Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Wyłączcie ten event, albo cholera zróbcie coś z deffem!
Masakra dla deffowców - kto to przelicza? ;/
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

nie wiem, ale zamierzam odpalić 8 paczek mant niedługo :)
tak, też mnie wkurza ten event, ale da radę przeżyć... wstawiać kolony o takiej porze, żeby wróg nie zdążył zareagować, albo na wysokie murki...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

nie wiem, ale zamierzam odpalić 8 paczek mant niedługo :)
tak, też mnie wkurza ten event, ale da radę przeżyć... wstawiać kolony o takiej porze, żeby wróg nie zdążył zareagować, albo na wysokie murki...

Co Ty gadasz? Jest masakra dla deffowców. Wstawiasz kilka tysięcy deffa, a przez event wpadają na takie miasto z murkiem kilkoma paczkami mant i wszystko wybijają, bo im nie szkoda. Przecież odbudują je 3 razy szybciej niż defowiec tego deffa. To jest chore.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

To Sisi zostań normalnym graczem a nie jakimś deffowcem. Też będziesz mantami latać:)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

ee tam. to chyba na mniej rozbudowanych światach, może tak. Gram na Akcjum to tam nie robi to takiej masakry. Pisze defowiec :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Nie chce być normalnym, chce normalnie się bronić, a nie da się przez ten event.

Lechu na Edessie to jest pogrom.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Na Edessie jest nowy system podboju, duża szybkość, nowy świat i pełno złotników. To faktycznie najgorszy świat pod tym względem
Ale manty może robić każdy, a w obronie to chyba kliny z birem...
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Czy Inno naprawdę nie widzi jaki bubel wypuściła i jak bardzo popsuła grę tym eventem.

Przecież takim eventem można rozwalić wrogi sojusz w 3 dni.

Nikt nie jest w stanie się wybronić przed tym.
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Nie chce być normalnym, chce normalnie się bronić, a nie da się przez ten event.

Lechu na Edessie to jest pogrom.

sisi juz nie marudz przynajmniej punkciki na sloty wpadaja , a ty akurat napewno predko deffa odbudujesz :)
 
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

sisi juz nie marudz przynajmniej punkciki na sloty wpadaja , a ty akurat napewno predko deffa odbudujesz :)

tym bardziej że ten def zapewne pada na murkach a nie tak jak jest na starych systemach gdzie sojusze traca po kilkaset sztuk defa na murku 0 :p
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

cały czas beczecie jak poparzeni... może i można rozbić wrogi sojusz, ale wrogi sojusz też może atakować to raz, a dwa nie zapominajcie o tych dziesiątkach sztormów i gniewów puszczanych na ataki... to jest masakra - posyłasz kilka kolonów i albo kolony na dnie albo cała obstawa... trochę pomyślunku warto też używać a nie bezmyślnie klepać deffa. Oczyszczanie i sztormy, gniewy to potężna boń i na dodatek nie koniecznie trzeba mieć łaski z eventu - można kraść od sojuszników np.
 
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

nie widziałem bym beczał
co do oczyszczenia to bardzo wiele osób na en neguje ten czar i oby zrobili tam protest to może to badziewie skasują
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

cały czas beczecie jak poparzeni... może i można rozbić wrogi sojusz, ale wrogi sojusz też może atakować to raz, a dwa nie zapominajcie o tych dziesiątkach sztormów i gniewów puszczanych na ataki... to jest masakra - posyłasz kilka kolonów i albo kolony na dnie albo cała obstawa... trochę pomyślunku warto też używać a nie bezmyślnie klepać deffa. Oczyszczanie i sztormy, gniewy to potężna boń i na dodatek nie koniecznie trzeba mieć łaski z eventu - można kraść od sojuszników np.

chciałbym Ciebie zobaczyć na świecie koło sojuszu w którym jestem jak zaczynasz ruszać tymi szarymi komórkami i na jak długo Ci pomyślunek wystarcz.

tu nie chodzi o to że można sztormem to wszystko wiemy. Chodzi o to że przejście pod obrone nie ma sensu bo padasz a jak jest większy sojusz wgra przez taką siłe ataku. Dodatkowo tu nie ma przerw - ataki są non stop - nie ma czegoś takiego jak odbudowywanie bo po co jak event da :) mant a przeciwnikowi tylko miecze i łuki :) albo max birem haha
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Maniek - przecież ja nie neguję tego, że sojusz przechodzący do obrony, szczególnie jak się ma taki handicap jak event paść musi. Piszę, że po pierwsze event jest taki sam dla wszystkich więc nie widzę powodów dla których nie można odpłacać sie atakami a po drugie oprócz deffa z eventu mamy do dyspozycji potężną broń w postaci oczyszczenia i gniewów i sztormów... Czy to wystarczy, żeby się obronić? Zapewne nie, ale weźmy też pod uwagę to, że oprócz tego wszystkiego liczą się umiejętności i aktywność... Jeśli tego brakuje to i event i złoto nie pomoże. A widać, że niektórym szczególnie umiejętności brakuje - wystarczy popatrzeć na akademie miast które przejmujemy...
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Maniek - przecież ja nie neguję tego, że sojusz przechodzący do obrony, szczególnie jak się ma taki handicap jak event paść musi. Piszę, że po pierwsze event jest taki sam dla wszystkich więc nie widzę powodów dla których nie można odpłacać sie atakami a po drugie oprócz deffa z eventu mamy do dyspozycji potężną broń w postaci oczyszczenia i gniewów i sztormów... Czy to wystarczy, żeby się obronić? Zapewne nie, ale weźmy też pod uwagę to, że oprócz tego wszystkiego liczą się umiejętności i aktywność... Jeśli tego brakuje to i event i złoto nie pomoże. A widać, że niektórym szczególnie umiejętności brakuje - wystarczy popatrzeć na akademie miast które przejmujemy...


właśnie się nie do końca z tobą zgodzę

znam sojusze i graczy którzy padali pod naporem wojsk eventowych.

