Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

pożyjemy, zobaczymy
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

pożyjemy, zobaczymy
Dokładnie ;) będzie posiadała więcej funkcji (ciekawe jakie) ale nie będzie posiadała wszystkich opcji znanych z wersji przeglądarkowej. Dobrze że będzie nowa wersja mobilna bo ta nie za bardzo mi się podoba np. to że po niektórych aktualizacjach występują błędy takie jak zniknięcie okna z ruchami wojsk na prawie miesiąc co uniemożliwiało obronę miasta czy zorganizowanie ataku z wersji mobilnej.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

osobiście dla mnie appka do "Grepolis" to wielkie nieporozumienie... Mam galaxy SII, pod androida.. i jak trza wejsc na grepolis to cóż... Obecne smartfony na ryku (jak i starsze) są wystarczające do wejścia w przeglądarkową wersję Grepolis, przez co nie trzeba się bawić w wersję "mobilną" która jak dla mnie nie ma żadnego uzasadnienia w byciu użyteczną...

Ktoś zarzuci mi że "bo nowe telefony?" hm... SPV m3000 (telefon z 2005r) działa na nim przeglądarka wyśmienicie, już nawet na Samsung Avilla śmigało dobrze... ;p więc sens wytracania części wygody jak i użyteczności, kosztem ... NICZEGO?

już moim zdaniem lepiej było by zrobić wersję "mobilną" gry pod przeglądarkę, czyli: niższa rozdzielczość grafiki (wiadomo pakieciki kosztują) usprawnić wysyłanie ataków, przeglądanie/wczytywanie mapy, jak i ogólny komfort, tak by różnica między tym co mamy przy monitorze a tym co jest w kieszeni była znikoma...
przynajmniej ja tak widze wersję przeglądarkową gry...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

Jest jeden naprawdę potężny argument za Grepolis Toolbox i apką mobilną, "push notifications".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

Tak chociażby tylko dla tego (push notifications) warto zainstalować tą aplikacje :)
 

DeletedUser19191

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

to będzie coś w stylu plemiona mobile tylko że grepolis
jeżeli tak to się nieźle zapowiada ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

Już się nie moge doczekać tej aplikacji ;D wiadomo coś kiedy sie pojawi ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

Nie wiem jak jest z iOS więc na ten temat się nie wypowiadam ale na androidzie aplikacja ta umożliwia wysłanie krótkiego komunikatu wibracją, lub dźwiękiem, plus ikonka w lewym górnym rogu interfejsu informująca o między innymi nadchodzącym ataku. Innymi słowy alarm na wypadek ataków zawsze gdy masz telefon i połączenie z internetem. Znacznie ułatwia życie, bo nie musisz siedzieć z otwartą zakładką gry, nawet nie musisz mieć włączonego komputera, żeby wiedzieć kiedy ktoś Cię atakuje.

Ja mam tylko nadzieję, że w nowej mobilce ułatwią trochę wysyłanie wojsk do innych miast niż tylko przez wyszukiwanie, trochę poprawią zakładkę sojuszu, dodadzą możliwość odczytywania raportów zamiast konieczności stosowania bbcode i no w sumie ja jej do wielu więcej rzeczy nie wykorzystuję. Mapka mogłaby być ciekawym dodatkiem, ale ilość przesyłu i obciążenie serwera jakie by to generowało pewnie nie jest warte świeczki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

mi się to bardzo podoba czekam aż się pojawi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

Ja również czekam, fajnie sie zapowiada
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

Wypuśćcie wcześniej wersję do testów, bo z pewnością będzie wiele błędów, więc będziemy potem wysyłać sugestie.
 

DeletedUser19133

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

Witam:) długo na ten temat nie ma żadnych informacji, więc chciałem się zapytać, czy wiadomo coś może na temat nowej apki? Kiedy można się jej spodziewać? Jakieś konkretniejsze dane co w niej się znajdzie? itp.
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

Wersja na iOS już jest! A co z wersją na Androida :confused: ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

ja mam propozycję jaka możecie dodać do apki w sumie to dwie ;)
1. żeby można było sprawdzić skąd i czy płyną surowce do miasta
2. możliwość przełączania osad podczas wysyłania surowców na cudaka , teraz trzeba się cofnąć do listy cudów i zmienić miasto i wrócić do cudu który chcemy wesprzeć surką , łatwiej i wygoniej było by dodać taki "suwak" zmiany miast w oknie danego cudaka. Ot tyle z moich propozycji :) mam nadzieję że kiedyś wejdą do apki na androida
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

Chciałbym zgłosić iż ta "kupa" która jest wydawana pod nazwą: "Aplikacja mobilna Grepolis dla IOS" nie działa pod Iphone6 Plus 128GB.
Dziękuje, dobranoc.
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

Chciałbym zgłosić iż ta "kupa" która jest wydawana pod nazwą: "Aplikacja mobilna Grepolis dla IOS" nie działa pod Iphone6 Plus 128GB.
Dziękuje, dobranoc.

Kup lepszy, nowszy model !
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

Ma kupować nowy sprzęt tylko dlatego, by działało mu na nim grepolis?
 
Do góry