Dyskusja na temat Grepolis player council.

Status
Zamknięty.
Ja tam mam nadzieję, że od nas nikt się do tego councinula nie dostanie. Wstydu nie będzie.
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Jak są zaakceptowani kandydaci, to dlaczego nikt miałby się nie dostać?

PS: Choć jak widzę poziom wypowiedzi wcześniej "kandydata", to chciałbym podzielać Twoje nadzieje :/
 

DeletedUser30042

Guest
Zawsze znajda sie tacy ktorzy tylko i wylacznie krytykuja i opluwaja, ale aby cos zrobic, pomoc, to odrazu juz ich niema.
 
Ja osobiście nigdy nie pomagałem i pomagać IG nie będę. Mają od tego swoich pracowników.

Jednakże wiele osób które się w tym temacie wypowiedziały przez ostatnie lata próbowały coś zrobić i tak jak pisali IG ma ich uwagi w dupie i nadal będzie je mieć.
Jeżeli Ty tego zrozumieć nie możesz trudno. Oni zmarnuja Twój czas.

Mi osobiście mimo wszystko jak ktoś już będzie w tym conciculu to powinien pokazać jakiś poziom. Trzech kandydatów z dupy (nigdy wcześniej nie widzianych na forum) - można wręcz stwierdzić że suport założył fejk konta aby temat nie był pusty. Jeden który ma juz trzy posty i to w wielkim stylu napisane.
Lepiej dla nas aby nikt naszego grepo nie reprezentował.
Przyjdzie wrzesień i na 100% 2/3 osób będzie miało to w dupie bo szkoła, studia czy żona rodzi.
Więc po prostu lepiej to sobie darować.

Przepraszam za błędy, piszę w telefonu. Miłego dnia. Ypsi

Asia pozdrawiam!! :*
 

DeletedUser30042

Guest
Nie wazne ile postow napisane na forum, bo to nie oznacza czy ktos jest aktywny czy nie, mozna byc aktywnym tylko czytajac posty i jesli ktos juz cos powiedzial to drugo raz nie ma sensu kopiowac. Jesli ktos chce reprezentowac czy pomagac w grze to bez znaczenia jest czy napisal 3 czy 1000 postow, wazne ze chce to robic i poswiecic temu wolny czas.
 

DeletedUser19924

Guest
Tutaj nawet nie o ilość postów chodzi, a raczej ich poziom. Ja wiem, że "język polski, trudny język", ale bez przesady. Jak nie potrafisz porządnie napisać jednego zdania w naszym języku, to jak chcesz reprezentować całą społeczność graczy? Dla mnie taki reprezentant to potwarz...

PS: A już słodkie pierdzielenie, że grasz nawet 10 lat to absurd jakich mało
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser30042

Guest
No to jesli jestes taki zaawansowany to pokaz co potrafisz bo madrowac sie kazdy potrafi. Ja polonistyki nie konczylem, od 20 lat mieszkam poza granicami Polski, wiec moj polski w pismie moze nie jest perfect , pozatym na telefonie gorzej sie pisze niz na kompie. Z tym 10 lat to jak nie zauwazyles to bylo z ;).
 
Ten cały pomysł to żena przecież , tych osób które się zgłosiły nigdy w grze nie widziałem ... Pierwsza kandydatura jest zupełnie niepoważna i nie wiem jak można było to wgl wziąć pod uwagę.
 
Wystarczy głosować na nie wybrano :p Jak nie zdobędą co najmniej 5% to nie zostaną wybrani. Ale to chyba płonne nadzieję, dlatego dali taki niski próg procentowy, żeby mieli jakieś szanse :p
 

DeletedUser30042

Guest
To ze mnie nie widziales nieznaczy ze niegram. Tak jak juz pisalem kazdy lubi pluc i narzekac, ale aby cos zrobil to nie ma czasu, albo pyta sie: "a ile na tym zarobie?"
 