Po prostu event jest przegięty i to bardzo a przez takich graczy jak Ty INNO dalej będzie robic eventy bo się nie potrafimy zebrać i zbuntować. Wszyscy grają i nikt nie widzi nic złego a Ci co widza nic nie piszą
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

A ja się własnie zbuntowałam. Nie gram aktywnie na żadnym świecie, chociaż na jeden wpadam od czasu do czasu z przyzwyczajenia przerywając urlop. Nie zagram na zadnym z najblizszych światów, w okolicach których będą eventy, czyli ani w grudniu, ani w styczniu , ani w lutym ani w marcu i w kwietniu na pewno, bo na pewno w tym czasie będą z trzy nowe tego typu wydarzenia. A potem pewnie zapomnę o grepo. Jako leń i lamer grający od kilku lat zawsze miałam wykupionych wszystkich doradców i na górkę, żeby to i owo skrócić jak trzeba , albo się nie chce. Ponieważ mam zasadę, że zarabiam w pracy, a jak się bawię to puszczam kasę, nigdy praktycznie nie handlowałam surką za premkę, bo mi się nie chciało tracić czasu na prace pańszczyźniane jakimi jest wrzucanie ofert. Oczywiście z całym szacunkiem dla rekinów biznesu, którzy dzieki handlowi mają furmanki premki nie wydając ani złotówki.
czy Inno przez to zbankrutuje? Oczywiście nie. Natomiast ja wydam cash na konkurencyjne rozrywki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

podoba mi się to podejście. Też mam plany się zbuntować bo mnie to wkurza. Byłem w stanie pokazac jaką siłą jest event z pomocą oczywiście kolegów na jednym świecie.

może też znajdę inną rozrywkę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Lata, lata temu grałem sobie jeszcze w 1.0 grepolis. Przyszła wersja 2.0 - oj jak ludzie marudzili, oj jak narzekali, oj jakie to niedobre i złe. Później przyszedł fenicki handlarz, skracanie budowy, skracanie rekrutacji, eventy itp. itd. za każdym razem wróżono że to koniec grepolis, że to gwóźdź do trumny, wiele znanych nicków zarzekało się że nie będą grać... Po latach widzę te same nicki, grepolis ma się bardzo dobrze - nie widać upadku, a graczy zamiast ubywać to przybywa. Nie no, ten event to jest na pewno przegięcie i gwóźdź do trumny grepo hehe :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Lata, lata temu grałem sobie jeszcze w 1.0 grepolis. Przyszła wersja 2.0 - oj jak ludzie marudzili, oj jak narzekali, oj jakie to niedobre i złe. Później przyszedł fenicki handlarz, skracanie budowy, skracanie rekrutacji, eventy itp. itd. za każdym razem wróżono że to koniec grepolis, że to gwóźdź do trumny, wiele znanych nicków zarzekało się że nie będą grać... Po latach widzę te same nicki, grepolis ma się bardzo dobrze - nie widać upadku, a graczy zamiast ubywać to przybywa. Nie no, ten event to jest na pewno przegięcie i gwóźdź do trumny grepo hehe :D

Mi grepo podoba się chociażby przez te różne eventy. Jest co robić..

Jednak z tym przyrostem graczy na dzień dzisiejszy się nie zgodzę. Pamiętam graczy z Troi, gdy na początku było ok 35 tysięcy graczy i liczba utrzymywała się przez kilka miesięcy. Obecna Edessa ma ok 1-2 miesiące i liczy tylko 15 tysięcy. Zmiany w grepo są ogromne. Pozostałbym na tej wersji, ale na pewno będą jeszcze wgrywać by najwięcej hajsu zerwać z graczy.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Mi grepo podoba się chociażby przez te różne eventy. Jest co robić..

Jednak z tym przyrostem graczy na dzień dzisiejszy się nie zgodzę. Pamiętam graczy z Troi, gdy na początku było ok 35 tysięcy graczy i liczba utrzymywała się przez kilka miesięcy. Obecna Edessa ma ok 1-2 miesiące i liczy tylko 15 tysięcy. Zmiany w grepo są ogromne. Pozostałbym na tej wersji, ale na pewno będą jeszcze wgrywać by najwięcej hajsu zerwać z graczy.

Edessa liczy 15 tysięcy graczy ponieważ taki jest limit graczy na tym świecie.
Tak, tak te super ciekawe eventy. Łudząco podobna wielkanoc do halloween albo te inne trackie podboje czy jak to szło
brzydal.gif
 
Do góry