylosowane harpie to powiedzmy dodatkowy "bonus" do gry. Dzisiaj z losowania mam coś co mi się nie przyda... Ale przed nami jeszcze 23 dni i dopiero wtedy ostatecznie można zrobić podsumowanie tego eventu. Poczekamy, zobaczymy co będzie w kole dalej, a nuż się rozkręci? :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12405

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

Poczekamy, zobaczymy co będzie w kole dalej, a nuż się rozkręci? :confused:

A ja zachęcam wejść na betę, tam event już trwa 15 dni. Można zobaczyć w jakim dniu są najciekawsze nagrody ;) Bo z tego co widzę, to pierwszego oraz drugiego dnia trwania eventu, nie różnią nagrody się w niczym, tylko w ilościach otrzymanych jednostek na godzinę, surowców oraz poziomów poszczególnych bonusów :)
 

DeletedUser24372

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

Takiego głupiego eventu to jeszcze nie widziałem , co to za event że nie ma w nim nic poczciwego do wylosowania do tej pory... a przepraszam pewnie jest , tylko że trzeba wydać złoto i zasiliśc koło i pewnie zmienić nagrody . Jak macie robić tak beznadziejne eventy tylko dla złotników to lepiej nie róbcie ich wcale .
 

DeletedUser26365

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

hmmm ....a czego ty oczekujesz od eventu ...???? tego ,ze ktoś za Ciebie zrobi całą czarną robotę i zapewni bezpieczeństwo militarne na jakiś czas ..???? jeśli tak to pakuj złotko... jeśli nie to zbieraj surke i pracuj na swój byt :DD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26609

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

Takiego głupiego eventu to jeszcze nie widziałem , co to za event że nie ma w nim nic poczciwego do wylosowania do tej pory... a przepraszam pewnie jest , tylko że trzeba wydać złoto i zasiliśc koło i pewnie zmienić nagrody . Jak macie robić tak beznadziejne eventy tylko dla złotników to lepiej nie róbcie ich wcale .

Hmm... Dzisiaj to są dopiero kiepskie nagrody.. To fakt.
Ale event ogólnie ok...
Zmiana koła nie jest opłacalna.. Jak dotąd 300 golda wydałem, ale trafiłem co chciałem :). Manty są, szybsza rekrutacja i birki są.. Dobrze podkrecony Demokryt i nie ma co narzekać :)

Ale faktycznie kiepski trochę wybór jest...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

hmmm ....a czego ty oczekujesz od eventu ...???? tego ,ze ktoś za Ciebie zrobi całą czarną robotę i zapewni bezpieczeństwo militarne na jakiś czas ..???? jeśli tak to pakuj złotko... jeśli nie to zbieraj surke i pracuj na swój byt :DD

Nie no... Chlopaku... Prawda jest taka, że w porównaniu z prockami, czy demeter to nagrody są jakby to rzwc kiepskie na ta chwile....
 

DeletedUser27449

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

Jutro zmysły i ognie są :D
 

DeletedUser19222

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu Koło Czasu Matki Natury

6 dzien bez gałązki...
Ja mam propozycje dla inno-zróbcie od razu sprzedaż nowego gieroja za konkretną ilość złota, a nie wciskacie takie klamstwa, że niby można zdobyć w trakcie eventu bez złocenia. To już jest żałosny skok na kasę.
 
Do góry