To ze mnie nie widziales nieznaczy ze niegram. Tak jak juz pisalem kazdy lubi pluc i narzekac, ale aby cos zrobil to nie ma czasu, albo pyta sie: "a ile na tym zarobie?"
no ale co Ty chcesz zrobić ? Jakiś plan ?
Co do "a ile na tym zarobie?" to masz racje , za darmo w życiu bym nie robił , no chyba ,ze miałaby to być przyjemność , ale wiem ,że w tej grze już nic się nie zmieni oprócz dodatkowych opcji za złoto ewentualnie szaty graficznej :)
 

DeletedUser19924

Guest
Miałem już nie pisać, ale jakoś tak nie mogę się powstrzymać. W jaki sposób mam Ci pokazać co potrafię? Idzie to zmierzyć jakąś miarą? Co jest tego wyznacznikiem? A co mnie obchodzi, gdzie Ty mieszkasz i jakich studiów nie kończyłeś...masz być reprezentantem POLSKIEJ wersji językowej i dla mnie to jest tutaj podstawa. A co do emot, to też trzeba ich z sensem używać.

A jak chcesz poważnie kandydować, to napisz gdzie grałeś, czy w ogóle coś ugrałeś i czy masz jakieś pojęcie na temat potrzeb graczy? Nie znam Ciebie (widzę, że praktycznie nikt nie zna), to chciałbym się czegoś więcej na Twój temat dowiedzieć, aby oddać głos z czystym sumieniem. A jak się nie udzielasz w ogóle na forum, to jak chcesz się w ogóle komunikować z resztą społeczności Grepolis? Ja wiem, że to forum już umiera od jakiegoś czasu, ale jakby nie patrzeć, to aktualnie jedyna forma komunikacji między graczami. Nie mówiąc już o tym, że wypadałoby napisać chociaż trochę o tym, co byś chciał w tej grze zmienić, jaki masz pomysł na swoją obecność w GPC?

A moje podejście do tego tematu jest bardzo proste...to nie ma większego sensu. Sens powstania takiej Rady, to widziałem 2-3 lata temu, jak ta gra jeszcze żyła. A nie teraz, jak już jest na wymarciu i ktoś na siłę stara się ożywić trupa.
 

DeletedUser11134

Guest
To ze mnie nie widziales nieznaczy ze niegram. Tak jak juz pisalem kazdy lubi pluc i narzekac, ale aby cos zrobil to nie ma czasu, albo pyta sie: "a ile na tym zarobie?"
Fintroll nie gniewaj się na nas, ale faktycznie jak piszesz, że grasz może 5, może 7 a może 10 lat, ale nie pamiętasz gdzie, to właściwie nie wiadomo co o tym myśleć. Większość graczy jednak pamięta na jakim świecie zaczynali i jakiś inne światy, jakieś nicki, sytuacje w grze, o ile się w tą grę angażowali. Jeśli ktoś jest aktywny na forum, to się też go pamięta, natomiast jak dotychczas nie przykładał to niego wagi ( co oczywiście nikogo nie dyskwalifikuje) to jednak byłoby miło gdybyś coś więcej o sobie napisał - gdzie grałeś, w jakich sojuszach, na jakich nickach, czy pełniłeś tam jakieś i jakie funkcje, na jakim systemie, swoje osiągnięcia w grze, kto może jeszcze Ciebie polecić, Twoje przemyślenia czy istotne uwagi do gry, oczywiście to co Don i Mati napisali - jaką masz wizję swojej pracy w Radzie, sposób komunikacji z graczami, co chcesz osiągnąć jako członek rady. I tym podobne. Jak masz reprezentować polskie serwery, a my mamy na Ciebie głosować to chcemy wiedzieć z kim mamy przyjemność.
 

DeletedUser19924

Guest
Wystarczy głosować na nie wybrano :p Jak nie zdobędą co najmniej 5% to nie zostaną wybrani. Ale to chyba płonne nadzieję, dlatego dali taki niski próg procentowy, żeby mieli jakieś szanse :p

Ten limit tam jest rzeczywiście taki niski? To trochę absurd...
 

