1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat Giełdy.

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika yakamoz, 9. Kwi 2019.

1. BlackD3vil

BlackD3vil

Strzał w kolano... Z armaty.

2. Patrykob091

Patrykob091

Tylko w jedną strone się opłaca [​IMG]

3. -QBEK

-QBEK

Co to za giełda jak nie mogę oferty wystawić :)

Avenlie lubi to.
  4. Leon009borszewice

Leon009borszewice

TO CO WYMYŚLILIŚCIE Z GIEŁDA TO MASAKRA STRZAŁ W KOLANO ... MAGAZYN 20 000 MASAKRA...

Ostatnio edytowane: 12. Kwi 2019
    Big Kamil lubi to.
  5. Kapitan Sparrow 10

Kapitan Sparrow 10

A mi się ta giełda podoba, wreszcie zlotnicy nie będą mieli aż takiej przewagi, gra wraca do normalności :)

Big Kamil lubi to.
  6. Pan Gołomp

Pan Gołomp

Nieudogodnienie dla handlarzy, ale moim zdaniem ograniczy to może w pewnym stopniu złotników, ponieważ muszą bulić więcej za surkę + handlarze nie wyślą jej na pewną godzinę etc. Plus dla balansu. Oczywiście że można to obejść ale wtedy ryzykuje się banem jak i trzeba trochę więcej czasu poświęcić na takie zabiegi.

Big Kamil lubi to.
  7. dawaj ich

dawaj ich

Jest sposób żeby normalnie bez przelewów realnej kasy handlować złotem i wiedzieć z kim(tak jak było wcześniej). Przez zapełnioną giełdę z możliwością ustalenia ilości złota i surki.

8. S.G-1

S.G-1

[USUNIĘTO]

hehe i nawet komunikatu nie ma żadnego że Twój post został skasowany i z jakiego powodu .. od tak

Ostatnio edytowane przez moderatora: 13. Kwi 2019
  9. Janusz Podrywu

Janusz Podrywu

Głównym celem zespołu twórców gier InnoGames jest zagwarantowanie graczom rozrywki na najwyższym poziomie. Przyjemność z długoterminowej gry, wdrażanie nowinek technicznych i pierwszorzędna grafika to nasze priorytety. Przykładamy wielką wagę do opinii naszych graczy i wszelkich komentarzy na temat naszych gier.

Zostawię to tutaj
    ps oplułem monitor

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

sladox i Big Kamil lubią to.
  10. Slavo.

Slavo.

Ja tam prosty grajek jestem ale skusze się na wpis bo czasem zaglądałem na nowy świat "coś u handlować"
    W pierwszej chwili jak zorientowałem się jak wygląda sprawa z tą giełdą byłem mocno poirytowany - bo wyszło na to że mój drobny handel dobiegł końca - nie mam zamiaru siedzieć non stop na danym świecie i patrzeć czy się czasem nie zwolniło miejsce w magazynie giełdy
    Ale teraz sobie myślę że mój handelek nie jest aż tak istotny
    Wolę myśl że nie będzie już zakupu 20-30k surki za 50 golda albo nawet i więcej - przez który część graczy którzy byli przy kasie szli do przodu jak burza pod względem rozbudowy miast i woja
    Wiem że tej giełdzie daleko do doskonałości ale smolić to - niech już będzie skoro to przy hamuje złotników na dużą skalę

El Devilek i Big Kamil lubią to.
  11. Gremlas

Gremlas

magazyn wiecznie pełny i nie da się nic sprzedać.

Big Kamil i Avenlie lubią to.
  12. S.G-1

S.G-1

muszę przyznać że giełda działa cacy :) jako sprzedający daje plusika tej "innowacji"

mam nadzieję że przy najbliższej aktualizacji zostanie poprawiony "bug" odnośnie odświeżenia "mocy handlowej" po wykonaniu transakcji

Big Kamil lubi to.
  13. misiek200200

misiek200200 Grepolis Team

Każda opinia jest dla nas cenna. Przekażemy uwagę odnośnie odświeżania osobom odpowiedzialnym za prawidłowe funkcjonowanie gry od strony technicznej.

14. Gremlas

Gremlas

Nie wiem jk ci się udało sprzedać cokolwiek skoro ona jest wiecznie pełna

Avenlie lubi to.
  15. S.G-1

S.G-1

nawet na "wymarłych" światach da się ugrać jakąś drobnice , co jakiś czas magazyn zwalnia miejsce i od 3*(4-52g) można zarobić ...

Ostatnio edytowane: 16. Kwi 2019
  16. S.G-1

S.G-1

usterka z odświeżaniem po wykonaniu transakcji poprawiona ;) [​IMG][​IMG]

17. misiek200200

misiek200200 Grepolis Team

To dobra wiadomość. Dziękujemy.

18. Avenlie

Avenlie

Do bani to unowocześnienie. Może i teraz nie wiadomo, kto handluje surkami za golda, ale cały czas giełda jest pełna, nie da się nic wstawić, a to się równa temu, że tak jak dotychczas można było liczyć, że jednak ktoś sie skusi na Twoją ofertę... tak teraz w żaden sposób nie idzie o normalnych godzinach wstawienie oferty by cokolwiek ze złota zdobyć

Big Kamil lubi to.
  19. astralous

astralous

A golda dalej da się farmić, poprawcie co ważne >.<

Power19945 lubi to.
  20. Avenlie

Avenlie

Dalej w zaden sposób nie idzie golda zarobić ;'<

Do góry