Dyskusja na temat Grepolis player council.

Status
Zamknięty.

DeletedUser15806

Guest
Ja to bym nawet taki test przeprowadzil. Niech sie zglosza naprawde powazni gracze, jakos mam czutke, ze nikt z nich sie do tej rady nie zalapie.
 

DeletedUser19924

Guest
Masz szansę, nowe wybory idą
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Ja bym byl za bardzo niewygodny, i jeszcze angielski znam. Odpadam w przedbiegach. Bardziej mi chodzi o to, zeby to nie byly jakies anonimy, drugie konta itp
 
A support nie przybedzie poinformowac jak tam nasza rada? Chlopaki wyzej sa chetni na te stanowisko :D
Ciac posty na forum i usuwac to mozna a poinformowac o pracy naszych chlopakow to ni ma komu :D
 

DeletedUser5

Guest
jarass92, jeżeli ktoś rzeczywiście chciałby się zgłosić do Rady, to jak najbardziej zachęcam. Żarty ograniczmy jednak do tego tematu :)
 
jarass92, jeżeli ktoś rzeczywiście chciałby się zgłosić do Rady, to jak najbardziej zachęcam. Żarty ograniczmy jednak do tego tematu :)

Moja oferta nie była żartem :) Za swój poświęcony czas wymagam zapłaty ;) Jeleni do robienia za free szukacie? Wystarczy, że moderatorzy nimi są:p Ktoś kto miałby poświęcać dużo więcej czasu niż mod i do tego wykorzystywać swoje nabyte umiejętności jak np posługiwanie się językiem obcym, nie poświęci czasu za nic.
 

DeletedUser11134

Guest
jarass92, jeżeli ktoś rzeczywiście chciałby się zgłosić do Rady, to jak najbardziej zachęcam. Żarty ograniczmy jednak do tego tematu :)
Skoro mamy ograniczyć żarty, to po roku działania Rady podajcie informację o tym co Rada zrobiła, jakieś sprawozdanie. Co zrobił nasz przedstawiciel w Radzie, skoro sam nie ma czasu i chęci komunikować się z graczami których reprezentuje :). Bo na razie to wygląda trochę jak żart. Jest Rada, o której działaniu nikt nic nie wie, tylko raz na rak ogłaszany jest komunikat o wyborach. Taka żółta łódź podwodna wynurzająca się raz na rok na powierzchnię.
 

DeletedUser5

Guest
A powiedz mi, nie zastanawia Cie to czemu zaden powazny gracz nie chce sie zglosic ? Czym to jest spowodowane ?

W niektórych wersjach językowych gry jest mnóstwo kandydatów, u nas niestety nie dopisało z ich liczbą w poprzedniej kadencji. Do zakończenia terminu zgłoszeń zostało jeszcze trochę czasu, zobaczymy wtedy czy rzeczywiście zabraknie nam tym razem poważnych zgłoszeń.

Skoro mamy ograniczyć żarty, to po roku działania Rady podajcie informację o tym co Rada zrobiła, jakieś sprawozdanie. Co zrobił nasz przedstawiciel w Radzie, skoro sam nie ma czasu i chęci komunikować się z graczami których reprezentuje :). Bo na razie to wygląda trochę jak żart. Jest Rada, o której działaniu nikt nic nie wie, tylko raz na rak ogłaszany jest komunikat o wyborach. Taka żółta łódź podwodna wynurzająca się raz na rok na powierzchnię.

Podsumowania działań Rady dostępne są na DevBlogu, tutaj można przeczytać najnowsze, po zakończeniu pierwszej kadencji. Tutaj z kolei dostępne są inne artykuły na ten temat.
 
Ja to nie wiem, poswiecac czas w jakiejs radzie za freko skoro na forum sa dodawane pomysly od graczy :/ po co rada jakas skoro mozna przeleciec odpowiedni watek na forum, znowu sie pozglaszaja jakies asy co ta gre widzialy na comedy central :D No chyba, ze ktos sie wylamie i zglosi, moze gmartowi nerwy puszcza i zglosi sie aby ktos faktycznie reprezentowal nas :p
 

DeletedUser15806

Guest
W niektórych wersjach językowych gry jest mnóstwo kandydatów, u nas niestety nie dopisało z ich liczbą w poprzedniej kadencji. Do zakończenia terminu zgłoszeń zostało jeszcze trochę czasu, zobaczymy wtedy czy rzeczywiście zabraknie nam tym razem poważnych zgłoszeń.



Podsumowania działań Rady dostępne są na DevBlogu, tutaj można przeczytać najnowsze, po zakończeniu pierwszej kadencji. Tutaj z kolei dostępne są inne artykuły na ten temat.
Jakos ciagle tlumow chetnych nie widac, moze cos dajcie na zachete ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry