Dyskusja na temat Giełdy.

DeletedUser27449

Guest
Tylko w jedną strone się opłaca
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser24623

Guest
TO CO WYMYŚLILIŚCIE Z GIEŁDA TO MASAKRA STRZAŁ W KOLANO ... MAGAZYN 20 000 MASAKRA...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24372

Guest
A mi się ta giełda podoba, wreszcie zlotnicy nie będą mieli aż takiej przewagi, gra wraca do normalności :)
 
Nieudogodnienie dla handlarzy, ale moim zdaniem ograniczy to może w pewnym stopniu złotników, ponieważ muszą bulić więcej za surkę + handlarze nie wyślą jej na pewną godzinę etc. Plus dla balansu. Oczywiście że można to obejść ale wtedy ryzykuje się banem jak i trzeba trochę więcej czasu poświęcić na takie zabiegi.
 
Jest sposób żeby normalnie bez przelewów realnej kasy handlować złotem i wiedzieć z kim(tak jak było wcześniej). Przez zapełnioną giełdę z możliwością ustalenia ilości złota i surki.
 
[USUNIĘTO]

hehe i nawet komunikatu nie ma żadnego że Twój post został skasowany i z jakiego powodu .. od tak
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27405

Guest
Głównym celem zespołu twórców gier InnoGames jest zagwarantowanie graczom rozrywki na najwyższym poziomie. Przyjemność z długoterminowej gry, wdrażanie nowinek technicznych i pierwszorzędna grafika to nasze priorytety. Przykładamy wielką wagę do opinii naszych graczy i wszelkich komentarzy na temat naszych gier.

Zostawię to tutaj
ps oplułem monitor

smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser17350

Guest
Ja tam prosty grajek jestem ale skusze się na wpis bo czasem zaglądałem na nowy świat "coś u handlować"
W pierwszej chwili jak zorientowałem się jak wygląda sprawa z tą giełdą byłem mocno poirytowany - bo wyszło na to że mój drobny handel dobiegł końca - nie mam zamiaru siedzieć non stop na danym świecie i patrzeć czy się czasem nie zwolniło miejsce w magazynie giełdy
Ale teraz sobie myślę że mój handelek nie jest aż tak istotny
Wolę myśl że nie będzie już zakupu 20-30k surki za 50 golda albo nawet i więcej - przez który część graczy którzy byli przy kasie szli do przodu jak burza pod względem rozbudowy miast i woja
Wiem że tej giełdzie daleko do doskonałości ale smolić to - niech już będzie skoro to przy hamuje złotników na dużą skalę
 
smiley_emoticons_grepolove.gif

muszę przyznać że giełda działa cacy :) jako sprzedający daje plusika tej "innowacji"

mam nadzieję że przy najbliższej aktualizacji zostanie poprawiony "bug" odnośnie odświeżenia "mocy handlowej" po wykonaniu transakcji
 

DeletedUser29238

Guest
Każda opinia jest dla nas cenna. Przekażemy uwagę odnośnie odświeżania osobom odpowiedzialnym za prawidłowe funkcjonowanie gry od strony technicznej.
 

DeletedUser29539

Guest
smiley_emoticons_grepolove.gif

muszę przyznać że giełda działa cacy :) jako sprzedający daje plusika tej "innowacji"

mam nadzieję że przy najbliższej aktualizacji zostanie poprawiony "bug" odnośnie odświeżenia "mocy handlowej" po wykonaniu transakcji

Nie wiem jk ci się udało sprzedać cokolwiek skoro ona jest wiecznie pełna
 
nawet na "wymarłych" światach da się ugrać jakąś drobnice , co jakiś czas magazyn zwalnia miejsce i od 3*(4-52g) można zarobić ...
 
Ostatnia edycja:
Do bani to unowocześnienie. Może i teraz nie wiadomo, kto handluje surkami za golda, ale cały czas giełda jest pełna, nie da się nic wstawić, a to się równa temu, że tak jak dotychczas można było liczyć, że jednak ktoś sie skusi na Twoją ofertę... tak teraz w żaden sposób nie idzie o normalnych godzinach wstawienie oferty by cokolwiek ze złota zdobyć
 
Do góry