Dyskusja na temat Grepolis player council - rekrutacja.

Status
Zamknięty.

yakamoz

Zespół Grepolis
Drogi Graczu,

Jest nam bardzo miło z faktu, iż rozważasz opcję przedstawienia swej kandydatury do Grepolis player council.

Poświęć chwilę na opisanie swej osoby całej społeczności Grepolis i przedstaw nam, dlaczego uważasz siebie za odpowiedniego kandydata do reprezentacji polskiej wersji językowej gry.

Ten wątek będzie otwarty do 13 sierpnia, 23:59 CEST. Nie przegap swej szansy na stanie się ważnym kandydatem do naszego nowego projektu, głosowanie w grze ma się rozpocząć 16 sierpnia 2017 roku.

Uwaga: Każdy wpis, niezawierający prezentacji zostanie usunięty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30042

Guest
Hej,

Chcialbym dolaczyc do Grepolis player council. Na Grepolis jestem juz od ponad 3 lat, gre znam bardzo dobrze. Jestem bardzo aktywny dostepny prawie 24h na dobe. Znam kilka jezykow min. angielski, niemiecki, rosyjski, finski, bulgarski i oczywiscie polski :). Pozdrawiam
 

DeletedUser30043

Guest
Witam. Ja również chciałbym dołączyć, w Grepo od dość dawna, nie liczę tak mnie wciągnęło. Wiem że zacząłem od Omikronu. I pierwszy temat który chciałbym poruszyć to właśnie aktywność graczy. Bo to oczywiście sprawa kluczowa. Obecnie mówię po Polsku i troszkę po Angielsku, cały czas się dokształcam. :) Pozdrawiam wszystkich graczy którzy uwielbiają GREPOLIS :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30051

Guest
Witam
Mam na imię Wojciech mam 18 lat, pochodzę z województwa Świętokrzyskiego i jestem w trakcie nauki w Technikum na kierunku Technik Informatyk (IT) .
W Grepolis gram od dawna , grę zaczynałem na świecie Idalium .
Jestem osobą odpowiedzialną, spokojną lecz także jeśli zajdzie taka potrzeba - konsekwentną.
Znam oczywiście język polski i angielski .
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry