Dyskusja na temat Grepolis player council.

Status
Zamknięty.
ja bym się zgłosił, ale nauczony doświadczeniem po Beta Focus Group, nie spodziewałem się po tym przedsięwzięciu żadnych fajerwerków.

BFG było kpiną, ale chociaż się coś golda dostawało za członkostwo....

Ja nauczony traktowaniem graczy przez inno nigdy bym się nie zgłosił :) nawet do supportu :p. Nie będę niszczyć sobie reputacji przez takie bagno czy tutaj na pl czy na en.
 
Wiem anpu ze sarkazm ale postanowilem bardziej powaznie wepchnac swoje 3 grosze pod tym aby sobie mieli co poczytac Ci na gorze :) gorzej jak wjada z papcia i powiedza ze serio byli na urlopie a my ich tu pomawiamy xD
 

DeletedUser19924

Guest
smiley_emoticons_panik4.gif


nie spodziewałem się, że moje podsumowanie tej Rady rozpocznie taką dyskusję :) A ja tylko się chciałem dowiedzieć, co się z nimi stało...


...a co do transparentności tej całej Rady, to na FO powinien być specjalny dział dla nich stworzony. Gdzie można by z nimi pogadać o Grepo. Powrzucać jakieś pomysły, wysłuchać ich zdania i poczytać jakieś relacje z rozważań z Inno.


...ale pewnie nawet nie istnieją, wałek poszedł, jakiś troll się zgłosił i teraz mamy co mamy, a raczej nic nie mamy :D
 

DeletedUser3480

Guest
takie coś nie wyjdzie. Ci gracze z największym doświadczeniem są zrażeni całym supportem i ich sprawiedliwymi decyzjami a co gorsza traktowaniem wszystkich z góry.
ktoś kto nie jest rozpoznawalny (bez wielkiego doświadczenia nie będzie traktowany poważnie w śród graczy)

kiedyś chciałem do supportu jak już mi się grac. Chciałem coś dobrego zrobić dla tej gry - wtedy chyba się bali żebym za dużo dobrego nie robił :)

zresztą lepiej brać ludzi uległych bo lepiej się nimi rządzi
 

DeletedUser30042

Guest
Dla wszystkich tych co mysla ze nie istnieje to sie zdziwia bo jestem graczem a nie jak ktos tam sobie pisal ze podwojnym nickiem admina. Na forum tutaj nie wchodzilem bo jestem teraz wiecej na nowym forum rady. Ci co najwiecej krytykuja, niech sie zmobilizuja i pomagaja a nie tylko obgaduja tak samo jak to kiedys bylo dwoch starcow w muppet show, jest wolne miejsce po FenixR1 moze ktorys ruszy 4 litery?
 

DeletedUser30042

Guest
smiley_emoticons_panik4.gif


nie spodziewałem się, że moje podsumowanie tej Rady rozpocznie taką dyskusję :) A ja tylko się chciałem dowiedzieć, co się z nimi stało...


...a co do transparentności tej całej Rady, to na FO powinien być specjalny dział dla nich stworzony. Gdzie można by z nimi pogadać o Grepo. Powrzucać jakieś pomysły, wysłuchać ich zdania i poczytać jakieś relacje z rozważań z Inno.


...ale pewnie nawet nie istnieją, wałek poszedł, jakiś troll się zgłosił i teraz mamy co mamy, a raczej nic nie mamy :D
ale tylko dla rady
 

DeletedUser19924

Guest
Dokładnie, jak coś tam robicie, to podziel się tym z nami? Transparentność to podstawa...
 

DeletedUser30042

Guest
Nie jest latwo byc w radzie samemu gdy inne panstwa maja po 2 reprezentantow. W innych panstwach gracze podaja radzie rozne pomysly co do kierunku rozwoju gry itp. i to jest tam omawiane. U nas takiego czegos nie ma bo wszyscy wola narzekac i nic nierobic :).
 
No ale co my mamy Ci napisac jak ciagle te same hasla sa wiec wiesz jakich gracze chca zmian/kierunku rozwoju.
Masz Ty w ogole sile przebicia w tym czyms? :D
Sprawdz "propozycje" to bedziesz widziec jakie gracze maja pomysly.
 

DeletedUser30582

Guest
Fitroll, podam pomysl na rozwoj, eventy stop, handel surowcami stop, graficzne bzdury stop, przedyskutuj ze swoim alte ego i napisz do Hamburga, co postanowiliscie.
 

DeletedUser30042

Guest
Wszystkie pomysly beda pomocne przy tworzeniu nowych swiatow, moze nawet takich gdzie nie bedzie handlu surka i bez eventow.
 

DeletedUser19924

Guest
Przejrzyj sobie podforum z propozycjami...tam jest wuchta ciekawych pomysłów. Duża część zaakceptowana wstępnie, ale nic w tej kwestii dalej nie było robione. Może teraz się uda?
 

DeletedUser11944

Guest
Szkoda, ze nie bylo zadnego komunikatu, ze tak naprawde nikt nie reprezentuje polskich graczy i ze jesli zwykly gracz chce jakos wplynac na zmiany w tej grze to musi czekac az polski oddzial Player Council zacznie naprawde istniec albo udzielac sie na zagranicznych forach Grepolis, bo na ta chwile robienie tego tutaj jest zupelnie bezcelowe.
 

DeletedUser15806

Guest
No, to fakt. "Reprezetuje" nas ktos kogo nikt nie zna, kto na FO zalogowal sie mniej niz rok temu, istnieje duze prawdopodobienstwo, ze to tylko figurant bo ktos kto odpowiada za ten projekt i bierze za to kase musi przedstawic dowod , ze ta rada u nas jest. Gram od wielu lat, i moi przedmowcy tez. I nikt by goscia nie znal ? Kpina
 
Status
Zamknięty.
Do góry