1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat Grepolis player council.

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika yakamoz, 19. Lip 2017.

1. DonBeker

DonBeker

A tak w ogóle, to o jakim supporcie Wy piszecie? Wy w ogóle wiecie czego sprawa dotyczy? [​IMG]

2. Karwallo

Karwallo

Nie wiedzą, ale co to za różnica, oni cały czas nie wiedzą o czym piszą, byleby pisać cokolwiek [​IMG]

3. macius 222

macius 222

wiedza az za dobrze

"Jest to Rada, która reprezentuje Graczy z danej wersji językowej, a także Graczy ze wszystkich krajów.

Celem tego projektu jest zaoferowanie naszym Graczom możliwości przedstawienia swoich opinii i sugestii, bardziej bezpośredni kontakt z twórcami gry oraz uzyskanie kolejnego źródła komentarzy na temat gry, będącego uzupełnieniem naszych forów, zespołu Community Managerów oraz partnerów w oraz poza InnoGames."

4. macius 222

macius 222

prorok?medium?[​IMG]

5. Karwallo

Karwallo

A może po prostu normalnie myśląca osoba ? [​IMG]

6. jarass92

jarass92

Uwielbiam czytac wpisy ludzi grajacych na starym podboju, 3/4 lata tam fejkami, gradobiciem ale zawsze winne sa jednostki z przeciwnego sojuszu :D Piekne.

7. centra

centra

Podejście typowych Polaków... [​IMG] Sami nic nie zrobią, tylko siedzieć i gadać potrafią... [​IMG]
    Zamiast teraz marnować siły na obrażanie Laxii i słowne przepychanki, trzeba było tę energię i czas spożytkować na zgłoszenie swojej kandydatury [​IMG] Co, zbyt dużo wysiłku kosztowało rozpisanie swojego planu działania? Zabrakło pomysłów? [​IMG]

Big Kamil lubi to.
  8. centra

centra

Niby ludzie nie chcą za darmo, niby taka śmieszna rzecz, niby żadnych zmian, samo dno, a jednak pobudza do bezsensownego kłapana dziobami i obrażania innych tak wiele osób... dziwny jest ten świat [​IMG]

Zefir123 lubi to.
  9. Jack Herer

Jack Herer

https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/grepolis-player-council-druga-kadencja.28640/
    W tym ogloszeniu pojawily sie dwie sprzeczne informacje.
    Pierwsza:
    "Od 27 kwietnia do 13 maja każdy aktywny* Gracz może głosować na swoich ulubionych kandydatów w polskiej wersji językowej Grepolis."
    i druga:
    "Przygotujcie się! Wybierzcie swoich reprezentantów polskiej wersji językowej gry - głosowanie rozpocznie się 27 kwietnia i będzie trwać do 3 maja."
    Zakladam, ze w tej drugiej jest literowka (a wlasciwie cyferkowka) i gdzies sie zapodziala jedynka.
    To co, dzisiaj wyniki?

10. mistrzdiablo

mistrzdiablo

ciekawe czy da sie jakos zobaczyć ile nowych kont powstało np w maju czy kwietniu i porównać np do stycznia/lutego..

11. astralous

astralous

Ty mistrzediablo lepiej ogrody oddawaj zamiast chodzić za tym płaczkiem >:[

12. mistrzdiablo

mistrzdiablo

a czy ja jestem przy ogrodach ?[​IMG]

13. astralous

astralous

Nie wiem :/

14. mistrzdiablo

mistrzdiablo

to coś ci nie zależy jednak skoro nie wiesz

15. *El Gato*

*El Gato*

rada radą a i tak nic nie zrobią jak poprzednia:p może tylko więcej popiszą na fo żeby pokazać że niby coś robią

16. Mati5243

Mati5243

Już pogadali chwile po zgłoszeniu i to tyle :)
    Co niby oni by mieli zmienić ? Nikt nie będzie rzucał takich pomysłów by inno się to opłacało :)

17. *El Gato*

*El Gato*

Oni chyba najpierw te pomysły mieli innym członkom rady pokazywać :p a dopiero potem wspólnie chyba przedstawiać inno:p przynajmniej takie odniosłem wrażenie:p ostatnio z ciekawości przejrzałem fo wersji międzynarodowej :p nie będę cytować co gracze piszą ale wielu ma takie odczucia jak nasza społeczność, odpływ graczy będzie tam spory jeśli nadal będą eventy co miesiąc itd

18. Mati5243

Mati5243

Ciekawe jak tam wyglądają plemiona , czy występują podobne problemy :)

19. gretsky

gretsky

ja jestem chyba trochę albo bardzo za tępy żeby zrozumieć te wybory:
    kandydatów było dwóch
    ludzie głosowali albo nie
    miejsc było 2
    obaj kandydaci przeszli
    po co ogłaszać te tzw wyniki wyborów, liczby głosów itp ?
    rodzice albo dziadkowie wspominają jakieś wybory do sejmu w czasie tzw socjalizmu, że niby się odbywały ale nie miały wpływu na nic kompletnie

Big Kamil lubi to.
  20. gretsky

gretsky

ja bym to widział tak, w formie ogłoszenia - ponieważ regulamin przewiduje dwójkę przedstawicieli PL, a zgłosiło się dwóch kandydatów, obaj kandydaci wchodzą automatycznie, pseudowyborów nie będzie bo nie będą służyć niczemu oprócz spin

Big Kamil lubi to.

Do góry