DeletedUser19924

Guest
Tutaj umiejętności schodzą na dalszy plan. Liczy się raczej wiedza jak to wszystko działa i co można poprawić w działaniu tej gry. Dlatego bardziej chcielibyśmy usłyszeć co Ci potencjalni Radni zamierzają robić, a nie co osiągnęli w grze...chociaż byłoby miło, gdyby napisali także coś więcej o swoich doświadczeniach w grze :)
 

DeletedUser17153

Guest
Bool dvpy poziom ekspert. Hahahhahahahhahahhaha. A tyle czasu było by się zgłosić. Przecież są nieznani, nie mają wiedzy na temat gry... co to by była dla was za konkurencja?

Ta gra i tak upadnie, bo długie patrzenie się w monitor jest niezdrowe, a co najgorsze nieetyczne.
 

DeletedUser19924

Guest
Ale, że co? Nie rozumiem Twojego podejścia? Ja swoje zdanie na temat GPC wyjaśniłem wcześniej przecież...także w jaki sposób miałaby to być dla mnie jakaś konkurencja jeśli sam nie miałem zamiaru przykładać do tego ręki?

Jednak jak już się znaleźli jacyś kandydaci, powstało głosowanie w grze, to chciałbym z czystym sumieniem oddać głos na kogoś...tylko nie wiem na kogo, bo kompletnie nie znam kandydatów. Dlatego też chciałbym się o nich czegoś dowiedzieć, może mają jakieś ciekawe pomysły?
 
@Don - zgoda. W kontekście zmian i naprawiania dobrze by było, aby jakaś kumacja odnośnie mechaniki gry jednak była
smiley_emoticons_grin.gif


Bólu 4 liter natomiast nie posiadam wcale. Skoro mam na kogoś głosować to wolę na kogoś względnie rozgarniętego. Argumenty "gram w to 8 lat" czy "w te grze osiągnąłem/am już wszystko" to słabe argumenty. Na jakiej podstawie mamy głosować? Wiedza, że ktoś ma 21 lat czy studiuje łopatologię jest do tego zbędna, a żaden z kandydatów nie dał moim zdaniem konkretów.
 

DeletedUser17153

Guest
Miałem już nie pisać, ale jakoś tak nie mogę się powstrzymać. W jaki sposób mam Ci pokazać co potrafię? Idzie to zmierzyć jakąś miarą? Co jest tego wyznacznikiem? A co mnie obchodzi, gdzie Ty mieszkasz i jakich studiów nie kończyłeś...masz być reprezentantem POLSKIEJ wersji językowej i dla mnie to jest tutaj podstawa. A co do emot, to też trzeba ich z sensem używać.

A jak chcesz poważnie kandydować, to napisz gdzie grałeś, czy w ogóle coś ugrałeś i czy masz jakieś pojęcie na temat potrzeb graczy? Nie znam Ciebie (widzę, że praktycznie nikt nie zna), to chciałbym się czegoś więcej na Twój temat dowiedzieć, aby oddać głos z czystym sumieniem. A jak się nie udzielasz w ogóle na forum, to jak chcesz się w ogóle komunikować z resztą społeczności Grepolis? Ja wiem, że to forum już umiera od jakiegoś czasu, ale jakby nie patrzeć, to aktualnie jedyna forma komunikacji między graczami. Nie mówiąc już o tym, że wypadałoby napisać chociaż trochę o tym, co byś chciał w tej grze zmienić, jaki masz pomysł na swoją obecność w GPC?

A moje podejście do tego tematu jest bardzo proste...to nie ma większego sensu. Sens powstania takiej Rady, to widziałem 2-3 lata temu, jak ta gra jeszcze żyła. A nie teraz, jak już jest na wymarciu i ktoś na siłę stara się ożywić trupa.

Nie ma to sensu, a z twojej strony słychać ciągłe hurr hurr. xD

Chciałbym się nie śmiać, ale chwilami zapominam gdzie nie bywać.

EDIT. To tak jakbyś był na pokładzie tonącego statku, na którym kapitan szuka ochotników by załatać dziury. Próbę ratowania okrętu uważasz za nonsensowną... Dziury są zbyt wielkie, a wody naleciało za dużo by jeszcze dało się coś zrobić. Jednak zamiast szukać szalupy, zaczynasz negować kompetencje ochotników, którzy nie zaczęli nawet ratować statku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry