Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

I tak się zawiesi
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Coś się chyba stało z tym eventem,bo nie można go otworzyć
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

I tak się zawiesi

urzekła wiedźma jedna
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Czy kolega zauważył, że Edessa jest już przepełniona?

Proszę się nie tłumaczyć - ja wiem, że to nie zależy od PL Administracji, kiedy startują światy :)
Ale nie trudno się domyśleć, że kolejny będzie ok. 1 grudnia na bożonarodzeniowy event...
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

nie żeby się znowu czepiał ale tak pięknie zwaliliście ten szybko świat jaki powstał że głowa mała.

Nie dośc że ciekawe ustawienie, nowy świat to daliście event w którym można wszytsko sobie kupic za pare sztuk golda. Gdzie większość zarobiła sobie godla na innych światach i efekt jest taki że koleś z 7 czy tam 8 wiosek lata czymś takim.

buuu.jpg

dodam że na taki efekt trzeba by było czekać tygodniami a tu ma w ciągu 1 dnia.

Pozostaje mi tylko podziękować
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

nie żeby się znowu czepiał ale tak pięknie zwaliliście ten szybko świat jaki powstał że głowa mała.

Nie dośc że ciekawe ustawienie, nowy świat to daliście event w którym można wszytsko sobie kupic za pare sztuk golda. Gdzie większość zarobiła sobie godla na innych światach i efekt jest taki że koleś z 7 czy tam 8 wiosek lata czymś takim.

View attachment 6051

dodam że na taki efekt trzeba by było czekać tygodniami a tu ma w ciągu 1 dnia.

Pozostaje mi tylko podziękować

Taaa, jest parodia a nie gra. Przez dwa dni odwiedziło mnie więcej harpii niż widziałem przez całe swoje życie. Gracze 3 wiochy w tym 2 mitykow pełne
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Tyrmand równy gość ogólnie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Mi się event bardzo podoba. Mam już kilka bonusów, które wykorzystam w późniejszym etapie. Dobrze tylko, że event nie jest wydłużony tak jak np. na Kalidonie, gdzie każdy rozbijał okupki armią 100-200 harpii. :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Jak to jest z tym eventem? Mamy niby ranking dzienny, a dzisiaj bez podsumowania i leci drugi dzień?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Wiem o tym. Raczej chodzi mi o to, że dnia 01.11 o 20:00 ranking dzienny nie został podsumowany i leci kolejny dzień...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Event je łokej, pa czemu ma być sprawiedliwie dla wsio ludzików? Jeden ma, inny ni ma. Jak ja być brzydki jak diabeł o północy to nie oczekuję takich samych szans w podrywaniu panienek jak top modele. No chiba żo mom szmalec to wtedi i kobity som i w grepolis je łokej! :D Ale ni ma sprawiedliwości na tym świecie i przyjaciele towarzysze im wcześniej do was to dotrze tym lepi... ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Wiem o tym. Raczej chodzi mi o to, że dnia 01.11 o 20:00 ranking dzienny nie został podsumowany i leci kolejny dzień...

Ja na to nie wzracam uwagi. Ostatnio grepolis to bug za bugiem. Tylko błędy niedopatrzone przez support. Oby wkrótce to się poprawiło...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

To jest już inna kwestia. Ja w sumie zwróciłem uwagę na to przypadkiem, bo na jednym świecie nie korzystałem z receptur i dzisiaj sobie zrobiłem kilka dopiero. Wieczorem nie dostałem żadnej wiadomości eventowej i się właśnie zastanawiam, czym to jest spowodowane...
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Rzeczywiscie nie bylo tej wiadomosci
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Wiadomości nie było, a ranking dzienny idzie dalej, bo ciągle mam punkty zdobyte przed 20 zaliczone.
 
Do góry